Heren 1

3e klasse Heren senioren Poule A

12e in poule 3e klasse Heren senioren Poule A
7e in poule Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 2 Poule Noord-West
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 2 juni
3
Castricum H1
3
Nieuwegein H1
3
Weesp H1
3
Hoorn (WFHC) H1
6
Gouda H1
0
Muiderberg H1
3
Kraaien H1
2
Hisalis H1
5
Woerden H1
1
Catwijck H1
4
Rijnvliet H1
2
Hoevelaken H1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoorn (WFHC) H12217508328353
2.Weesp H12216247042050
3.Muiderberg H12215168250046
4.Kraaien H12214447947046
5.Gouda H12211296353035
6.Hisalis H1228596262029
7.Rijnvliet H1227785256028
8.Nieuwegein H12263134772021
9.Woerden H12262144667020
10.Castricum H12262144365020
11.Hoevelaken H12244143682016
12.Catwijck H1222317387709
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hisalis H111007103
2.Weesp H111007103
3.Rijnvliet H111005303
4.Kraaien H111004203
5.Lelystad H111004303
6.Loenen H110013400
7.Catwijck H110013500
8.Heerhugowaard H110012400
9.Culemborg H110011700
10.Voorhout H110011700

Begeleiders (1)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
Veld 1 (Zandveld) (AB)
vr
19:30
-
21:00
Veld 1 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

CasCatGouHisHoeHooKraMuiNieRijWeeWoe
Castricum H13 - 22 - 62 - 13 - 01 - 20 - 41 - 33 - 32 - 22 - 13 - 4
Catwijck H11 - 21 - 24 - 13 - 13 - 33 - 41 - 72 - 32 - 22 - 70 - 2
Gouda H14 - 24 - 24 - 34 - 32 - 24 - 56 - 04 - 12 - 33 - 42 - 1
Hisalis H13 - 25 - 03 - 19 - 03 - 34 - 41 - 33 - 34 - 21 - 72 - 0
Hoevelaken H13 - 21 - 13 - 32 - 23 - 51 - 10 - 53 - 13 - 41 - 32 - 1
Hoorn (WFHC) H12 - 04 - 11 - 06 - 13 - 03 - 37 - 23 - 03 - 09 - 06 - 1
Kraaien H15 - 15 - 34 - 23 - 25 - 10 - 21 - 35 - 33 - 16 - 210 - 3
Muiderberg H14 - 15 - 26 - 37 - 39 - 12 - 34 - 23 - 14 - 33 - 26 - 2
Nieuwegein H13 - 73 - 11 - 22 - 42 - 31 - 81 - 23 - 33 - 22 - 53 - 2
Rijnvliet H15 - 35 - 32 - 12 - 24 - 21 - 33 - 33 - 12 - 31 - 42 - 2
Weesp H14 - 03 - 02 - 02 - 17 - 13 - 31 - 03 - 23 - 01 - 13 - 2
Woerden H13 - 15 - 12 - 43 - 45 - 21 - 20 - 41 - 02 - 52 - 22 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 2 Poule Noord-West".