Heren 1

3e klasse Heren senioren Poule A

7e in poule 3e klasse Heren senioren Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 16 september
4
Weesp H1
0
Castricum H1
4
Hoorn (WFHC) H1
3
Gouda H1
3
Catwijck H1
1
Hoevelaken H1
4
Hisalis H1
2
Rijnvliet H1
3
Nieuwegein H1
2
Woerden H1
4
Muiderberg H1
2
Kraaien H1
Zondag 9 september
1
Castricum H1
3
Muiderberg H1
3
Gouda H1
4
Weesp H1
5
Kraaien H1
3
Nieuwegein H1
3
Woerden H1
4
Hisalis H1
5
Rijnvliet H1
3
Catwijck H1
3
Hoevelaken H1
6
Hoorn (WFHC) H1

Wedstrijdschema

H1
WFHC Hoorn H1
Thuis
23-09-2018 14:30
Veld: KG1
Nr. 1042
Hisalis H1
H1
Uit
30-09-2018 14:45
Veld: SMV
Nr. 1330
Locatie: Sportp. 'Ter Specke', LISSE - Veld 1
H1
Nieuwegein H1
Thuis
07-10-2018 14:30
Veld: KG1
Nr. 1762
H1
Thuis
12-10-2018 18:30
Nr.
Silvercup wedstrijd
Muiderberg H1
H1
Uit
14-10-2018 14:30
Veld: ZV
Nr. 1988
Locatie: t Kocherbos, MUIDERBERG - Veld 01
H1
Weesp H1
Thuis
28-10-2018
Nr. 2482
Gouda H1
H1
Uit
04-11-2018
Nr. 2658
Locatie: Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel), GOUDA
Let op: Reserve tenue
H1
Castricum H1
Thuis
11-11-2018
Nr. 15177
Kraaien H1
H1
Uit
18-11-2018
Nr. 3379
Locatie: Sportp. Zuiderweg , WIJDEWORMER
H1
Woerden H1
Thuis
25-11-2018
Nr. 3862
H1
Rijnvliet H1
Thuis
10-03-2019
Nr. 4222
Hoevelaken H1
H1
Uit
17-03-2019 14:45
Veld: WATER
Nr. 4338
Locatie: Sportpark Weidelaan, HOEVELAKEN - Veld 1
WFHC Hoorn H1
H1
Uit
24-03-2019
Nr. 4998
Locatie: Sportcomplex De Roskam (Det de Beus), ZWAAG
H1
Hisalis H1
Thuis
31-03-2019
Nr. 5362
Nieuwegein H1
H1
Uit
07-04-2019
Nr. 5653
Locatie: Sportp. 'Rijnhuizen', NIEUWEGEIN
H1
Muiderberg H1
Thuis
14-04-2019
Nr. 6082
Weesp H1
H1
Uit
05-05-2019
Nr. 6309
Locatie: Sportp. ´s Gravelandseweg , WEESP
H1
Gouda H1
Thuis
12-05-2019
Nr. 6802
Castricum H1
H1
Uit
19-05-2019
Nr. 15175
Locatie: Sportp. Wouterland, CASTRICUM
H1
Kraaien H1
Thuis
26-05-2019
Nr. 7462
Woerden H1
H1
Uit
02-06-2019
Nr. 7630
Locatie: Sportpark 'Cromwijck II', WOERDEN

Poule stand (7e in poule 3e klasse Heren senioren Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Weesp H122008306
2.Hoorn (WFHC) H1220010606
3.Muiderberg H122007306
4.Hisalis H122008506
5.Kraaien H121017703
6.Rijnvliet H121017703
7.Catwijck H121016603
8.Nieuwegein H121016703
9.Gouda H120026800
10.Woerden H120025700
11.Hoevelaken H120024900
12.Castricum H120021700

Trainingen

di
20:30
-
22:00
Veld 1 (Zandveld) (AB)
do
20:30
-
22:00
Veld 1 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 22 september
11:45
JA1Klein Zwitserland JA6
Scheidsrechters: H1
Veld: KG1
Zondag 23 september
16:00
H2Groen Geel H7
Scheidsrechters: H1
Veld: KG1

Team resultaten

CasCatGouHisHoeHooKraMuiNieRijWeeWoe
Castricum H11 - 3
Catwijck H13 - 1
Gouda H13 - 4
Hisalis H14 - 2
Hoevelaken H13 - 6
Hoorn (WFHC) H14 - 3
Kraaien H15 - 3
Muiderberg H14 - 2
Nieuwegein H13 - 2
Rijnvliet H15 - 3
Weesp H14 - 0
Woerden H13 - 4