Dames 2

5e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
1
Leonidas D9
1
Zoetermeer D3
2
Catwijck D2 (O)
1
Westland D3
1
Roomburg D5
2
Rotterdam D4
3
Dopie D2 (O)
2
Ommoord D2 (O)
3
Victoria D5
0
Alphen D2 (O)
Zondag 10 november
2
Craeyenhout D4
2
Dopie D2 (O)
1
Rotterdam D4
2
Groen-Geel D5
4
Westland D3
0
Alphen D2 (O)
3
Zoetermeer D3
2
Roomburg D5
2
Ommoord D2 (O)
1
Catwijck D2 (O)
Zondag 3 november
4
Dopie D2 (O)
2
Rotterdam D4
1
Catwijck D2 (O)
1
Craeyenhout D4
0
Roomburg D5
3
Victoria D5
0
Alphen D2 (O)
1
Leonidas D9
2
Westland D3
4
Ommoord D2 (O)
Zondag 27 oktober
3
Leonidas D9
0
Roomburg D5
8
Craeyenhout D4
1
Westland D3
4
Zoetermeer D3
1
Dopie D2 (O)
2
Ommoord D2 (O)
1
Alphen D2 (O)
2
Rotterdam D4
4
Catwijck D2 (O)

Wedstrijdschema

Alphen (O)
D2
Uit
24-11-2019 12:30
Veld 5 (Waterveld)
Nr. 231271
D2
Dopie (O)
Thuis
08-03-2020
Nr. 231277
Groen Geel D5
D2
Uit
15-03-2020
Nr. 231282
Let op: Reserve tenue
D2
Roomburg D5
Thuis
22-03-2020
Nr. 231286
Leonidas D9
D2
Uit
29-03-2020
Nr. 231292
D2
Victoria D5
Thuis
05-04-2020
Nr. 231298
Zoetermeer D3
D2
Uit
19-04-2020
Nr. 231305
D2
Rotterdam D4
Thuis
10-05-2020
Nr. 240946
Craeyenhout D4
D2
Uit
17-05-2020
Nr. 231311
D2
Ommoord (O)
Thuis
24-05-2020
Nr. 231317
Westland D3
D2
Uit
07-06-2020
Nr. 231325
D2
Alphen (O)
Thuis
14-06-2020
Nr. 231326

Poule stand (5e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel D510712169022
2.Victoria D596303012021
3.Ommoord D2 (O)106222415020
4.Craeyenhout D4105502614020
5.Catwijck D2 (O)105232317017
6.Leonidas D994231518014
7.Westland D3104152624013
8.Dopie D2 (O)103342322012
9.Zoetermeer D3102441214010
10.Alphen D2 (O)10307142309
11.Rotterdam D410217152607
12.Roomburg D510001073700

Begeleiders (2)

Spelers (16)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
Veld 2 (Zandveld) (AB)
do
20:30
-
22:00
Veld 1 (Water) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 23 november
14:50
MB2Bleiswijk MB2
Scheidsrechters: D2
Veld: KG2
Zaterdag 30 november
14:45
MB4Rotterdam MB6
Scheidsrechters: D2
Veld: KG2

Team resultaten

ZoeteWestlVictoRoombOmmooLeoniGroenDopieCraeyCatwiAlpheRotte
Zoetermeer D30 - 03 - 24 - 11 - 21 - 2
Westland D32 - 47 - 12 - 44 - 04 - 3
Victoria D54 - 16 - 23 - 04 - 1
Roomburg D50 - 30 - 40 - 12 - 41 - 2
Ommoord D2 (O)2 - 22 - 02 - 22 - 12 - 1
Leonidas D91 - 11 - 53 - 03 - 22 - 2
Groen-Geel D51 - 00 - 23 - 0
Dopie D2 (O)2 - 23 - 20 - 04 - 2
Craeyenhout D48 - 12 - 23 - 11 - 0
Catwijck D2 (O)3 - 02 - 16 - 21 - 1
Alphen D2 (O)2 - 10 - 14 - 1
Rotterdam D40 - 00 - 31 - 22 - 44 - 3