Meisjes A2

3e in poule Meisjes A voorcompetitie 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 12 september
0
Alphen MA2
5
HGC MA2
3
Forescate MA2
2
Catwijck MA2
0
Voorhout MA1
2
Kieviten MA1
Zaterdag 5 september
3
Kieviten MA1
0
Alphen MA2
3
Catwijck MA2
1
Voorhout MA1
5
HGC MA2
1
Forescate MA2

Wedstrijdschema

MA2
Alphen MA2
Thuis
19-09-2020 13:15
Veld: KG2
Nr. 476870
Scheidsrechters: H2
Kieviten MA1
MA2
Uit
26-09-2020 16:10
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 476874
MA2
HGC MA2
Thuis
03-10-2020 18:00
Veld: KG1
Nr. 476876

Poule stand (3e in poule Meisjes A voorcompetitie 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC MA2220010106
2.Kieviten MA122005006
3.Catwijck MA221015403
4.Forescate MA221014703
5.Voorhout MA120021500
6.Alphen MA220020800

Teambegeleiders (2)

Spelers (14)

Trainingen

wo
19:00
-
20:15
Veld 2 (Zandveld) (AB)
do
18:30
-
20:00
Veld 1 (Water) (ABCD)
carroussel (even beneden)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 19 september
10:00
MD3Klein Zwitserland MD7
Scheidsrechters: MA2
Veld: KG1

Team resultaten

VoorhKieviHGC MForesCatwiAlphe
Voorhout MA10 - 2
Kieviten MA13 - 0
HGC MA25 - 1
Forescate MA23 - 2
Catwijck MA23 - 1
Alphen MA20 - 5