Meisjes O16-4
5e in poule Zuid-Holland - A
4e in poule Zuid-Holland - D
4e in poule Zuid-Holland - E
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
7
Roomburg MO16-5
1
Catwijck MO16-4
Zaterdag 13 april
4
Leiden MO16-8
1
Roomburg MO16-5
2
Voorhout MO16-4
2
Noordwijk MO16-4
Wedstrijdschema
Leiden MO16-8
MO16-4
Uit
25-05-2024
16:25
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 1305392
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
MO16-4
Voorhout MO16-4
Thuis
01-06-2024
17:40
Veld: KG2
Nr. 1305394
Scheidsrechters: DO25-1
Noordwijk MO16-4
MO16-4
Uit
08-06-2024
09:00
veld 3 (Waterveld)
Nr. 1305395
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leiden MO16-8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 8 | 0 | 12 |
2. | Noordwijk MO16-4 | 5 | 3 | 1 | 1 | 17 | 7 | 0 | 10 |
3. | Voorhout MO16-4 | 5 | 2 | 2 | 1 | 16 | 6 | 0 | 8 |
4. | Roomburg MO16-5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 18 | 15 | 0 | 7 |
5. | Catwijck MO16-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 30 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Zoetermeer MO16-6 | 5 | 4 | 1 | 0 | 18 | 8 | 0 | 13 |
2. | Noordwijk MO16-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 28 | 5 | 0 | 12 |
3. | Leiden MO16-8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 14 | 13 | 0 | 8 |
4. | Catwijck MO16-4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 15 | 0 | 7 |
5. | HGC MO16-7 | 5 | 1 | 0 | 4 | 9 | 22 | 0 | 3 |
6. | Roomburg MO16-6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 8 | 23 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Voorhout MO16-4 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | 12 | 0 | 10 |
2. | Leiden MO16-8 | 5 | 3 | 0 | 2 | 20 | 9 | 0 | 9 |
3. | Roomburg MO16-5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 7 | 0 | 7 |
4. | Catwijck MO16-4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | 15 | 0 | 7 |
5. | HGC MO16-7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 | 23 | 0 | 7 |
6. | Noordwijk MO16-5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 17 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (18)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:00
-
20:30
Veld 2 (Zandveld) (CD)
wo
19:00
-
20:30
Veld 2 (Zandveld) (AB)
# 1cirkel voor keepers
Team resultaten
Noord | Catwi | Voorh | Leide | Roomb | |
Noordwijk MO16-4 | 2 - 0 | 4 - 3 | |||
Catwijck MO16-4 | 0 - 8 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
Voorhout MO16-4 | 2 - 2 | 9 - 0 | |||
Leiden MO16-8 | 2 - 1 | 0 - 3 | 4 - 1 | ||
Roomburg MO16-5 | 7 - 1 | 2 - 2 | 2 - 3 |
Roomb | HGC M | Noord | Zoete | Catwi | Leide | |
Roomburg MO16-6 | 2 - 6 | 0 - 3 | 3 - 4 | |||
HGC MO16-7 | 4 - 2 | 2 - 4 | 1 - 3 | |||
Noordwijk MO16-4 | 6 - 1 | 9 - 0 | ||||
Zoetermeer MO16-6 | 1 - 0 | 3 - 3 | ||||
Catwijck MO16-4 | 4 - 2 | 0 - 8 | 1 - 4 | |||
Leiden MO16-8 | 3 - 5 | 1 - 1 |
HGC M | Noord | Catwi | Voorh | Leide | Roomb | |
HGC MO16-7 | 5 - 5 | 0 - 11 | ||||
Noordwijk MO16-5 | 2 - 4 | 6 - 7 | 2 - 4 | |||
Catwijck MO16-4 | 1 - 4 | 3 - 1 | 2 - 2 | |||
Voorhout MO16-4 | 2 - 1 | 2 - 0 | ||||
Leiden MO16-8 | 4 - 0 | 0 - 4 | ||||
Roomburg MO16-5 | 4 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 |