Dames jong 1

7e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 4e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Thor DJ2
DJ1
Uit
08-03-2020 11:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 391871
DJ1
Evergreen DJ1
Thuis
15-03-2020 12:45
Veld: KG1
Nr. 391875
DJ1
Leiden DJ3
Thuis
22-03-2020 10:30
Veld: KG1
Nr. 391879
Cartouche DJ1
DJ1
Uit
29-03-2020
Nr. 391884
DJ1
Leonidas DJ3
Thuis
05-04-2020
Nr. 391893
Craeyenhout DJ1
DJ1
Uit
19-04-2020
Nr. 391897
DJ1
Victoria DJ3
Thuis
10-05-2020
Nr. 391905
Voorhout DJ1
DJ1
Uit
17-05-2020
Nr. 391914
DJ1
Forescate DJ1
Thuis
24-05-2020
Nr. 391916
Hudito DJ3
DJ1
Uit
07-06-2020
Nr. 391922
DJ1
Klein Zwitserland DJ2
Thuis
14-06-2020
Nr. 391928

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Dames Jong Senioren lentecompetitie Jong Senioren 4e klasse A".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen DJ1111100793033
2.Wateringse veld DJ1 (O)1110015916030
3.HUDITO DJ3118033410024
4.Thor DJ2117134721022
5.Voorhout DJ1 (O)116142737019
6.Cartouche DJ1115152129016
7.Catwijck DJ1114341519015
8.Schiedam DJ3114072240012
9.Forescate DJ111308203609
10.Klein Zwitserland DJ211218183807
11.Leiden DJ311218154107
12.Roomburg DJ211001197600

Begeleiders (3)

Spelers (17)

Trainingen

ma
19:45
-
21:00
Veld 2 (Zandveld) (AB)
wo
20:30
-
22:00
Veld 1 (Water) (CD)
oneven (even veld 2)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Dames Jong Senioren lentecompetitie Jong Senioren 4e klasse A".

CatwiAlpheKleinVoorhSchieWaterCartoRoombLeideForesHUDITThor
Catwijck DJ11 - 22 - 14 - 13 - 20 - 2
Alphen DJ14 - 015 - 05 - 07 - 114 - 04 - 0
Klein Zwitserland DJ22 - 20 - 51 - 48 - 1
Voorhout DJ1 (O)4 - 72 - 03 - 22 - 3
Schiedam DJ30 - 21 - 81 - 31 - 70 - 46 - 2
Wateringse veld DJ1 (O)4 - 05 - 19 - 07 - 2
Cartouche DJ12 - 22 - 11 - 4
Roomburg DJ23 - 60 - 40 - 60 - 132 - 8
Leiden DJ30 - 82 - 3
Forescate DJ10 - 73 - 21 - 40 - 75 - 1
HUDITO DJ32 - 10 - 15 - 13 - 03 - 2
Thor DJ20 - 01 - 29 - 08 - 17 - 1