Meisjes A2

4e klasse Meisjes A regulier Poule D

1e in poule 4e klasse Meisjes A regulier Poule D
4e in poule 4e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MA2
Noordwijk MA3
Thuis
09-03-2019
Nr. 21212
Zoetermeer MA5
MA2
Uit
16-03-2019
Nr. 21309
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
Roomburg MA3
MA2
Uit
23-03-2019
Nr. 21391
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN
MA2
Ommoord MA2
Thuis
30-03-2019
Nr. 21508
Voorhout MA3
MA2
Uit
06-04-2019
Nr. 21541
Locatie: Sportp. Elsgeest, VOORHOUT
MA2
Pijnacker MA3
Thuis
13-04-2019
Nr. 21690
MA2
Kieviten MA2
Thuis
11-05-2019
Nr. 21736
Noordwijk MA3
MA2
Uit
18-05-2019
Nr. 21815
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, NOORDWIJK ZH
MA2
Zoetermeer MA5
Thuis
25-05-2019
Nr. 21940

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck MA25401205012
2.Zoetermeer MA55401155012
3.Ommoord MA2522111808
4.Noordwijk MA3522171008
5.Roomburg MA35212111107
6.Pijnacker MA352038806
7.Kieviten MA2511351904
8.Voorhout MA3500541500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MA85401105012
2.Voorhout MA45311106010
3.Berkel-Rodenrijs MA55302131009
4.Catwijck MA252126707
5.Kieviten MA252039606
6.Cartouche MA5500541800

Trainingen

ma
19:00
-
20:30
Veld 2 (Zandveld) (AB)
wo
19:00
-
20:30
Veld 1 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

CatKieNooOmmPijRooVooZoe
Catwijck MA27 - 03 - 1
Kieviten MA20 - 62 - 20 - 3
Noordwijk MA33 - 03 - 31 - 0
Ommoord MA21 - 30 - 0
Pijnacker MA33 - 14 - 1
Roomburg MA37 - 01 - 00 - 1
Voorhout MA31 - 31 - 4
Zoetermeer MA57 - 02 - 42 - 1
BerCarCatKieRotVoo
Berkel-Rodenrijs MA51 - 31 - 3
Cartouche MA51 - 61 - 21 - 3
Catwijck MA22 - 30 - 21 - 0
Kieviten MA21 - 24 - 01 - 2
Rotterdam MA82 - 12 - 1
Voorhout MA43 - 11 - 1