Meisjes A1

6e in poule Zuid-Holland - Poule A
5e in poule Zuid-Holland - Poule A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 november
1
Kieviten MO18-1
4
Rijswijk MO18-1
0
Leiden MO18-2
3
Forescate MO18-1
0
Alecto MO18-1
0
Catwijck MO18-1
3
HDS MO18-1
1
HDM MO18-2
Zaterdag 19 november
0
Catwijck MO18-1
3
Leiden MO18-2
1
Forescate MO18-1
0
Kieviten MO18-1
3
HDM MO18-2
1
Alecto MO18-1
1
Rijswijk MO18-1
0
HDS MO18-1
Zaterdag 12 november
7
Forescate MO18-1
0
Catwijck MO18-1
1
Leiden MO18-2
2
HDM MO18-2
1
Alecto MO18-1
4
Rijswijk MO18-1
0
Kieviten MO18-1
1
HDS MO18-1
Zaterdag 5 november
3
Catwijck MO18-1
3
Kieviten MO18-1
6
HDS MO18-1
2
Alecto MO18-1
4
HDM MO18-2
1
Forescate MO18-1
5
Rijswijk MO18-1
0
Leiden MO18-2

Wedstrijdschema

MO18-1
HDS MO18-1
Thuis
03-12-2022 15:50
Veld: KG1
Nr. 994563
Scheidsrechters: H1
Rijswijk MO18-1
MO18-1
Uit
11-03-2023
Nr. 994568
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
MO18-1
HDM MO18-2
Thuis
18-03-2023
Nr. 994571
Kieviten MO18-1
MO18-1
Uit
25-03-2023
Nr. 994578
Locatie: De Schulpweide, Wassenaar
MO18-1
Forescate MO18-1
Thuis
01-04-2023
Nr. 994579
Leiden MO18-2
MO18-1
Uit
15-04-2023
Nr. 994585
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
MO18-1
Alecto MO18-1
Thuis
22-04-2023
Nr. 994587
HDS MO18-1
MO18-1
Uit
13-05-2023
Nr. 994592
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
MO18-1
Rijswijk MO18-1
Thuis
20-05-2023
Nr. 994595
HDM MO18-2
MO18-1
Uit
03-06-2023
Nr. 994599
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 's-Gravenhage
Let op: Reserve tenue

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijswijk MO18-14400142012
2.Forescate MO18-1430112409
3.HDS MO18-1430110409
4.HDM MO18-2430110609
5.Leiden MO18-2410341003
6.Catwijck MO18-1402231302
7.Kieviten MO18-140134901
8.Alecto MO18-1401341301
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg MO18-15500174015
2.Leiden MO18-253029509
3.Forescate MO18-15302121109
4.Alecto MO18-151226805
5.Catwijck MO18-1511361004
6.HGC MO18-2501451701

Teambegeleiders (2)

Spelers (14)

Trainingen

ma
19:00
-
20:30
Veld 1 (Water) (CD)
wo
19:00
-
20:30
Veld 1 (Water) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 3 december
08:30
MO12-1Roomburg MO12-2
Scheidsrechters: MO18-1
Veld: KG1
12:10
MO12-3Alecto MO12-3
Scheidsrechters: MO18-1
Veld: KG2

Team resultaten

HDS MHDM MRijswLeideKieviForesCatwiAlect
HDS MO18-13 - 16 - 2
HDM MO18-24 - 13 - 1
Rijswijk MO18-11 - 05 - 0
Leiden MO18-21 - 20 - 3
Kieviten MO18-10 - 11 - 4
Forescate MO18-11 - 07 - 0
Catwijck MO18-10 - 33 - 3
Alecto MO18-11 - 40 - 0
RoombLeideHGC MForesCatwiAlect
Roomburg MO18-16 - 14 - 13 - 1
Leiden MO18-20 - 13 - 1
HGC MO18-20 - 22 - 2
Forescate MO18-13 - 24 - 1
Catwijck MO18-13 - 11 - 30 - 0
Alecto MO18-11 - 30 - 23 - 1