Dames 1

4e in poule Dames senioren 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
3
Barendrecht D1
2
Catwijck D1
1
HDS D1
5
Pijnacker D1
0
Rapide D1
1
Bleiswijk D1
3
Hoeksche Waard D1
3
Tempo '34 D1
1
Spijkenisse D1
2
Derby D1
Zondag 13 september
2
Bleiswijk D1
2
Barendrecht D1
10
Derby D1
0
Hoeksche Waard D1
0
Tempo '34 D1
3
Rapide D1
1
Ommoord D1
1
HDS D1
3
Pijnacker D1
2
Spijkenisse D1
Zondag 6 september
4
Catwijck D1
0
Bleiswijk D1
8
Barendrecht D1
0
Tempo '34 D1
0
Hoeksche Waard D1
6
Pijnacker D1
3
HDS D1
1
Voorne D1
1
Rapide D1
0
Derby D1
0
Spijkenisse D1
1
Ommoord D1

Wedstrijdschema

D1
Rapide D1
Thuis
27-09-2020 12:45
Veld: KG1
Nr. 435710
Scheidsrechters: D2
Hoeksche Waard D1
D1
Uit
04-10-2020 12:45
Hoofdveld (Semiveld)
Nr. 435716
D1
Spijkenisse D1
Thuis
11-10-2020 12:45
Veld: KG1
Nr. 435726
Scheidsrechters: D2
HDS D1
D1
Uit
25-10-2020
Nr. 435727
D1
Ommoord D1
Thuis
01-11-2020
Nr. 435735
Pijnacker D1
D1
Uit
08-11-2020 12:45
WVK veld (Semiveld)
Nr. 435742
D1
Derby D1
Thuis
15-11-2020
Nr. 435747
Tempo '34 D1
D1
Uit
22-11-2020
Nr. 435756
Bleiswijk D1
D1
Uit
07-03-2021
Nr. 460523
D1
Voorne D1
Thuis
14-03-2021
Nr. 460531
D1
Barendrecht D1
Thuis
21-03-2021
Nr. 460536
Rapide D1
D1
Uit
28-03-2021
Nr. 460545
D1
Hoeksche Waard D1
Thuis
11-04-2021
Nr. 460549
Spijkenisse D1
D1
Uit
18-04-2021
Nr. 460558
D1
HDS D1
Thuis
25-04-2021
Nr. 460561
Ommoord D1
D1
Uit
16-05-2021
Nr. 460568
D1
Pijnacker D1
Thuis
30-05-2021
Nr. 460574
Derby D1
D1
Uit
06-06-2021
Nr. 460577
D1
Tempo '34 D1
Thuis
13-06-2021
Nr. 460585

Poule stand (4e in poule Dames senioren 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker D1330014309
2.Barendrecht D1321013407
3.Derby D1320112206
4.Catwijck D1320111306
5.Rapide D132014106
6.Ommoord D131112204
7.HDS D131115704
8.Bleiswijk D131113604
9.Voorne D131022803
10.Tempo '34 D1301231401
11.Hoeksche Waard D1301231901
12.Spijkenisse D130033600

Teambegeleiders (4)

Spelers (16)

Trainingen

di
20:00
-
22:00
Veld 1 (Water) (CD)
do
20:00
-
22:00
Veld 1 (Water) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 26 september
16:00
MB1Alecto MB1
Scheidsrechters: D1
Veld: KG1
Zondag 27 september
10:45
DJ1Roomburg DJ1
Scheidsrechters: D1
Veld: KG1
Zaterdag 3 oktober
18:00
MA2HGC MA2
Scheidsrechters: D1
Veld: KG1
Zondag 11 oktober
10:15
DJ1Leiden DJ3
Scheidsrechters: D1
Veld: KG1

Team resultaten

HDS DTempoHoeksSpijkRapidPijnaOmmooCatwiBleisVoornBarenDerby
HDS D11 - 53 - 1
Tempo '34 D10 - 3
Hoeksche Waard D13 - 30 - 6
Spijkenisse D10 - 11 - 2
Rapide D10 - 11 - 0
Pijnacker D13 - 2
Ommoord D11 - 1
Catwijck D14 - 0
Bleiswijk D12 - 2
Voorne D1
Barendrecht D18 - 03 - 2
Derby D110 - 0