Veldhockey
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
Maandag
KG1
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
jongste jeugd
MD1, MD2, MD3
17:30 –
19:00
MA2, MA3, MB2
19:00 –
20:30
VETA
20:30 –
22:00
trimhockey competitie
B
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
jongste jeugd
MD1, MD2, MD3
17:30 –
19:00
MA2, MA3, MB2
19:00 –
20:30
VETA
20:30 –
22:00
trimhockey competitie
KG2
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:15
jongste jeugd
MC4
17:15 –
18:30
MC6
18:30 –
19:45
DJ1
19:45 –
21:00
B
TRMMEISJES
16:00 –
17:15
jongste jeugd
MC5
17:15 –
18:30
MB5
18:30 –
19:45
MB3
19:45 –
21:00
KG3-8
A
TRMMEISJES
16:00 –
19:00
jongste jeugd
MB4
19:00 –
20:15
Dinsdag
KG1
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
jongste jeugd
MC1, MC2, MC3
17:30 –
19:00
MB1
19:00 –
20:30
H01
20:30 –
22:00
B
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
jongste jeugd
MC1, MC2, MC3
17:30 –
19:00
MA1
19:00 –
20:30
D01
20:30 –
22:00
KG2
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
jongste jeugd
MD5
17:30 –
19:00
JB1
19:00 –
20:30
D02
20:30 –
22:00
B
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
jongste jeugd
MD6
17:30 –
19:00
JA1
19:00 –
20:30
H02
20:30 –
22:00
KG3-8
A
TRMMEISJES
16:00 –
18:30
jongste jeugd
MD4
18:30 –
20:00
D03
20:00 –
21:30
Woensdag
KG1
A
TRMMEISJES
16:00 –
19:00
jongste jeugd
MC4, MC5, MC6
19:00 –
20:30
DJ1
20:30 –
22:00
oneven (even veld 2)
B
TRMMEISJES
16:00 –
19:00
jongste jeugd
MC4, MC5, MC6
19:00 –
20:30
KG2
A
TRMMEISJES
16:00 –
19:00
jongste jeugd
MB3, MB4, MB5
19:00 –
20:30
VETMIX
20:30 –
22:00
vetmix oneven (even veld 1)
B
TRMMEISJES
16:00 –
19:00
jongste jeugd
MB3, MB4, MB5
19:00 –
20:30
VETMIX
20:30 –
22:00
vetmix oneven (even veld 1)
KG3-8
A
TRMMEISJES
16:00 –
18:45
jongste jeugd
MD3
18:45 –
20:00
Donderdag
KG1
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
jongste jeugd
MC1
17:30 –
19:00
MB1
19:00 –
20:30
D02
20:30 –
22:00
B
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
jongste jeugd
MD1
17:30 –
19:00
MA1
19:00 –
20:30
D01
20:30 –
22:00
KG2
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
jongste jeugd
MC2
17:30 –
18:45
MC3
18:45 –
20:00
MA2
20:00 –
21:15
B
TRMMEISJES
16:00 –
17:30
jongste jeugd
MD2
17:30 –
18:45
MB2
18:45 –
20:00
MA3
20:00 –
21:15
KG3-8
A
TRMMEISJES
16:00 –
18:00
jongste jeugd
KEEPERS
18:00 –
20:30
olv Mariska
Vrijdag
KG1
A
TRMMEISJES
16:00 –
17:00
jongste jeugd
MD4, MD5, MD6
17:00 –
18:15
JA1
18:15 –
19:30
H01
19:30 –
21:00
B
TRMMEISJES
16:00 –
17:00
jongste jeugd
MD4, MD5, MD6
17:00 –
18:15
JB1
18:15 –
19:30
H02
19:30 –
21:00
KG2
A
TRMMEISJES
16:00 –
18:00
jongste jeugd
H-SCHOOL
18:00 –
19:30
oefenen iom HTO
H-SCHOOL
19:30 –
21:00
7D1/oefenen iom HTO
B
TRMMEISJES
16:00 –
18:00
jongste jeugd
H-SCHOOL
18:00 –
19:30
oefenen iom HTO
H-SCHOOL
19:30 –
21:00
7D1/oefenen iom HTO
KG3-8
A
TRMMEISJES
16:00 –
18:00
jongste jeugd
H-SCHOOL
18:00 –
19:30
iom HTO
H-SCHOOL
19:30 –
21:00
iom HTO