Meisjes A1

1e klasse Meisjes A regulier Poule A

1e in poule 1e klasse Meisjes A regulier Poule A
5e in poule 1e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 11 november
2
Voorhout MA1
7
Catwijck MA1
3
Leonidas MA2
5
Alkemade MA1
3
Dordrecht MA1
2
Ring Pass Delft MA2
3
Cartouche MA2
0
Leiden MA2
Zaterdag 4 november
7
Ring Pass Delft MA2
2
Voorhout MA1
2
Leiden MA2
0
Alkemade MA1
6
Catwijck MA1
2
Leonidas MA2
2
Cartouche MA2
2
Dordrecht MA1

Wedstrijdschema

MA1
Dordrecht MA1
Thuis
18-11-2017 16:15
Veld: KG1
Nr. 23437
Scheidsrechters: H1
Cartouche MA2
MA1
Uit
25-11-2017 16:00
Veld: WATER
Nr. 23431
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG - Riverdale
MA1
Ring Pass MA2
Thuis
10-03-2018
Nr. 23438
Leiden MA2
MA1
Uit
17-03-2018
Nr. 23486
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST
MA1
Alkemade MA1
Thuis
24-03-2018
Nr. 23439
Leonidas MA2
MA1
Uit
07-04-2018
Nr. 23494
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
MA1
Voorhout MA1
Thuis
14-04-2018
Nr. 23440
Dordrecht MA1
MA1
Uit
21-04-2018
Nr. 23448
Locatie: Schenkeldijk, DORDRECHT
MA1
Cartouche MA2
Thuis
19-05-2018
Nr. 23441
Ring Pass MA2
MA1
Uit
26-05-2018
Nr. 23504
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT
MA1
Leiden MA2
Thuis
02-06-2018
Nr. 23442

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck MA1330015509
2.Cartouche MA2321011307
3.Dordrecht MA132106407
4.Ring Pass Delft MA2320116706
5.Alkemade MA131026703
6.Leiden MA231022403
7.Leonidas MA2300371800
8.Voorhout MA1300352000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MA15401274012
2.Craeyenhout MA15320236011
3.HUDITO MA15221151008
4.Noordwijk MA1521271207
5.Catwijck MA15113121404
6.HGC MA2500524000

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (15)

Trainingen

di
19:30
-
21:30
Veld 2 (Zandveld) (AB)
Combi Dames 1
do
19:00
-
20:30
Veld 1 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 18 november
09:00
MC3HDM MC7
Scheidsrechters: MA1. Let op! Gewijzigde tijd en veld (11/11 MP)
Veld: KG2
13:15
JC1Roomburg JC4
Scheidsrechters: MA1. Let op! Gewijzigde tijd en veld (11/11 MP)
Veld: KG1

Team resultaten

AlkCarCatDorLeiLeoRinVoo
Alkemade MA11 - 2
Cartouche MA22 - 23 - 0
Catwijck MA16 - 2
Dordrecht MA11 - 03 - 2
Leiden MA22 - 0
Leonidas MA23 - 52 - 7
Ring Pass Delft MA27 - 2
Voorhout MA11 - 62 - 7
CatCraHGCHUDLeiNoo
Catwijck MA12 - 28 - 11 - 5
Craeyenhout MA111 - 03 - 04 - 1
HGC MA21 - 60 - 12
HUDITO MA13 - 30 - 4
Leiden MA14 - 17 - 0
Noordwijk MA12 - 03 - 01 - 1