Meisjes A1

2e in poule Meisjes A voorcompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 september
2
Catwijck MA1
0
Gouda MA1
2
Forescate MA1
1
Rijswijk MA1
Zaterdag 18 september
1
Forescate MA1
2
Catwijck MA1
0
Rijswijk MA1
5
Westland MA1
Zaterdag 11 september
3
Catwijck MA1
3
Rijswijk MA1
6
Westland MA1
0
Gouda MA1

Wedstrijdschema

Westland MA1
MA1
Uit
02-10-2021 12:25
Rabobank Veld (1) (Waterveld)
Nr. 568344
Locatie: Sportp. 'Hoge Bomen', NAALDWIJK
MA1
HDS MA1
Thuis
09-10-2021 16:00
Veld: KG1
Nr. 568346
Scheidsrechters: D1

Poule stand (2e in poule Meisjes A voorcompetitie 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westland MA1330013009
2.Catwijck MA132107407
3.Forescate MA131114404
4.Gouda MA1310251003
5.HDS MA130123801
6.Rijswijk MA1301241001

Team nieuws

1Bite sponsort MA1

Zaterdag 19 september 2020
Uittenue 1Bite

Meisjes A1 loopt er aankomend seizoen wederom keurig bij met de uitshirts en pakken van sponsor 1Bite.

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Fluit dienst

Zaterdag 9 oktober
10:00
MD1HGC MD2
Scheidsrechters: MA1
Veld: KG1

Team resultaten

HDS MWestlRijswGoudaForesCatwi
HDS MA1
Westland MA16 - 0
Rijswijk MA10 - 5
Gouda MA1
Forescate MA12 - 11 - 2
Catwijck MA13 - 32 - 0