Veldhockey
09:00
09:30
10:00
10:30
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Maandag
KG1
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MD6
17:30 –
18:30
MB3
18:30 –
19:30
MA2
19:30 –
21:00
B
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MD7
17:30 –
18:30
MD5
18:30 –
19:30
JB1
19:30 –
21:00
KG2
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MD1
17:30 –
19:00
MA4
19:00 –
20:00
MA3
20:00 –
21:00
D02
21:00 –
22:00
B
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MC6
17:30 –
18:30
MC5
18:30 –
19:30
JA1
19:30 –
21:00
KG3-8
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MC4
17:30 –
18:30
KEEPERS
18:30 –
20:30
Keepers
ZAALRH
A
R01
19:00 –
21:00
Dinsdag
KG1
A
TRVINS
09:30 –
10:30
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MB1
17:30 –
19:00
MC3
19:00 –
20:30
H01
20:30 –
22:00
B
TRVINS
09:30 –
10:30
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MB2
17:30 –
19:00
JC1
19:00 –
20:30
H02
20:30 –
22:00
KG2
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MD2
17:30 –
18:30
MC2
18:30 –
19:30
MA1
19:30 –
21:30
Combi Dames 1
B
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MC1
18:00 –
19:30
D01
19:30 –
21:30
Combi MA1
KG3-8
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MD4
18:00 –
19:00
MD3
19:00 –
20:00
D03
20:00 –
21:30
Woensdag
KG1
A
TRMDRS
09:30 –
10:30
TRMMEISJES
16:00 –
19:00
Jongste Jeugd
MA4
19:00 –
20:00
20:30 –
22:00
B
TRMMEISJES
16:00 –
19:00
Jongste Jeugd
MA3
19:00 –
20:00
D02
20:00 –
21:30
KG2
A
TRMMEISJES
16:00 –
19:00
Jongste Jeugd
JB1
19:00 –
20:00
20:00 –
22:00
HTO
B
TRMMEISJES
16:00 –
19:00
Jongste Jeugd
MC4
19:00 –
20:00
20:00 –
22:00
HTO
KG3-8
A
TRMMEISJES
16:00 –
19:00
Jongste Jeugd
KEEPERS
19:00 –
21:00
Keepers
Donderdag
KG1
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MD1
17:30 –
19:00
MA1
19:00 –
20:30
D01
20:30 –
22:00
B
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MC2
17:30 –
19:00
MC1
19:00 –
20:30
D01
20:30 –
22:00
KG2
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MB1
17:30 –
19:00
JA1
19:30 –
20:30
H01
20:30 –
22:00
B
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MB2
17:30 –
18:30
JC1
18:30 –
19:30
MC3
19:30 –
20:30
H02
20:30 –
22:00
KG3-8
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MD2
17:30 –
19:00
MB3
19:00 –
20:00
MA2
20:00 –
21:00
Vrijdag
KG1
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MC6
17:30 –
18:30
MC5
18:30 –
19:30
19:30 –
22:00
HTO
B
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MD3
17:30 –
19:00
19:30 –
22:00
HTO
KG2
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MD6
17:30 –
18:30
MD4
18:30 –
19:30
19:30 –
22:00
HTO
B
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
MD5
17:30 –
18:30
MD7
18:30 –
19:30
19:30 –
22:00
HTO
KG3-8
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
Jongste Jeugd
H-SCHOOL
17:30 –
20:30
Specialisme