Heren 2

Res. 3e klasse Heren senioren reserve Poule C

10e in poule Res. 3e klasse Heren senioren reserve Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
2
Groen-Geel H7
1
Catwijck H2 (O)
1
Leonidas H17
0
Leiden H7
0
DSHC H6
2
HUDITO H7
4
Leonidas H18
2
Spijkenisse H2 (O)
Zondag 17 maart
3
Leonidas H18
4
Groen-Geel H7
6
Spijkenisse H2 (O)
3
DSHC H6
1
HUDITO H7
0
Leonidas H17
1
Leiden H7
1
Alecto/Augustinus H5
4
Pijnacker H3 (O)
1
Catwijck H2 (O)

Wedstrijdschema

H2
Victoria H7
Thuis
31-03-2019 11:00
Veld: KG1
Nr. 13449
Scheidsrechters: H1
Alecto H5
H2
Uit
07-04-2019 16:15
Veld: SMV
Nr. 13510
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP - Veld 3
H2
Leonidas H17
Thuis
14-04-2019
Nr. 13591
DSHC H6
H2
Uit
05-05-2019
Nr. 13636
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT
H2
Leonidas H18
Thuis
12-05-2019
Nr. 13733
Spijkenisse H2
H2
Uit
19-05-2019
Nr. 13766
Locatie: Sportp. Groenewoud, SPIJKENISSE
H2
Hudito H7
Thuis
26-05-2019
Nr. 13863
Leiden H7
H2
Uit
02-06-2019 14:15
Veld: SMV
Nr. 13894
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST - Veld 4

Poule stand (10e in poule Res. 3e klasse Heren senioren reserve Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spijkenisse H2 (O)1310215127032
2.HUDITO H71310213511032
3.Groen-Geel H7138053124024
4.Victoria H7116413923022
5.Leonidas H17136162932019
6.Alecto/Augustinus H5125252219017
7.Leiden H7135261926017
8.Leonidas H18135173832016
9.Pijnacker H3 (O)12309243809
10.Catwijck H2 (O)122010214806
11.DSHC H6132011204906

Trainingen

di
20:30
-
22:00
Veld 2 (Zandveld) (CD)
do
20:30
-
22:00
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 30 maart
15:15
MB4Bleiswijk MB2
Scheidsrechters: H2
Veld: KG2
Zondag 31 maart
12:45
D1Hisalis D1
Scheidsrechters: H2
Veld: KG1
Zaterdag 6 april
17:45
MB2Roomburg MB3
Scheidsrechters: H2
Veld: KG1

Team resultaten

AleCatDSHGroHUDLeiLeoLeoPijSpiVic
Alecto H54 - 01 - 30 - 10 - 12 - 03 - 33 - 2
Catwijck H21 - 44 - 30 - 32 - 34 - 02 - 4
DSHC H60 - 22 - 14 - 20 - 43 - 52 - 3
Groen-Geel H72 - 13 - 20 - 20 - 12 - 03 - 52 - 3
HUDITO H73 - 05 - 08 - 01 - 00 - 4
Leiden H71 - 12 - 22 - 33 - 22 - 11 - 4
Leonidas H172 - 14 - 31 - 30 - 21 - 04 - 22 - 4
Leonidas H182 - 39 - 03 - 03 - 43 - 64 - 2
Pijnacker H34 - 11 - 31 - 22 - 41 - 44 - 5
Spijkenisse H26 - 32 - 16 - 46 - 15 - 03 - 3
Victoria H77 - 34 - 14 - 31 - 16 - 12 - 21 - 1