Dames 1

11e in poule Dames senioren 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 26 september
0
Catwijck D1
1
Barendrecht D1
3
Derby D1
1
Spijkenisse D1
2
Noordwijk D1
1
Bleiswijk D1
2
Ommoord D1
2
HDS D1
1
Rapide D1
5
Pijnacker D1
1
Tempo '34 D1
0
Voorne D1
Zondag 19 september
2
Barendrecht D1
2
Pijnacker D1
0
HDS D1
0
Noordwijk D1
0
Catwijck D1
1
Ommoord D1
2
Voorne D1
2
Derby D1
Zondag 12 september
3
Noordwijk D1
2
Catwijck D1
5
Derby D1
1
Bleiswijk D1
6
Pijnacker D1
0
Spijkenisse D1
2
Rapide D1
1
Voorne D1
0
Ommoord D1
1
Barendrecht D1

Wedstrijdschema

Hisalis D1
D1
Uit
01-10-2021 20:30
Veld 1 Wereld Wijnen (Waterveld)
Nr. 577866
Locatie: Sportpark 'Ter Specke', LISSE
HDS D1
D1
Uit
03-10-2021 12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 516318
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
D1
Bleiswijk D1
Thuis
10-10-2021 12:45
Veld: KG1
Nr. 516323
Voorne D1
D1
Uit
17-10-2021 00:00
Nr. 516333
Locatie: Sportp. Boerseweg, HELLEVOETSLUIS
D1
Spijkenisse D1
Thuis
31-10-2021 00:00
Nr. 516334
Pijnacker D1
D1
Uit
07-11-2021 12:45
ELLF veld 1 (Semiveld)
Nr. 516342
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
D1
Rapide D1
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 516347
Derby D1
D1
Uit
21-11-2021 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 516352
Locatie: Sportp. Bakestein, ZWIJNDRECHT
D1
Tempo '34 D1
Thuis
28-11-2021 00:00
Nr. 516360
D1
Noordwijk D1
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 516366
Ommoord D1
D1
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 516372
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, ROTTERDAM
Barendrecht D1
D1
Uit
27-03-2022 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 516376
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', BARENDRECHT
D1
HDS D1
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 516381
Bleiswijk D1
D1
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 516389
Locatie: Sportp. Merenveld, BLEISWIJK
D1
Voorne D1
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 516393
Spijkenisse D1
D1
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 516405
Locatie: Sportpark Groenewoud, SPIJKENISSE
D1
Pijnacker D1
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 516409
Rapide D1
D1
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 516416
Locatie: Wittebrugstraat, HULST
D1
Derby D1
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 516420
Tempo '34 D1
D1
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 516429
Locatie: Zuidelijk Randpark, ROTTERDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker D1321013307
2.Derby D1321010407
3.Noordwijk D132105307
4.Barendrecht D132104207
5.Rapide D132016806
6.HDS D131206305
7.Ommoord D131113304
8.Bleiswijk D131027903
9.Tempo '34 D131024903
10.Voorne D130123501
11.Catwijck D130032500
12.Spijkenisse D1300331200

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 2 Silvercup - KO Zuid-West".

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Fluit dienst

Zaterdag 2 oktober
12:00
MC1Leiden MC2
Scheidsrechters: D1
Veld: KG1
Zaterdag 9 oktober
16:00
MA1HDS MA1
Scheidsrechters: D1
Veld: KG1

Team resultaten

HDS DTempoNoordSpijkRapidPijnaOmmooCatwiBleisVoornBarenDerby
HDS D10 - 0
Tempo '34 D11 - 0
Noordwijk D13 - 22 - 1
Spijkenisse D1
Rapide D11 - 52 - 1
Pijnacker D16 - 0
Ommoord D12 - 20 - 1
Catwijck D10 - 10 - 1
Bleiswijk D1
Voorne D12 - 2
Barendrecht D12 - 2
Derby D13 - 15 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 2 Silvercup - KO Zuid-West".