Meisjes A1

1e klasse Meisjes A regulier Poule A

2e in poule 1e klasse Meisjes A regulier Poule A
5e in poule 1e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MA1
Ring Pass MA2
Thuis
10-03-2018
Nr. 23438
Leiden MA2
MA1
Uit
17-03-2018
Nr. 23486
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST
MA1
Alkemade MA1
Thuis
24-03-2018
Nr. 23439
Leonidas MA2
MA1
Uit
07-04-2018
Nr. 23494
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
MA1
Voorhout MA1
Thuis
14-04-2018
Nr. 23440
Dordrecht MA1
MA1
Uit
21-04-2018
Nr. 23448
Locatie: Schenkeldijk, DORDRECHT
MA1
Cartouche MA2
Thuis
19-05-2018
Nr. 23441
Ring Pass MA2
MA1
Uit
26-05-2018
Nr. 23504
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT
MA1
Leiden MA2
Thuis
02-06-2018
Nr. 23442

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche MA25410207013
2.Catwijck MA15401239012
3.Dordrecht MA15311911010
4.Ring Pass Delft MA25212211407
5.Alkemade MA15203111206
6.Leonidas MA25203112006
7.Leiden MA251135804
8.Voorhout MA1500582700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MA15401274012
2.Craeyenhout MA15320236011
3.HUDITO MA15221151008
4.Noordwijk MA1521271207
5.Catwijck MA15113121404
6.HGC MA2500524000

Spelers (15)

Trainingen

di
19:30
-
21:30
Veld 2 (Zandveld) (AB)
Combi Dames 1
do
19:00
-
20:30
Veld 1 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

AlkCarCatDorLeiLeoRinVoo
Alkemade MA11 - 25 - 2
Cartouche MA24 - 12 - 23 - 0
Catwijck MA17 - 06 - 2
Dordrecht MA13 - 01 - 03 - 2
Leiden MA22 - 01 - 2
Leonidas MA23 - 52 - 7
Ring Pass Delft MA23 - 52 - 27 - 2
Voorhout MA11 - 62 - 71 - 2
CatCraHGCHUDLeiNoo
Catwijck MA12 - 28 - 11 - 5
Craeyenhout MA111 - 03 - 04 - 1
HGC MA21 - 60 - 12
HUDITO MA13 - 30 - 4
Leiden MA14 - 17 - 0
Noordwijk MA12 - 03 - 01 - 1