Meisjes D3

3e klasse Meisjes D najaarscompetitie Poule O

4e in poule 3e klasse Meisjes D najaarscompetitie Poule O
4e in poule 3e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 11 november
2
Spijkenisse MD2
0
Ring Pass Delft MD4
4
Kieviten MD3
0
Dordrecht MD3
1
Catwijck MD3
6
Voorhout MD3
Zaterdag 4 november
8
Spijkenisse MD2
0
Kieviten MD3
0
Ring Pass Delft MD4
3
Voorhout MD3
2
Dordrecht MD3
1
Catwijck MD3

Wedstrijdschema

MD3
Ring Pass MD4
Thuis
18-11-2017 10:30
Veld: KG2
Nr. 28620
Scheidsrechters: MA4
Kieviten MD3
MD3
Uit
25-11-2017 13:00
Veld: SMV
Nr. 28658
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR - Veld 2

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorhout MD3330017109
2.Spijkenisse MD2320112406
3.Kieviten MD332017906
4.Catwijck MD3310261003
5.Dordrecht MD3310221303
6.Ring Pass Delft MD430031800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen MD35410256013
2.Voorhout MD35401297012
3.Nieuwkoop MD15311105010
4.Catwijck MD35113112104
5.Leiden MD6511371704
6.Alecto MD4500543000

Team nieuws

Teamfoto MD3

Dinsdag 24 oktober
MD3 2017-2018

Meisje D3 seizoen 2017-2018

Toon al het nieuws

Spelers (14)

Trainingen

di
19:00
-
20:00
8-tal veld (Zand half veld) (ABCD)
vr
17:30
-
19:00
Veld 1 (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

CatDorKieRinSpiVoo
Catwijck MD34 - 21 - 6
Dordrecht MD32 - 1
Kieviten MD34 - 03 - 1
Ring Pass Delft MD40 - 3
Spijkenisse MD28 - 02 - 0
Voorhout MD38 - 0
AleAlpCatLeiNieVoo
Alecto MD42 - 40 - 3
Alphen MD38 - 15 - 3
Catwijck MD35 - 11 - 7
Leiden MD60 - 42 - 20 - 7
Nieuwkoop MD11 - 14 - 12 - 1
Voorhout MD310 - 07 - 22 - 0