Heren 1

5e in poule Heren senioren 4e klasse A
5e in poule Heren Bekercompetitie Ronde 1 Silvercup - KO Noord-West
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
3
Nieuwkoop H1
1
Thor H1
2
Saxenburg H1
2
Voorhout H1
6
IJburg H1
4
Wateringse veld H1
2
Catwijck H1
1
Scoop Delft H1
4
Loenen H1
2
Heerhugowaard H1
Zondag 10 november
4
Bleiswijk H1
4
Wateringse veld H1
5
Scoop Delft H1
1
Evergreen H1
2
IJburg H1
4
Nieuwkoop H1
2
Voorhout H1
0
Loenen H1
Zondag 3 november
5
Wateringse veld H1
5
Nieuwkoop H1
5
Saxenburg H1
4
IJburg H1
0
Bleiswijk H1
2
Scoop Delft H1
3
Evergreen H1
2
Heerhugowaard H1
Zondag 27 oktober
4
Nieuwkoop H1
2
Saxenburg H1
1
IJburg H1
0
Loenen H1
2
Heerhugowaard H1
5
Bleiswijk H1
4
Voorhout H1
2
Evergreen H1
5
Scoop Delft H1
3
Wateringse veld H1

Wedstrijdschema

Bleiswijk H1
H1
Uit
24-11-2019 14:45
Havecon veld 1 (Semiveld)
Nr. 274330
Evergreen H1
H1
Uit
08-03-2020
Nr. 274337
H1
Wateringse Veld H1
Thuis
15-03-2020
Nr. 274340
H1
Loenen H1
Thuis
22-03-2020
Nr. 274350
Saxenburg H1
H1
Uit
29-03-2020
Nr. 274356
H1
Nieuwkoop H1
Thuis
05-04-2020
Nr. 274361
IJburg H1
H1
Uit
19-04-2020
Nr. 274368
H1
Thor H1
Thuis
10-05-2020
Nr. 274373
Voorhout H1
H1
Uit
17-05-2020 14:30
veld 1 (Waterveld)
Nr. 274382
H1
Heerhugowaard H1
Thuis
24-05-2020
Nr. 274384
Scoop Delft H1
H1
Uit
07-06-2020
Nr. 274392
H1
Bleiswijk H1
Thuis
14-06-2020
Nr. 274396

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Saxenburg H1107214418023
2.Nieuwkoop H1107213421023
3.Scoop Delft H1106313116021
4.Loenen H1106133017019
5.Catwijck H1106041915018
6.IJburg H1105233126017
7.Voorhout H1105142721016
8.Bleiswijk H1104242529014
9.Wateringse veld H110226294108
10.Heerhugowaard H110118244104
11.Evergreen H110118133604
12.Thor H110118123804
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten H111003103
2.Saxenburg H111003203
3.Loenen H111003203
4.Nieuwkoop H111002103
5.Catwijck H110012300
6.Voorhout H110012300
7.IJburg H110011200
8.Heerhugowaard H110011300

Begeleiders (4)

Spelers (18)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
Veld 1 (Water) (AB)
vr
19:30
-
21:00
Veld 1 (Water) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 23 november
14:00
MA2HDS MA1
Scheidsrechters: H1
Veld: KG1
Zaterdag 30 november
16:00
MA1Leiden MA2
Scheidsrechters: H1
Veld: KG1

Team resultaten

WaterThor IJburScoopVoorhSaxenNieuwLoeneHeerhEvergCatwiBleis
Wateringse veld H12 - 75 - 51 - 3
Thor H13 - 51 - 62 - 10 - 3
IJburg H16 - 42 - 25 - 42 - 41 - 04 - 1
Scoop Delft H15 - 32 - 15 - 1
Voorhout H11 - 30 - 22 - 04 - 2
Saxenburg H15 - 41 - 12 - 25 - 29 - 1
Nieuwkoop H13 - 14 - 25 - 26 - 3
Loenen H13 - 34 - 23 - 28 - 1
Heerhugowaard H15 - 23 - 52 - 62 - 5
Evergreen H12 - 20 - 11 - 43 - 2
Catwijck H11 - 02 - 10 - 43 - 2
Bleiswijk H14 - 42 - 20 - 24 - 11 - 4
IJburVoorhSaxenNieuwLoeneKieviHeerhCatwi
IJburg H1
Voorhout H12 - 3
Saxenburg H1
Nieuwkoop H12 - 1
Loenen H1
Kieviten H1
Heerhugowaard H11 - 3
Catwijck H1