Meisjes D3

3e klasse Meisjes D najaarscompetitie Poule O

6e in poule 3e klasse Meisjes D najaarscompetitie Poule O
4e in poule 3e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorhout MD35500242015
2.Spijkenisse MD2530214809
3.Kieviten MD35302121309
4.Ring Pass Delft MD4511381304
5.Dordrecht MD3511361804
6.Catwijck MD3510481803
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen MD35410256013
2.Voorhout MD35401297012
3.Nieuwkoop MD15311105010
4.Catwijck MD35113112104
5.Leiden MD6511371704
6.Alecto MD4500543000

Spelers (14)

Trainingen

di
19:00
-
20:00
8-tal veld (Zand half veld) (ABCD)
vr
17:30
-
19:00
Veld 1 (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

CatDorKieRinSpiVoo
Catwijck MD32 - 44 - 21 - 6
Dordrecht MD32 - 11 - 2
Kieviten MD34 - 04 - 03 - 1
Ring Pass Delft MD43 - 30 - 3
Spijkenisse MD28 - 02 - 00 - 3
Voorhout MD38 - 04 - 1
AleAlpCatLeiNieVoo
Alecto MD42 - 40 - 3
Alphen MD38 - 15 - 3
Catwijck MD35 - 11 - 7
Leiden MD60 - 42 - 20 - 7
Nieuwkoop MD11 - 14 - 12 - 1
Voorhout MD310 - 07 - 22 - 0