Dames jong 1

4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie Jong Senioren 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 11 oktober
1
Leiden-Leidse Studs DJ4
3
Zoetermeer DJ3
0
Alphen DJ2
4
Klein Zwitserland DJ2
2
Thor DJ2
1
Wateringse veld DJ2
3
Cartouche DJ1
5
Forescate DJ1
5
Catwijck DJ1
0
Leiden DJ3
Zondag 4 oktober
2
Leiden DJ3
6
Leiden-Leidse Studs DJ4
5
Zoetermeer DJ3
1
Alphen DJ2
7
Klein Zwitserland DJ2
2
Cartouche DJ1
2
Wateringse veld DJ2
3
Catwijck DJ1
0
Roomburg DJ1
1
Thor DJ2
Zondag 27 september
3
Leiden-Leidse Studs DJ4
0
Wateringse veld DJ2
4
Forescate DJ1
3
Klein Zwitserland DJ2
5
Catwijck DJ1
1
Roomburg DJ1
0
Cartouche DJ1
1
Zoetermeer DJ3

Wedstrijdschema

Zoetermeer
DJ1
Uit
25-10-2020 12:00
Nr. 481212
AFGELAST,
DJ1
Klein Zwitserland
Thuis
01-11-2020 14:30
Veld: KG2
Nr. 481213
AFGELAST, , Scheidsrechters: D1
Forescate
DJ1
Uit
08-11-2020 12:00
Nr. 481221
AFGELAST,
DJ1
Cartouche DJ1
Thuis
15-11-2020 16:30
Veld: KG1
Nr. 481223
Scheidsrechters: D2
Alphen DJ2
DJ1
Uit
22-11-2020
Nr. 481231

Poule stand (4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie Jong Senioren 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorhout DJ1-O6600314018
2.Leiden-Leidse Studs DJ46411217013
3.Zoetermeer DJ36411138013
4.Catwijck DJ16321148011
5.Klein Zwitserland DJ263122614010
6.Forescate DJ163121617010
7.Wateringse veld DJ26213171407
8.Thor DJ2621341707
9.Alphen DJ25203111706
10.Cartouche DJ16105112003
11.Leiden DJ3510482403
12.Roomburg DJ1600622400

Teambegeleiders (5)

Spelers (12)

Trainingen

ma
19:15
-
20:30
Veld 2 (Zandveld) (AB)
wo
20:30
-
22:00
Veld 1 (Water) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 1 november
10:15
D2HDS
AFGELAST, , Scheidsrechters: DJ1
Veld: KG1
Zondag 15 november
14:45
D2Forescate D2
Scheidsrechters: DJ1
Veld: KG1

Team resultaten

AlpheCatwiZoeteKleinVoorhLeideCartoLeideForesRoombWaterThor
Alphen DJ20 - 45 - 0
Catwijck DJ11 - 15 - 05 - 1
Zoetermeer DJ35 - 13 - 0
Klein Zwitserland DJ27 - 2
Voorhout DJ1-O
Leiden-Leidse Studs DJ41 - 33 - 0
Cartouche DJ10 - 13 - 52 - 3
Leiden DJ32 - 6
Forescate DJ14 - 33 - 1
Roomburg DJ10 - 1
Wateringse veld DJ28 - 12 - 33 - 3
Thor DJ22 - 1