Heren 1

4e in poule Heren senioren 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 11 oktober
4
Bleiswijk H1
4
Voorhout H1
4
Catwijck H1
0
Wateringse veld H1
5
Saxenburg H1
4
Mijdrecht H1
3
Montfoort H1
2
Heerhugowaard H1
Zondag 4 oktober
7
Wateringse veld H1
3
Montfoort H1
1
IJburg H1
4
Catwijck H1
3
Heerhugowaard H1
3
Bleiswijk H1
1
Voorhout H1
3
Saxenburg H1
Zondag 27 september
4
Bleiswijk H1
4
Wateringse veld H1
9
Saxenburg H1
0
Heerhugowaard H1
2
Evergreen H1
5
Voorhout H1
3
Montfoort H1
2
IJburg H1

Wedstrijdschema

Heerhugowaard
H1
Uit
25-10-2020 14:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 489249
AFGELAST,
H1
Voorhout
Thuis
01-11-2020 14:45
Veld: KG1
Nr. 489255
AFGELAST, , Scheidsrechters: H2
H1
Weesp
Thuis
06-11-2020 20:30
Nr. 500266
AFGELAST,
Mijdrecht
H1
Uit
08-11-2020 14:30
Nr. 489262
AFGELAST,
Evergreen H1
H1
Uit
22-11-2020 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 489272
Saxenburg H1
H1
Uit
07-03-2021
Nr. 492336
H1
Bleiswijk H1
Thuis
14-03-2021
Nr. 495255
Montfoort H1
H1
Uit
21-03-2021
Nr. 495261
H1
Nieuwkoop H1
Thuis
28-03-2021 14:45
Veld: KG1
Nr. 495262
Scheidsrechters: H2
H1
IJburg H1
Thuis
11-04-2021
Nr. 495269
Wateringse Veld H1
H1
Uit
18-04-2021
Nr. 495278
H1
Heerhugowaard H1
Thuis
25-04-2021
Nr. 495280
Voorhout H1
H1
Uit
16-05-2021 14:30
veld 1 (Waterveld)
Nr. 495287
H1
Mijdrecht H1
Thuis
30-05-2021
Nr. 495290
H1
Evergreen H1
Thuis
13-06-2021
Nr. 495299

Poule stand (4e in poule Heren senioren 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Saxenburg H166003111018
2.Nieuwkoop H14400173012
3.Bleiswijk H163302316012
4.Catwijck H16303221009
5.Heerhugowaard H15212231707
6.Wateringse veld H15212191907
7.Voorhout H15212131307
8.Montfoort H16204123206
9.Mijdrecht H15104142203
10.IJburg H1510461503
11.Evergreen H1500572900

Teambegeleiders (2)

Spelers (18)

Trainingen

wo
20:30
-
22:00
Veld 1 (Water) (AB)
vr
20:30
-
22:00
Veld 1 (Water) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 1 november
16:30
H2Leonidas
AFGELAST, , Scheidsrechters: H1
Veld: KG1
Zondag 28 maart
12:45
H2Groen Geel H10
Scheidsrechters: H1
Veld: KG2

Team resultaten

WaterMijdrWaterIJburVoorhSaxenNieuwMontfHeerhEvergCatwiBleis
Waterland H1
Mijdrecht H12 - 31 - 7
Wateringse veld H13 - 57 - 3
IJburg H11 - 01 - 41 - 2
Voorhout H11 - 30 - 2
Saxenburg H15 - 46 - 19 - 0
Nieuwkoop H15 - 0
Montfoort H13 - 23 - 23 - 7
Heerhugowaard H15 - 213 - 03 - 3
Evergreen H12 - 5
Catwijck H14 - 02 - 39 - 0
Bleiswijk H14 - 44 - 43 - 1