Meisjes A2

4e in poule Meisjes A voorcompetitie 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Meisjes A voorcompetitie 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten MA15410142013
2.HGC MA25311174010
3.Voorhout MA152125707
4.Catwijck MA2511371404
5.Alphen MA2511361304
6.Forescate MA2511361504

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Trainingen

wo
19:00
-
20:15
Veld 2 (Zandveld) (AB)
do
18:30
-
20:00
Veld 1 (Water) (ABCD)
carroussel (even beneden)
Volledig schema

Team resultaten

VoorhKieviHGC MForesCatwiAlphe
Voorhout MA10 - 22 - 1
Kieviten MA13 - 0
HGC MA20 - 12 - 25 - 1
Forescate MA21 - 10 - 43 - 2
Catwijck MA23 - 10 - 52 - 2
Alphen MA20 - 53 - 1