Meisjes C4

5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule A

6e in poule 5e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule A
3e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 23 maart
2
Cartouche MC7
2
Catwijck MC4
0
Voorhout MC4
2
Leiden MC6
2
Roomburg MC5
3
Forescate MC6
Zaterdag 16 maart
0
Catwijck MC4
2
Voorhout MC4
3
Forescate MC6
7
Leiden MC6
1
Roomburg MC5
2
Cartouche MC7

Wedstrijdschema

MC4
Roomburg MC5
Thuis
30-03-2019 12:15
Veld: KG2
Nr. 54447
Scheidsrechters: MA1
Forescate MC6
MC4
Uit
06-04-2019 11:45
Veld: SMV
Nr. 53769
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN - 3 Polytan London
MC4
Leiden MC6
Thuis
13-04-2019 12:15
Veld: KG2
Nr. 54448
Voorhout MC4
MC4
Uit
11-05-2019 14:00
Veld: ZV
Nr. 54225
Locatie: Sportp. Elsgeest, VOORHOUT - veld 2
MC4
Cartouche MC7
Thuis
18-05-2019 12:15
Veld: KG2
Nr. 54449
Roomburg MC5
MC4
Uit
25-05-2019
Nr. 54076
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN
MC4
Forescate MC6
Thuis
01-06-2019 17:45
Veld: KG1
Nr. 54450

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MC6330012309
2.Cartouche MC732108507
3.Roomburg MC531025503
4.Voorhout MC431022403
5.Forescate MC6310281303
6.Catwijck MC430122701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MC4108203312026
2.Klein Zwitserland MC8106224217020
3.Catwijck MC4105413317019
4.Alkemade MC1104242724014
5.Ring Pass Delft MC610109144103
6.Roomburg MC61010974503

Trainingen

di
19:00
-
20:30
Veld 2 (Zandveld) (AB)
vr
19:00
-
20:30
Veld 1 (Zandveld) (ABCD)
Carrousel
Volledig schema

Team resultaten

CarCatForLeiRooVoo
Cartouche MC72 - 24 - 2
Catwijck MC40 - 2
Forescate MC63 - 7
Leiden MC63 - 0
Roomburg MC51 - 22 - 3
Voorhout MC40 - 20 - 2
AlkCatKleNooRinRoo
Alkemade MC12 - 41 - 52 - 25 - 23 - 2
Catwijck MC43 - 31 - 11 - 24 - 15 - 1
Klein Zwitserland MC82 - 03 - 31 - 57 - 410 - 0
Noordwijk MC42 - 12 - 23 - 24 - 16 - 1
Ring Pass Delft MC62 - 52 - 50 - 60 - 32 - 1
Roomburg MC60 - 50 - 50 - 51 - 41 - 0