Meisjes D3

4e in poule Meisjes D Lente 3e klasse B
6e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 11 juni
0
Westland MD4
8
Forescate MD2
8
Alecto MD3
2
Catwijck MD3
3
Kieviten MD4
2
Roomburg MD3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate MD210910489028
2.Alecto MD3108026716024
3.Kieviten MD4104151828013
4.Catwijck MD3104152738013
5.Roomburg MD3103162333010
6.Westland MD4100010106900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MD55410229013
2.Alecto MD35401288012
3.Noordwijk MD35311178010
4.Roomburg MD35203112106
5.Forescate MD3510461603
6.Catwijck MD3500593100

Teambegeleiders (3)

Spelers (11)

Team resultaten

WestlRoombKieviForesCatwiAlect
Westland MD40 - 60 - 20 - 83 - 40 - 15
Roomburg MD35 - 32 - 01 - 41 - 11 - 7
Kieviten MD43 - 23 - 21 - 12 - 32 - 5
Forescate MD26 - 04 - 17 - 06 - 33 - 1
Catwijck MD34 - 25 - 21 - 42 - 62 - 4
Alecto MD316 - 06 - 25 - 10 - 38 - 2
RoombNoordLeideForesCatwiAlect
Roomburg MD32 - 41 - 74 - 1
Noordwijk MD32 - 11 - 2
Leiden MD52 - 22 - 18 - 3
Forescate MD32 - 11 - 7
Catwijck MD32 - 31 - 82 - 10
Alecto MD37 - 12 - 3