Jongens O12-1
1e in poule Zuid-Holland - B
1e in poule Zuid-Holland - B
2e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
3
Zoetermeer JO12-3
5
Cartouche JO12-6
2
Klein Zwitserland JO12-6
5
HDM JO12-5
Zaterdag 13 april
1
Cartouche JO12-6
1
Klein Zwitserland JO12-6
2
HDM JO12-5
7
Catwijck JO12-1
5
Pijnacker JO12-2
2
Zoetermeer JO12-3
Zaterdag 6 april
3
Pijnacker JO12-2
13
Klein Zwitserland JO12-6
6
Catwijck JO12-1
0
Zoetermeer JO12-3
4
HDM JO12-5
6
Cartouche JO12-6
Wedstrijdschema
JO12-1
Pijnacker JO12-2
Thuis
11-05-2024
12:10
Veld: KG1
Nr. 1303735
Scheidsrechters: H1
Cartouche JO12-6
JO12-1
Uit
25-05-2024
11:45
Kunstgrasveld 5 (Zandveld)
Nr. 1303739
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
JO12-1
Klein Zwitserland JO12-6
Thuis
01-06-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1303741
Scheidsrechters: H1
Zoetermeer JO12-3
JO12-1
Uit
08-06-2024
Nr. 1303744
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Catwijck JO12-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 35 | 7 | 0 | 18 |
2. | Klein Zwitserland JO12-6 | 7 | 4 | 1 | 2 | 27 | 13 | 0 | 13 |
3. | Cartouche JO12-6 | 7 | 3 | 2 | 2 | 20 | 19 | 0 | 11 |
4. | Pijnacker JO12-2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 27 | 0 | 8 |
5. | Zoetermeer JO12-3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 13 | 25 | 0 | 4 |
6. | HDM JO12-5 | 7 | 1 | 0 | 6 | 15 | 31 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Catwijck JO12-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 17 | 8 | 0 | 10 |
2. | Cartouche JO12-6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 12 | 0 | 9 |
3. | Klein Zwitserland JO12-6 | 5 | 2 | 3 | 0 | 14 | 8 | 0 | 9 |
4. | Zoetermeer JO12-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 14 | 0 | 6 |
5. | HDM JO12-5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 17 | 14 | 0 | 4 |
6. | HGC JO12-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 | 22 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Cartouche JO12-5 | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | 1 | 0 | 13 |
2. | Catwijck JO12-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 19 | 3 | 0 | 12 |
3. | Klein Zwitserland JO12-6 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 0 | 10 |
4. | Wateringse veld JO12-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 12 | 0 | 6 |
5. | Westland JO12-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 17 | 0 | 3 |
6. | Ypenburg JO12-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 21 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (12)
Luc
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:30
-
19:00
Veld 1 (Water) (AB)
# 1cirkel voor keepers
wo
17:30
-
19:00
Veld 1 (Water) (AB)
# 1cirkel keepers even wkn
Team resultaten
Catwi | HDM J | Zoete | Pijna | Klein | Carto | |
Catwijck JO12-1 | 6 - 3 | 6 - 0 | 5 - 2 | |||
HDM JO12-5 | 2 - 7 | 0 - 3 | 4 - 6 | |||
Zoetermeer JO12-3 | 5 - 1 | 1 - 1 | 1 - 4 | 3 - 5 | ||
Pijnacker JO12-2 | 0 - 10 | 2 - 0 | 5 - 2 | 3 - 13 | ||
Klein Zwitserland JO12-6 | 0 - 1 | 2 - 5 | 4 - 2 | |||
Cartouche JO12-6 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 |
Catwi | HDM J | Zoete | Klein | HGC J | Carto | |
Catwijck JO12-1 | 5 - 1 | 4 - 1 | 1 - 3 | |||
HDM JO12-5 | 2 - 6 | 10 - 0 | 2 - 3 | |||
Zoetermeer JO12-3 | 4 - 2 | 2 - 4 | ||||
Klein Zwitserland JO12-6 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | |||
HGC JO12-3 | 3 - 3 | 2 - 3 | ||||
Cartouche JO12-6 | 0 - 1 | 2 - 6 |
Catwi | Water | Ypenb | Westl | Klein | Carto | |
Catwijck JO12-1 | 8 - 1 | 0 - 1 | ||||
Wateringse veld JO12-2 | 1 - 2 | 3 - 1 | ||||
Ypenburg JO12-2 | 2 - 3 | 1 - 3 | ||||
Westland JO12-2 | 0 - 6 | 1 - 2 | 0 - 3 | |||
Klein Zwitserland JO12-6 | 0 - 3 | 1 - 0 | 4 - 0 | |||
Cartouche JO12-5 | 7 - 0 | 4 - 1 | 0 - 0 |