Meisjes C4

5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule A

5e in poule 5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule A
3e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MC6106222212020
2.Forescate MC6106132325019
3.Cartouche MC7105232117017
4.Voorhout MC4105051112015
5.Catwijck MC410235141909
6.Roomburg MC510208121806
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MC4108203312026
2.Klein Zwitserland MC8106224217020
3.Catwijck MC4105413317019
4.Alkemade MC1104242724014
5.Ring Pass Delft MC610109144103
6.Roomburg MC61010974503

Spelers (1)

Trainingen

ma
17:15
-
18:30
Veld 2 (Zandveld) (AB)
wo
19:00
-
20:30
Veld 1 (Zandveld) (ABCD)
caroussel oneven (even veld 2)
Volledig schema

Team resultaten

CarCatForLeiRooVoo
Cartouche MC72 - 24 - 21 - 24 - 21 - 2
Catwijck MC42 - 32 - 01 - 11 - 20 - 2
Forescate MC62 - 13 - 33 - 73 - 22 - 1
Leiden MC62 - 23 - 02 - 31 - 01 - 2
Roomburg MC51 - 21 - 22 - 30 - 10 - 1
Voorhout MC40 - 12 - 11 - 20 - 20 - 2
AlkCatKleNooRinRoo
Alkemade MC12 - 41 - 52 - 25 - 23 - 2
Catwijck MC43 - 31 - 11 - 24 - 15 - 1
Klein Zwitserland MC82 - 03 - 31 - 57 - 410 - 0
Noordwijk MC42 - 12 - 23 - 24 - 16 - 1
Ring Pass Delft MC62 - 52 - 50 - 60 - 32 - 1
Roomburg MC60 - 50 - 50 - 51 - 41 - 0