Heren 1

3e klasse Heren senioren Poule A

12e in poule 3e klasse Heren senioren Poule A
7e in poule Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 2 Poule Noord-West
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 18 november
2
Castricum H1
1
Hisalis H1
3
Weesp H1
2
Muiderberg H1
4
Gouda H1
1
Nieuwegein H1
5
Kraaien H1
3
Catwijck H1
5
Woerden H1
2
Hoevelaken H1
1
Rijnvliet H1
3
Hoorn (WFHC) H1
Zondag 11 november
1
Catwijck H1
2
Castricum H1
2
Nieuwegein H1
5
Weesp H1
2
Muiderberg H1
3
Hoorn (WFHC) H1
2
Rijnvliet H1
2
Woerden H1
1
Hoevelaken H1
1
Kraaien H1
3
Hisalis H1
1
Gouda H1

Wedstrijdschema

H1
Woerden H1
Thuis
25-11-2018 14:30
Veld: KG1
Nr. 3862
H1
Rijnvliet H1
Thuis
10-03-2019
Nr. 4222
Hoevelaken H1
H1
Uit
17-03-2019 14:45
Veld: WATER
Nr. 4338
Locatie: Sportpark Weidelaan, HOEVELAKEN - Veld 1
WFHC Hoorn H1
H1
Uit
24-03-2019
Nr. 4998
Locatie: Sportcomplex De Roskam (Det de Beus), ZWAAG
H1
Hisalis H1
Thuis
31-03-2019
Nr. 5362
Nieuwegein H1
H1
Uit
07-04-2019
Nr. 5653
Locatie: Sportp. 'Rijnhuizen', NIEUWEGEIN
H1
Muiderberg H1
Thuis
14-04-2019
Nr. 6082
Weesp H1
H1
Uit
05-05-2019
Nr. 6309
Locatie: Sportp. ´s Gravelandseweg , WEESP
H1
Gouda H1
Thuis
12-05-2019
Nr. 6802
Castricum H1
H1
Uit
19-05-2019
Nr. 15175
Locatie: Sportp. Wouterland, CASTRICUM
H1
Kraaien H1
Thuis
26-05-2019
Nr. 7462
Woerden H1
H1
Uit
02-06-2019
Nr. 7630
Locatie: Sportpark 'Cromwijck II', WOERDEN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Weesp H1109014120027
2.Kraaien H1107213922023
3.Hoorn (WFHC) H1107303717321
4.Muiderberg H1107033117021
5.Hisalis H1105232820017
6.Gouda H1104153126013
7.Rijnvliet H1103162531010
8.Woerden H1103162231010
9.Castricum H110307173109
10.Nieuwegein H110307213809
11.Hoevelaken H110136163606
12.Catwijck H110118214004
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hisalis H111007103
2.Weesp H111007103
3.Rijnvliet H111005303
4.Kraaien H111004203
5.Lelystad H111004303
6.Loenen H110013400
7.Catwijck H110013500
8.Heerhugowaard H110012400
9.Culemborg H110011700
10.Voorhout H110011700

Trainingen

di
20:30
-
22:00
Veld 1 (Zandveld) (AB)
do
20:30
-
22:00
Veld 1 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 25 november
16:00
H2Leiden H7
Scheidsrechters: H1
Veld: KG1

Team resultaten

CasCatGouHisHoeHooKraMuiNieRijWeeWoe
Castricum H12 - 62 - 13 - 01 - 33 - 4
Catwijck H11 - 23 - 13 - 32 - 32 - 7
Gouda H14 - 24 - 54 - 12 - 33 - 4
Hisalis H15 - 03 - 13 - 31 - 34 - 2
Hoevelaken H13 - 32 - 23 - 51 - 10 - 5
Hoorn (WFHC) H12 - 01 - 03 - 36 - 1
Kraaien H15 - 15 - 35 - 33 - 16 - 2
Muiderberg H15 - 22 - 34 - 23 - 14 - 3
Nieuwegein H12 - 42 - 31 - 82 - 53 - 2
Rijnvliet H15 - 35 - 31 - 32 - 31 - 42 - 2
Weesp H14 - 02 - 17 - 13 - 23 - 2
Woerden H12 - 43 - 45 - 20 - 41 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 2 Poule Noord-West".