Heren 2

9e in poule Heren senioren reserve Reserve 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 11 oktober
2
Roomburg H5
6
Leonidas H24
0
Groen-Geel H10
6
Alkemade H1
2
Catwijck H2-O
4
Rotterdam H8
3
Evergreen H2-O
3
Leiden H8
2
Rijswijk H4
1
Groen-Geel H9
6
Klein Zwitserland H4
1
Leonidas H23
Zondag 4 oktober
0
Groen-Geel H9
7
Klein Zwitserland H4
2
Leiden H8
0
Groen-Geel H10
4
Alkemade H1
2
Catwijck H2-O
5
Leonidas H23
3
Roomburg H5
Zondag 27 september
3
Roomburg H5
1
Groen-Geel H9
0
Groen-Geel H10
4
Catwijck H2-O
2
Rijswijk H4
2
Alkemade H1
1
Leiden H8
7
Leonidas H24
8
Evergreen H2-O
6
Leonidas H23
1
Klein Zwitserland H4
1
Rotterdam H8

Wedstrijdschema

Groen Geel
H2
Uit
25-10-2020 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467299
AFGELAST,
Let op: Reserve tenue
H2
Leonidas
Thuis
01-11-2020 16:30
Veld: KG1
Nr. 467307
AFGELAST, , Scheidsrechters: H1
Leonidas
H2
Uit
08-11-2020 12:00
Nr. 467315
AFGELAST,
H2
Leiden H8
Thuis
15-11-2020 10:15
Veld: KG1
Nr. 467319
Scheidsrechters: D1
Evergreen H2
H2
Uit
22-11-2020 11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 467322
Roomburg H5
H2
Uit
07-03-2021
Nr. 492137
H2
Klein Zwitserland H4
Thuis
14-03-2021
Nr. 493195
Rijswijk H4
H2
Uit
21-03-2021
Nr. 493203
H2
Groen Geel H10
Thuis
28-03-2021 12:45
Veld: KG2
Nr. 493206
Scheidsrechters: H1
H2
Alkemade H1
Thuis
11-04-2021
Nr. 493211
Rotterdam H8
H2
Uit
18-04-2021
Nr. 493223
H2
Groen Geel H9
Thuis
25-04-2021
Nr. 493225
Leonidas H23
H2
Uit
16-05-2021
Nr. 493233
H2
Leonidas H24
Thuis
30-05-2021
Nr. 493236
Leiden H8
H2
Uit
06-06-2021
Nr. 493246
H2
Evergreen H2
Thuis
13-06-2021
Nr. 493248

Poule stand (9e in poule Heren senioren reserve Reserve 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alkemade H16510306016
2.Rotterdam H86420168014
3.Klein Zwitserland H46411186013
4.Leonidas H244400289012
5.Leonidas H235302232209
6.Evergreen H2-O5221152108
7.Rijswijk H46213121507
8.Leiden H86213141807
9.Catwijck H2-O6204151706
10.Roomburg H56105122303
11.Groen-Geel H10610582503
12.Groen-Geel H9600642500

Teambegeleiders (3)

Spelers (20)

Trainingen

wo
19:00
-
20:30
8-tal veld (Zand half veld) (ABCD)
vr
19:00
-
20:30
Veld 1 (Water) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 1 november
14:45
H1Voorhout
AFGELAST, , Scheidsrechters: H2
Veld: KG1
Zondag 15 november
12:45
D1Derby D1
Scheidsrechters: H2
Veld: KG1
Zondag 28 maart
14:45
H1Nieuwkoop H1
Scheidsrechters: H2
Veld: KG1

Team resultaten

LeoniLeoniRijswLeideEvergRotteRoombKleinGroenGroenCatwiAlkem
Leonidas H248 - 4
Leonidas H235 - 35 - 2
Rijswijk H41 - 22 - 12 - 2
Leiden H81 - 72 - 0
Evergreen H2-O8 - 63 - 31 - 1
Rotterdam H82 - 1
Roomburg H52 - 63 - 11 - 5
Klein Zwitserland H46 - 11 - 12 - 1
Groen-Geel H100 - 40 - 6
Groen-Geel H92 - 70 - 20 - 7
Catwijck H2-O3 - 52 - 43 - 2
Alkemade H111 - 12 - 04 - 2