Meisjes C4

2e in poule Meisjes C najaarscompetitie 4e klasse C
2e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
1
Berkel-Rodenrijs MC7
4
Catwijck MC4
3
Alphen MC5
2
Leiden MC9
1
HUDITO MC3
1
hdm MC9
Zaterdag 9 november
0
HUDITO MC3
5
Alphen MC5
Zaterdag 2 november
2
Catwijck MC4
4
Leiden MC9
9
Alphen MC5
1
hdm MC9

Wedstrijdschema

MC4
Alphen MC5
Thuis
23-11-2019 12:00
Veld: KG1
Nr. 291831
Scheidsrechters: MA1
Hudito MC3
MC4
Uit
30-11-2019 11:30
Villa Joep veld (Zandveld)
Nr. 291834

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen MC5330017309
2.Catwijck MC431119804
3.HUDITO MC331117704
4.Leiden MC921016503
5.hdm MC9302151302
6.Berkel-Rodenrijs MC7200221000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Capelle MC25500252015
2.Catwijck MC45401246012
3.Forescate MC65302121109
4.Rotterdam MC12520391306
5.Noordwijk MC5510451503
6.Alecto MC7500523000

Begeleiders (2)

Spelers (13)

Trainingen

ma
17:15
-
18:30
Veld 2 (Zandveld) (AB)
wo
19:00
-
20:30
Veld 1 (Water) (ABCD)
caroussel oneven (even veld 2)
Volledig schema

Team resultaten

Leidehdm MBerkeHUDITCatwiAlphe
Leiden MC9
hdm MC9
Berkel-Rodenrijs MC71 - 4
HUDITO MC31 - 10 - 5
Catwijck MC42 - 4
Alphen MC53 - 29 - 1
AlectNoordRotteCatwiForesCapel
Alecto MC70 - 50 - 5
Noordwijk MC50 - 40 - 30 - 5
Rotterdam MC123 - 21 - 4
Catwijck MC410 - 00 - 5
Forescate MC63 - 02 - 1
Capelle MC27 - 05 - 03 - 2