Meisjes A2

7e in poule Meisjes A regulier 2e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule Meisjes A regulier 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria MA26600478018
2.HDS MA16411139013
3.Rapid MA164023711012
4.Noordwijk MA16303111109
5.Roomburg MA2720591906
6.Westland MA36204104106
7.Catwijck MA2511372104
8.Ypenburg MA26105102403

Teambegeleiders (1)

Spelers (11)

Trainingen

wo
19:00
-
20:15
Veld 2 (Zandveld) (AB)
do
18:30
-
20:00
Veld 1 (Water) (ABCD)
carroussel (even beneden)
Volledig schema

Team resultaten

YpenbWestlHDS MVictoRoombRapidNoordCatwi
Ypenburg MA25 - 12 - 81 - 30 - 2
Westland MA31 - 153 - 1
HDS MA14 - 21 - 04 - 2
Victoria MA23 - 15 - 14 - 2
Roomburg MA22 - 11 - 60 - 24 - 1
Rapid MA18 - 114 - 0
Noordwijk MA10 - 1
Catwijck MA21 - 12