Meisjes B3

6e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 september
2
Noordwijk MB3
0
Catwijck MB3
1
Voorhout MB3
5
Alphen MB4
Zaterdag 18 september
1
Klein Zwitserland MB6
1
Voorhout MB3
3
Alphen MB4
3
Noordwijk MB3
Zaterdag 11 september
1
Noordwijk MB3
4
Klein Zwitserland MB6
2
Catwijck MB3
3
Alphen MB4

Wedstrijdschema

MB3
Voorhout MB3
Thuis
02-10-2021 14:00
Veld: KG1
Nr. 561267
Scheidsrechters: H2
Klein Zwitserland MB6
MB3
Uit
09-10-2021 12:50
Veld 6 (Waterveld)
Nr. 561271
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE

Poule stand (6e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto MB2321010207
2.Alphen MB4321011607
3.Klein Zwitserland MB631207405
4.Noordwijk MB331116704
5.Voorhout MB3301221001
6.Catwijck MB330032900

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

NoordVoorhKleinCatwiAlpheAlect
Noordwijk MB31 - 42 - 0
Voorhout MB31 - 5
Klein Zwitserland MB61 - 1
Catwijck MB32 - 3
Alphen MB43 - 3
Alecto MB2