Heren 1

4e in poule Heren senioren 4e klasse A
5e in poule Heren Bekercompetitie Ronde 1 Silvercup - KO Noord-West
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

H1
Thuis
01-03-2020 14:45
Veld: KG1
Nr.
oefenwedstrijd
Evergreen H1
H1
Uit
08-03-2020
Nr. 274337
H1
Wateringse Veld H1
Thuis
15-03-2020 14:45
Veld: KG1
Nr. 274340
H1
Loenen H1
Thuis
22-03-2020 14:45
Veld: KG1
Nr. 274350
Saxenburg H1
H1
Uit
29-03-2020
Nr. 274356
H1
Nieuwkoop H1
Thuis
05-04-2020
Nr. 274361
IJburg H1
H1
Uit
19-04-2020 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 274368
H1
Thor H1
Thuis
10-05-2020
Nr. 274373
Voorhout H1
H1
Uit
17-05-2020 14:30
veld 1 (Waterveld)
Nr. 274382
H1
Heerhugowaard H1
Thuis
24-05-2020
Nr. 274384
Scoop Delft H1
H1
Uit
07-06-2020
Nr. 274392
H1
Bleiswijk H1
Thuis
14-06-2020
Nr. 274396

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Saxenburg H1118214821026
2.Scoop Delft H1117313317024
3.Nieuwkoop H1117313724024
4.Catwijck H1117042318021
5.IJburg H1116233626020
6.Loenen H1116143119019
7.Voorhout H1115243024017
8.Bleiswijk H1114252833014
9.Wateringse veld H1113263342011
10.Heerhugowaard H111119274504
11.Evergreen H111119144004
12.Thor H111119124304
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten H111003103
2.Saxenburg H111003203
3.Loenen H111003203
4.Nieuwkoop H111002103
5.Catwijck H110012300
6.Voorhout H110012300
7.IJburg H110011200
8.Heerhugowaard H110011300

Begeleiders (4)

Spelers (17)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
Veld 1 (Water) (AB)
vr
19:30
-
21:00
Veld 1 (Water) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 8 maart
10:30
H2Alkemade H1
Scheidsrechters: H1
Veld: KG1

Team resultaten

WaterThor IJburScoopVoorhSaxenNieuwLoeneHeerhEvergCatwiBleis
Wateringse veld H12 - 75 - 54 - 11 - 3
Thor H13 - 50 - 51 - 62 - 10 - 3
IJburg H16 - 42 - 25 - 42 - 41 - 04 - 1
Scoop Delft H15 - 32 - 15 - 1
Voorhout H11 - 30 - 23 - 32 - 04 - 2
Saxenburg H15 - 41 - 12 - 25 - 29 - 1
Nieuwkoop H13 - 14 - 25 - 26 - 3
Loenen H13 - 34 - 23 - 28 - 1
Heerhugowaard H15 - 23 - 52 - 63 - 42 - 5
Evergreen H12 - 20 - 11 - 43 - 2
Catwijck H11 - 02 - 10 - 43 - 2
Bleiswijk H14 - 42 - 20 - 24 - 11 - 43 - 4
IJburVoorhSaxenNieuwLoeneKieviHeerhCatwi
IJburg H1
Voorhout H12 - 3
Saxenburg H1
Nieuwkoop H12 - 1
Loenen H1
Kieviten H1
Heerhugowaard H11 - 3
Catwijck H1