Dames 2

Res. 2e klasse Dames senioren reserve Poule A

9e in poule Res. 2e klasse Dames senioren reserve Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
3
HDS D2
2
Catwijck D2 (O)
2
hdm D3
1
Victoria D4
2
Schiedam D3
4
Alecto D4
0
Ypenburg D2 (O)
3
Leiden D3
Zondag 17 maart
4
Alphen D2 (O)
2
HDS D2
5
Roomburg D4
0
Ypenburg D2 (O)
2
Leiden D3
1
Schiedam D3
2
Alecto D4
6
hdm D3
3
Victoria D4
1
Berkel-Rodenrijs D2 (O)
2
Forescate D2 (O)
1
Catwijck D2 (O)

Wedstrijdschema

D2
Berkel Rodenrijs D2
Thuis
31-03-2019 16:00
Veld: KG1
Nr. 15319
Scheidsrechters: D1
HDM D3
D2
Uit
07-04-2019
Nr. 15372
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE
Let op: Reserve tenue
D2
Schiedam D3
Thuis
14-04-2019
Nr. 15459
Ypenburg D2
D2
Uit
05-05-2019 11:00
Veld: WATER
Nr. 15496
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE - Veld 1
D2
Alphen D2
Thuis
12-05-2019
Nr. 15599
Roomburg D4
D2
Uit
19-05-2019 14:30
Veld: ZV
Nr. 15627
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN - Veld 3
D2
Leiden D3
Thuis
26-05-2019
Nr. 15727
Alecto D4
D2
Uit
02-06-2019
Nr. 15763
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP

Poule stand (9e in poule Res. 2e klasse Dames senioren reserve Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm D31411214018035
2.Leiden D3149414317031
3.Victoria D4148423817028
4.Roomburg D4137243625023
5.Berkel-Rodenrijs D2 (O)137153931022
6.Forescate D2 (O)135352020018
7.HDS D2144552827017
8.Alphen D2 (O)135172126016
9.Catwijck D2 (O)144282930014
10.Schiedam D3144281824014
11.Alecto D4144193039013
12.Ypenburg D2 (O)140113168401

Trainingen

di
20:30
-
22:00
Veld 2 (Zandveld) (AB)
do
20:30
-
22:00
Veld 2 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 30 maart
17:45
MB3Klein Zwitserland MB8
Scheidsrechters: D2
Veld: KG1
Zondag 31 maart
14:00
D4Craeyenhout D6
Scheidsrechters: D2
Veld: KG2
Zaterdag 6 april
10:15
MC2Noordwijk MC2
Scheidsrechters: D2
Veld: KG1

Team resultaten

AleAlpBerCatForhdmHDSLeiRooSchVicYpe
Alecto D43 - 11 - 21 - 22 - 61 - 21 - 1
Alphen D23 - 20 - 24 - 20 - 21 - 34 - 0
Berkel-Rodenrijs D23 - 25 - 14 - 24 - 43 - 41 - 00 - 1
Catwijck D24 - 22 - 02 - 40 - 10 - 53 - 58 - 0
Forescate D22 - 14 - 22 - 14 - 01 - 10 - 21 - 4
hdm D33 - 13 - 03 - 20 - 32 - 22 - 12 - 17 - 2
HDS D20 - 31 - 13 - 21 - 11 - 12 - 48 - 0
Leiden D31 - 11 - 35 - 12 - 12 - 012 - 3
Roomburg D45 - 22 - 12 - 41 - 02 - 25 - 0
Schiedam D32 - 41 - 20 - 20 - 21 - 00 - 54 - 10 - 1
Victoria D45 - 23 - 10 - 01 - 12 - 22 - 210 - 0
Ypenburg D23 - 51 - 24 - 101 - 10 - 31 - 51 - 4