Meisjes C4

2e in poule Meisjes C Lente 5e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 11 juni
4
Roomburg MC5
8
Catwijck MC4
0
Alphen MC6
1
Rotterdam MC12
0
Noordwijk MC5
3
HDM MC6
Zaterdag 4 juni
0
Rotterdam MC12
1
Noordwijk MC5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes C Lente 5e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM MC6107212612023
2.Catwijck MC4107123616022
3.Roomburg MC5104332220015
4.Alphen MC6104151818013
5.Noordwijk MC51020862606
6.Rotterdam MC121013662206

Teambegeleiders (4)

Spelers (15)

Team resultaten

NoordRotteAlpheCatwiHDM MRoomb
Noordwijk MC51 - 02 - 30 - 20 - 31 - 3
Rotterdam MC12 - 0 - 20 - 70 - 2 -
Alphen MC64 - 10 - 11 - 11 - 22 - 5
Catwijck MC44 - 06 - 20 - 43 - 41 - 0
HDM MC65 - 01 - 12 - 11 - 45 - 1
Roomburg MC52 - 0 - 4 - 04 - 81 - 1