Meisjes C4

4e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse J
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 3 oktober
5
Kieviten MC4
0
Voorhout MC3
3
Noordwijk MC3
1
Catwijck MC4
3
Alphen MC3
1
Leiden MC5
Zaterdag 26 september
3
Leiden MC5
0
Noordwijk MC3
0
Voorhout MC3
6
Alphen MC3
3
Catwijck MC4
1
Kieviten MC4

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse J)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen MC35500264015
2.Leiden MC5530217909
3.Noordwijk MC35302171409
4.Catwijck MC45302121109
5.Kieviten MC4510462203
6.Voorhout MC3500552300

Teambegeleiders (4)

Spelers (16)

Trainingen

di
18:45
-
20:00
Veld 1 (Water) (ABCD)
carroussel
wo
17:30
-
19:00
8-tal veld (Zand half veld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

CatwiVoorhNoordLeideKieviAlphe
Catwijck MC43 - 1
Voorhout MC32 - 30 - 6
Noordwijk MC33 - 13 - 0
Leiden MC56 - 33 - 05 - 0
Kieviten MC45 - 00 - 100 - 4
Alphen MC33 - 210 - 13 - 1