Meisjes D3

3e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule C

1e in poule 3e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule C
3e in poule 3e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Rotterdam MD6
MD3
Uit
27-10-2018
Nr. 23920
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM
MD3
Forescate MD5
Thuis
03-11-2018
Nr. 23984
Klein Zwitserland MD7
MD3
Uit
10-11-2018
Nr. 24124
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
MD3
Spijkenisse MD3
Thuis
17-11-2018
Nr. 24376
Westland MD3
MD3
Uit
24-11-2018
Nr. 24501
Locatie: Sportp. 'Hoge Bomen', NAALDWIJK

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck MD300000000
2.Forescate MD500000000
3.Klein Zwitserland MD700000000
4.Rotterdam MD600000000
5.Spijkenisse MD300000000
6.Westland MD300000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorhout MD25410293013
2.Noordwijk MD35311126010
3.Catwijck MD35302241009
4.Nieuwkoop MD15302131109
5.Leiden MD6510442303
6.Alphen MD4500513000

Trainingen

di
17:30
-
19:00
Veld 2 (Zandveld) (AB)
vr
17:30
-
19:00
Veld 1 (Zandveld) (ABCD)
Carrousel
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 10 november
08:30 – 12:15
Bardienst 1: Catwyck MD3

Team resultaten

CatForKleRotSpiWes
Catwijck MD3
Forescate MD5
Klein Zwitserland MD7
Rotterdam MD6
Spijkenisse MD3
Westland MD3
AlpCatLeiNieNooVoo
Alphen MD41 - 20 - 3
Catwijck MD314 - 02 - 11 - 7
Leiden MD60 - 70 - 30 - 7
Nieuwkoop MD15 - 24 - 0
Noordwijk MD35 - 02 - 02 - 2
Voorhout MD26 - 07 - 0