Heren 1

3e klasse Heren senioren Poule A

10e in poule 3e klasse Heren senioren Poule A
7e in poule Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 2 Poule Noord-West
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 21 oktober
1
Hoorn (WFHC) H1
0
Gouda H1
Zondag 14 oktober
3
Castricum H1
4
Woerden H1
3
Hoorn (WFHC) H1
3
Kraaien H1
2
Nieuwegein H1
4
Hisalis H1
5
Muiderberg H1
2
Catwijck H1
7
Weesp H1
1
Hoevelaken H1
2
Gouda H1
3
Rijnvliet H1
Vrijdag 12 oktober
3
Hoevelaken H1
5
Hoorn (WFHC) H1
1
Culemborg H1
7
Weesp H1
2
Heerhugowaard H1
4
Kraaien H1
4
Lelystad H1
3
Loenen H1
3
Catwijck H1
5
Rijnvliet H1
1
Voorhout H1
7
Hisalis H1
Zondag 7 oktober
5
Kraaien H1
1
Castricum H1
3
Hisalis H1
3
Hoorn (WFHC) H1
2
Woerden H1
4
Gouda H1
1
Rijnvliet H1
4
Weesp H1
0
Hoevelaken H1
5
Muiderberg H1
2
Catwijck H1
3
Nieuwegein H1

Wedstrijdschema

H1
Weesp H1
Thuis
28-10-2018 14:30
Veld: KG1
Nr. 2482
Gouda H1
H1
Uit
04-11-2018
Nr. 2658
Locatie: Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel), GOUDA
Let op: Reserve tenue
H1
Castricum H1
Thuis
11-11-2018 14:30
Veld: KG1
Nr. 15177
Kraaien H1
H1
Uit
18-11-2018 14:30
Veld: ZV
Nr. 3379
Locatie: Sportp. Zuiderweg , WIJDEWORMER - Veld 1
H1
Woerden H1
Thuis
25-11-2018
Nr. 3862
H1
Rijnvliet H1
Thuis
10-03-2019
Nr. 4222
Hoevelaken H1
H1
Uit
17-03-2019 14:45
Veld: WATER
Nr. 4338
Locatie: Sportpark Weidelaan, HOEVELAKEN - Veld 1
WFHC Hoorn H1
H1
Uit
24-03-2019
Nr. 4998
Locatie: Sportcomplex De Roskam (Det de Beus), ZWAAG
H1
Hisalis H1
Thuis
31-03-2019
Nr. 5362
Nieuwegein H1
H1
Uit
07-04-2019
Nr. 5653
Locatie: Sportp. 'Rijnhuizen', NIEUWEGEIN
H1
Muiderberg H1
Thuis
14-04-2019
Nr. 6082
Weesp H1
H1
Uit
05-05-2019
Nr. 6309
Locatie: Sportp. ´s Gravelandseweg , WEESP
H1
Gouda H1
Thuis
12-05-2019
Nr. 6802
Castricum H1
H1
Uit
19-05-2019
Nr. 15175
Locatie: Sportp. Wouterland, CASTRICUM
H1
Kraaien H1
Thuis
26-05-2019
Nr. 7462
Woerden H1
H1
Uit
02-06-2019
Nr. 7630
Locatie: Sportpark 'Cromwijck II', WOERDEN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Muiderberg H16501219015
2.Weesp H165012413015
3.Hisalis H164202212014
4.Kraaien H164112617013
5.Hoorn (WFHC) H16330171239
6.Nieuwegein H16303161809
7.Gouda H16204191706
8.Woerden H16204141706
9.Rijnvliet H16204162006
10.Catwijck H16114132204
11.Hoevelaken H16114102404
12.Castricum H1600672400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hisalis H111007103
2.Weesp H111007103
3.Rijnvliet H111005303
4.Kraaien H111004203
5.Lelystad H111004303
6.Loenen H110013400
7.Catwijck H110013500
8.Heerhugowaard H110012400
9.Culemborg H110011700
10.Voorhout H110011700

Trainingen

di
20:30
-
22:00
Veld 1 (Zandveld) (AB)
do
20:30
-
22:00
Veld 1 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 28 oktober
11:00
H2DSHC H6
Scheidsrechters: H1
Veld: KG1

Team resultaten

CasCatGouHisHoeHooKraMuiNieRijWeeWoe
Castricum H12 - 61 - 33 - 4
Catwijck H13 - 13 - 32 - 3
Gouda H14 - 52 - 33 - 4
Hisalis H15 - 03 - 34 - 2
Hoevelaken H12 - 23 - 50 - 5
Hoorn (WFHC) H12 - 01 - 03 - 3
Kraaien H15 - 15 - 36 - 2
Muiderberg H15 - 24 - 24 - 3
Nieuwegein H12 - 42 - 33 - 2
Rijnvliet H15 - 32 - 31 - 4
Weesp H14 - 07 - 13 - 2
Woerden H12 - 43 - 41 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 2 Poule Noord-West".