Meisjes A2

4e klasse Meisjes A regulier Poule D

2e in poule 4e klasse Meisjes A regulier Poule D
4e in poule 4e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 23 maart
3
Pijnacker MA3
0
Noordwijk MA3
3
Zoetermeer MA5
0
Kieviten MA2
2
Roomburg MA3
0
Catwijck MA2
7
Ommoord MA2
2
Voorhout MA3
Vrijdag 22 maart
1
Roomburg MA3
1
Voorhout MA3
Zondag 17 maart
Roomburg MA3
Voorhout MA3
Zaterdag 16 maart
2
Pijnacker MA3
1
Ommoord MA2
2
Zoetermeer MA5
1
Catwijck MA2
2
Noordwijk MA3
1
Kieviten MA2

Wedstrijdschema

MA2
Ommoord MA2
Thuis
30-03-2019 16:45
Veld: KG2
Nr. 21508
Scheidsrechters: D1
Voorhout MA3
MA2
Uit
06-04-2019 14:00
Veld: WATER
Nr. 21541
Locatie: Sportp. Elsgeest, VOORHOUT - veld 1
MA2
Pijnacker MA3
Thuis
13-04-2019 15:15
Veld: KG2
Nr. 21690
MA2
Kieviten MA2
Thuis
11-05-2019 17:45
Veld: KG1
Nr. 21736
Noordwijk MA3
MA2
Uit
18-05-2019 16:30
Veld: SMV
Nr. 21815
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, NOORDWIJK ZH - veld 2
MA2
Zoetermeer MA5
Thuis
25-05-2019 15:15
Veld: KG2
Nr. 21940

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer MA58611239019
2.Catwijck MA285032310015
3.Pijnacker MA38503189015
4.Ommoord MA273221912011
5.Roomburg MA373221412011
6.Noordwijk MA383231016011
7.Kieviten MA2811662904
8.Voorhout MA38026102602
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MA85401105012
2.Voorhout MA45311106010
3.Berkel-Rodenrijs MA55302131009
4.Catwijck MA252126707
5.Kieviten MA252039606
6.Cartouche MA5500541800

Trainingen

ma
19:00
-
20:30
Veld 2 (Zandveld) (AB)
wo
19:00
-
20:30
Veld 1 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 30 maart
13:15
MC5Roomburg MC6
Scheidsrechters: MA2
Veld: KG1

Team resultaten

CatKieNooOmmPijRooVooZoe
Catwijck MA22 - 17 - 03 - 1
Kieviten MA20 - 62 - 20 - 50 - 3
Noordwijk MA32 - 13 - 03 - 31 - 0
Ommoord MA21 - 30 - 07 - 2
Pijnacker MA33 - 13 - 02 - 14 - 1
Roomburg MA32 - 07 - 01 - 01 - 10 - 1
Voorhout MA31 - 31 - 43 - 3
Zoetermeer MA52 - 13 - 07 - 02 - 42 - 1
BerCarCatKieRotVoo
Berkel-Rodenrijs MA51 - 31 - 3
Cartouche MA51 - 61 - 21 - 3
Catwijck MA22 - 30 - 21 - 0
Kieviten MA21 - 24 - 01 - 2
Rotterdam MA82 - 12 - 1
Voorhout MA43 - 11 - 1