Meisjes O12-3
4e in poule Zuid-Holland - E
5e in poule Zuid-Holland - C
4e in poule Zuid-Holland - F
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
4
HDM MO12-9
5
Voorhout MO12-2
4
Alecto MO12-3
5
Kieviten MO12-3
3
Leiden MO12-6
4
Catwijck MO12-3
Zaterdag 16 maart
10
Kieviten MO12-3
1
HDM MO12-9
3
Leiden MO12-6
3
Alecto MO12-3
2
Voorhout MO12-2
3
Catwijck MO12-3
Zaterdag 9 maart
4
Voorhout MO12-2
2
Kieviten MO12-3
2
Catwijck MO12-3
5
Alecto MO12-3
2
HDM MO12-9
4
Leiden MO12-6
Zaterdag 2 maart
11
Alecto MO12-3
0
HDM MO12-9
2
Leiden MO12-6
3
Voorhout MO12-2
5
Kieviten MO12-3
1
Catwijck MO12-3
Wedstrijdschema
MO12-3
HDM MO12-9
Thuis
06-04-2024
10:20
Veld: KG2
Nr. 1306911
Scheidsrechters: MO18-3
MO12-3
Kieviten MO12-3
Thuis
13-04-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1306914
Scheidsrechters: MO16-1
Alecto MO12-3
MO12-3
Uit
11-05-2024
15:30
Zetacom Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1306917
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
MO12-3
Voorhout MO12-2
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: KG1
Nr. 1306920
MO12-3
Leiden MO12-6
Thuis
01-06-2024
12:10
Veld: KG1
Nr. 1306923
HDM MO12-9
MO12-3
Uit
08-06-2024
Nr. 1306926
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Let op:
Reserve tenue
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Kieviten MO12-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 22 | 10 | 0 | 9 |
2. | Voorhout MO12-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 14 | 11 | 0 | 9 |
3. | Alecto MO12-3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 23 | 10 | 0 | 7 |
4. | Catwijck MO12-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 15 | 0 | 6 |
5. | Leiden MO12-6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 12 | 12 | 0 | 4 |
6. | HDM MO12-9 | 4 | 0 | 0 | 4 | 7 | 30 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HGC MO12-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 | 6 | 0 | 12 |
2. | Kieviten MO12-5 | 5 | 3 | 1 | 1 | 24 | 15 | 0 | 10 |
3. | Leiden MO12-7 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 9 | 0 | 9 |
4. | HDM MO12-9 | 5 | 2 | 2 | 1 | 18 | 12 | 0 | 8 |
5. | Catwijck MO12-3 | 5 | 0 | 2 | 3 | 8 | 17 | 0 | 2 |
6. | Klein Zwitserland MO12-10 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 23 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Noordwijk MO12-4 | 5 | 5 | 0 | 0 | 22 | 4 | 0 | 15 |
2. | Voorhout MO12-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 25 | 10 | 0 | 12 |
3. | Leiden MO12-6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 6 | 0 | 9 |
4. | Catwijck MO12-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 20 | 13 | 0 | 6 |
5. | Kieviten MO12-4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 26 | 0 | 1 |
6. | Alecto MO12-4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 28 | 0 | 1 |
Spelers (15)
Saar
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:30
-
19:00
Veld 1 (Water) (CD)
carrousel training
vr
18:00
-
19:30
Veld 1 (Water) (CD)
Team resultaten
HDM M | Voorh | Leide | Kievi | Catwi | Alect | |
HDM MO12-9 | 4 - 5 | 2 - 4 | ||||
Voorhout MO12-2 | 4 - 2 | 2 - 3 | ||||
Leiden MO12-6 | 2 - 3 | 3 - 4 | 3 - 3 | |||
Kieviten MO12-3 | 10 - 1 | 5 - 1 | ||||
Catwijck MO12-3 | 2 - 5 | |||||
Alecto MO12-3 | 11 - 0 | 4 - 5 |
HDM M | Leide | Klein | Kievi | HGC M | Catwi | |
HDM MO12-9 | 6 - 0 | 5 - 1 | ||||
Leiden MO12-7 | 5 - 1 | 1 - 0 | ||||
Klein Zwitserland MO12-10 | 0 - 3 | 1 - 2 | 2 - 2 | |||
Kieviten MO12-5 | 3 - 3 | 11 - 1 | 3 - 2 | |||
HGC MO12-4 | 6 - 2 | 2 - 0 | ||||
Catwijck MO12-3 | 2 - 2 | 4 - 6 | 0 - 6 |
Voorh | Noord | Leide | Kievi | Catwi | Alect | |
Voorhout MO12-2 | 4 - 3 | 8 - 0 | ||||
Noordwijk MO12-4 | 4 - 2 | 1 - 0 | 5 - 1 | |||
Leiden MO12-6 | 1 - 3 | 6 - 0 | 4 - 0 | |||
Kieviten MO12-4 | 2 - 8 | 1 - 5 | 1 - 1 | |||
Catwijck MO12-3 | 2 - 3 | 6 - 1 | ||||
Alecto MO12-4 | 0 - 7 | 0 - 8 |