Meisjes C2

1e in poule Meisjes C Lente 2e klasse A
6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 1e klasse B
4e in poule Meisjes C voorcompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 11 juni
2
Klein Zwitserland MC4
0
Voorhout MC2
4
Catwijck MC2
0
Leiden MC4
3
Zoetermeer MC2
3
Noordwijk MC2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck MC2108113912025
2.Zoetermeer MC2107212214023
3.Noordwijk MC2106313814021
4.Leiden MC4103161525010
5.Klein Zwitserland MC410217143507
6.Voorhout MC210001053300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wateringse veld MC15500174015
2.Alphen MC15401156012
3.Gouda MC15302101409
4.HGC MC2511351004
5.Cartouche MC25104101503
6.Catwijck MC2501441201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate MC15410144013
2.Craeyenhout MC252219808
3.HGC MC2521211907
4.Catwijck MC2512291205
5.Cartouche MC25113101504
6.HDM MC3511371204

Teambegeleiders (2)

Spelers (13)

Team resultaten

ZoeteVoorhNoordLeideKleinCatwi
Zoetermeer MC22 - 03 - 32 - 02 - 02 - 1
Voorhout MC2 - 0 - 50 - 22 - 40 - 2
Noordwijk MC21 - 15 - 14 - 07 - 13 - 3
Leiden MC41 - 24 - 11 - 43 - 30 - 4
Klein Zwitserland MC42 - 42 - 00 - 41 - 40 - 5
Catwijck MC26 - 3 - 4 - 24 - 04 - 1
WaterHGC MGoudaCatwiCartoAlphe
Wateringse veld MC15 - 24 - 0
HGC MC20 - 23 - 20 - 3
Gouda MC13 - 22 - 0
Catwijck MC20 - 00 - 21 - 2
Cartouche MC22 - 44 - 32 - 3
Alphen MC10 - 27 - 1
HDM MHGC MForesCraeyCatwiCarto
HDM MC33 - 11 - 1
HGC MC22 - 23 - 1
Forescate MC12 - 02 - 1
Craeyenhout MC24 - 10 - 31 - 1
Catwijck MC21 - 42 - 21 - 2
Cartouche MC24 - 21 - 53 - 4