Heren 1

3e klasse Heren senioren Poule A

12e in poule 3e klasse Heren senioren Poule A
7e in poule Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 2 Poule Noord-West
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
4
Gouda H1
2
Castricum H1
4
Hoorn (WFHC) H1
1
Catwijck H1
9
Hisalis H1
0
Hoevelaken H1
3
Nieuwegein H1
2
Rijnvliet H1
6
Muiderberg H1
2
Woerden H1
1
Weesp H1
0
Kraaien H1
Zondag 17 maart
2
Castricum H1
1
Weesp H1
1
Kraaien H1
3
Muiderberg H1
2
Woerden H1
5
Nieuwegein H1
2
Rijnvliet H1
2
Hisalis H1
1
Hoevelaken H1
1
Catwijck H1
2
Gouda H1
2
Hoorn (WFHC) H1

Wedstrijdschema

H1
Hisalis H1
Thuis
31-03-2019 14:30
Veld: KG1
Nr. 5362
Nieuwegein H1
H1
Uit
07-04-2019
Nr. 5653
Locatie: Sportp. 'Rijnhuizen', NIEUWEGEIN
H1
Muiderberg H1
Thuis
14-04-2019 14:30
Veld: KG1
Nr. 6082
Weesp H1
H1
Uit
05-05-2019
Nr. 6309
Locatie: Sportp. ´s Gravelandseweg , WEESP
H1
Gouda H1
Thuis
12-05-2019 14:30
Veld: KG1
Nr. 6802
Castricum H1
H1
Uit
19-05-2019
Nr. 15175
Locatie: Sportp. Wouterland, CASTRICUM
H1
Kraaien H1
Thuis
26-05-2019 14:30
Veld: KG1
Nr. 7462
Woerden H1
H1
Uit
02-06-2019 14:45
Veld: SMV
Nr. 7630
Locatie: Sportpark 'Cromwijck II', WOERDEN - Veld 4

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Muiderberg H11411035024033
2.Weesp H11411034531033
3.Hoorn (WFHC) H11410405520331
4.Kraaien H1148334631027
5.Hisalis H1147434526025
6.Gouda H1145274038017
7.Castricum H1145092943015
8.Nieuwegein H1145093351015
9.Rijnvliet H1144373541015
10.Woerden H1144192844013
11.Hoevelaken H114149205307
12.Catwijck H1141310254906
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hisalis H111007103
2.Weesp H111007103
3.Rijnvliet H111005303
4.Kraaien H111004203
5.Lelystad H111004303
6.Loenen H110013400
7.Catwijck H110013500
8.Heerhugowaard H110012400
9.Culemborg H110011700
10.Voorhout H110011700

Begeleiders (1)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
Veld 1 (Zandveld) (AB)
do
20:30
-
22:00
Veld 1 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 30 maart
16:15
MA1Pollux MA1
Scheidsrechters: H1
Veld: KG1
Zondag 31 maart
11:00
H2Victoria H7
Scheidsrechters: H1
Veld: KG1
Zaterdag 6 april
16:15
MA1Berkel Rodenrijs MA1
Scheidsrechters: H1
Veld: KG1

Team resultaten

CasCatGouHisHoeHooKraMuiNieRijWeeWoe
Castricum H12 - 62 - 13 - 01 - 32 - 13 - 4
Catwijck H11 - 23 - 13 - 32 - 32 - 22 - 70 - 2
Gouda H14 - 24 - 22 - 24 - 54 - 12 - 33 - 4
Hisalis H15 - 03 - 19 - 03 - 34 - 41 - 34 - 22 - 0
Hoevelaken H11 - 13 - 32 - 23 - 51 - 10 - 53 - 4
Hoorn (WFHC) H12 - 04 - 11 - 03 - 03 - 39 - 06 - 1
Kraaien H15 - 15 - 31 - 35 - 33 - 16 - 2
Muiderberg H14 - 15 - 26 - 32 - 34 - 23 - 14 - 36 - 2
Nieuwegein H13 - 72 - 42 - 31 - 81 - 23 - 22 - 53 - 2
Rijnvliet H15 - 35 - 32 - 21 - 32 - 31 - 42 - 2
Weesp H14 - 02 - 02 - 17 - 11 - 03 - 23 - 2
Woerden H12 - 43 - 45 - 20 - 41 - 02 - 5

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 2 Poule Noord-West".