Meisjes A2

4e klasse Meisjes A regulier Poule D

2e in poule 4e klasse Meisjes A regulier Poule D
4e in poule 4e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer MA51410314918330
2.Catwijck MA2149144720028
3.Pijnacker MA3149143214028
4.Roomburg MA3146353424021
5.Ommoord MA2146353032021
6.Kieviten MA2144191848013
7.Noordwijk MA3143291836011
8.Voorhout MA3141211185405
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MA85401105012
2.Voorhout MA45311106010
3.Berkel-Rodenrijs MA55302131009
4.Catwijck MA252126707
5.Kieviten MA252039606
6.Cartouche MA5500541800

Trainingen

ma
19:00
-
20:30
Veld 1 (Zandveld) (ABCD)
caroussel
do
20:00
-
21:15
Veld 2 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

CatKieNooOmmPijRooVooZoe
Catwijck MA26 - 12 - 12 - 32 - 07 - 03 - 12 - 2
Kieviten MA20 - 64 - 32 - 20 - 53 - 23 - 10 - 3
Noordwijk MA31 - 42 - 12 - 33 - 03 - 31 - 00 - 3
Ommoord MA21 - 33 - 10 - 00 - 11 - 17 - 21 - 8
Pijnacker MA33 - 14 - 03 - 02 - 12 - 14 - 12 - 2
Roomburg MA32 - 07 - 03 - 15 - 01 - 01 - 10 - 1
Voorhout MA32 - 71 - 33 - 11 - 40 - 51 - 63 - 3
Zoetermeer MA53 - 23 - 07 - 02 - 42 - 14 - 26 - 1
BerCarCatKieRotVoo
Berkel-Rodenrijs MA51 - 31 - 3
Cartouche MA51 - 61 - 21 - 3
Catwijck MA22 - 30 - 21 - 0
Kieviten MA21 - 24 - 01 - 2
Rotterdam MA82 - 12 - 1
Voorhout MA43 - 11 - 1