Dames 2

2e in poule Dames senioren reserve 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 26 september
0
Alphen D2-O
3
Leonidas D8
3
Cartouche D3
1
Roomburg D4
5
Forescate D2-O
3
Leiden D5
7
Groen-Geel D3-O
0
Zoetermeer D3
6
Catwijck D2-O
0
Alecto D4
Zondag 19 september
1
Leonidas D8
0
Cartouche D3
2
Alecto D4
0
Zoetermeer D3
0
Craeyenhout D3
2
Alphen D2-O
2
Leiden D5
2
HDS D2-O
0
Roomburg D4
1
Groen-Geel D3-O
2
Catwijck D2-O
2
Forescate D2-O
Zondag 12 september
1
Cartouche D3
2
Craeyenhout D3
2
Zoetermeer D3
0
Roomburg D4
7
Forescate D2-O
4
Alecto D4
0
Groen-Geel D3-O
4
Leonidas D8
0
HDS D2-O
6
Catwijck D2-O

Wedstrijdschema

Leiden D5
D2
Uit
01-10-2021 00:00
Nr. 576974
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
D2
Craeyenhout D3
Thuis
10-10-2021 15:00
Veld: KG2
Nr. 560161
Leonidas D8
D2
Uit
24-10-2021 00:00
Nr. 560168
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D2
Roomburg D4
Thuis
31-10-2021 00:00
Nr. 560171
Zoetermeer D3
D2
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 560182
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
D2
Groen Geel D3
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 560183
Cartouche D3
D2
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 560190
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
D2
Alphen D2
Thuis
28-11-2021 00:00
Nr. 560195
D2
HDS D2
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 560201
Forescate D2
D2
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 560209
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
Alecto D4
D2
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 560213
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
D2
Leiden D5
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 576985
Craeyenhout D3
D2
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 560226
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
D2
Leonidas D8
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 560233
Roomburg D4
D2
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 560241
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
D2
Zoetermeer D3
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 560244
Groen Geel D3
D2
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 560252
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Let op: Reserve tenue
D2
Cartouche D3
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 560256
Alphen D2
D2
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 560261
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN

Poule stand (2e in poule Dames senioren reserve 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D833008009
2.Catwijck D2-O321014207
3.Forescate D2-O321014907
4.Groen-Geel D3-O32018406
5.Craeyenhout D332014306
6.Alphen D2-O31114504
7.Cartouche D331024403
8.Alecto D4310261303
9.Zoetermeer D331022903
10.Leiden D530217902
11.HDS D2-O301221001
12.Roomburg D430031600

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Fluit dienst

Zaterdag 2 oktober
18:00
MA3Alecto MA4
Scheidsrechters: D2
Veld: KG1
Zaterdag 9 oktober
14:15
MB2Nieuwkoop MB1
Scheidsrechters: D2
Veld: KG2

Team resultaten

HDS DZoeteRoombLeoniLeideLeideGroenForesCraeyCatwiCartoAlpheAlect
HDS D2-O0 - 6
Zoetermeer D32 - 0
Roomburg D40 - 1
Leonidas D81 - 0
Leiden D52 - 2
Leiden-Leidse Studs D4
Groen-Geel D3-O7 - 00 - 4
Forescate D2-O5 - 37 - 4
Craeyenhout D30 - 2
Catwijck D2-O2 - 26 - 0
Cartouche D33 - 11 - 2
Alphen D2-O0 - 3
Alecto D42 - 0