Dames 1

6e in poule Dames senioren 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

D1
Kieviten D1
Thuis
23-02-2020 12:45
Veld: KG1
Nr.
Oefenwedstrijd.
D1
Thuis
01-03-2020 12:45
Veld: KG1
Nr.
D1
Ommoord D1
Thuis
08-03-2020 12:45
Veld: KG1
Nr. 206630
Scheidsrechters: H2
Voorne D1
D1
Uit
15-03-2020
Nr. 206640
D1
Barendrecht D1
Thuis
22-03-2020 12:45
Veld: KG1
Nr. 206642
Rapide D1
D1
Uit
29-03-2020 12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 206650
D1
Derby D1
Thuis
05-04-2020
Nr. 206653
Pijnacker D1
D1
Uit
19-04-2020 12:45
WVK veld (Semiveld)
Nr. 206663
D1
HDS D1
Thuis
10-05-2020
Nr. 206667
Tempo '34 D1
D1
Uit
17-05-2020
Nr. 206676
D1
Hoeksche Waard D1
Thuis
24-05-2020
Nr. 206681
Spijkenisse D1
D1
Uit
07-06-2020
Nr. 206684
D1
Bleiswijk D1
Thuis
14-06-2020
Nr. 206692

Poule stand (6e in poule Dames senioren 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Derby D1118122710025
2.Barendrecht D1117222511023
3.Ommoord D1117132412022
4.Rapide D1116322312021
5.Spijkenisse D1116233315020
6.Catwijck D1116232613020
7.HDS D1114341316015
8.Pijnacker D1114252321014
9.Voorne D1114161916013
10.Bleiswijk D1113351924012
11.Hoeksche Waard D1111010114703
12.Tempo '34 D1110011105600

Team nieuws

HC Catwyck D1 Tempo 34 D1

Maandag 4 november 2019

Na een drukke trainingsweek waarin we daarnaast afgelopen vrijdag de Silvercup wedstrijd
van Wateringse veld D1 met 2-3 hadden gewonnen, waren we klaar om vandaag ook punten
te pakken in de competitie. Maar eerst was het aan de mini’s Lynn Brandt en Noor
Ouwehand, uit de M8E2, om de afslag te nemen.

Lees meer
Toon al het nieuws

Begeleiders (3)

Spelers (15)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
Veld 1 (Water) (CD)
do
20:30
-
22:00
Veld 1 (Water) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 8 maart
14:45
D2Dopie D2
Scheidsrechters: D1
Veld: KG1

Team resultaten

HDS DTempoHoeksSpijkRapidPijnaOmmooCatwiBleisVoornBarenDerby
HDS D11 - 01 - 11 - 1
Tempo '34 D12 - 31 - 90 - 30 - 51 - 6
Hoeksche Waard D16 - 10 - 31 - 51 - 70 - 12 - 7
Spijkenisse D17 - 01 - 14 - 22 - 21 - 2
Rapide D15 - 23 - 11 - 13 - 02 - 0
Pijnacker D15 - 21 - 32 - 14 - 21 - 31 - 2
Ommoord D16 - 02 - 02 - 12 - 1
Catwijck D15 - 02 - 11 - 13 - 12 - 0
Bleiswijk D12 - 23 - 11 - 31 - 4
Voorne D16 - 10 - 10 - 12 - 11 - 3
Barendrecht D14 - 13 - 10 - 02 - 1
Derby D12 - 05 - 03 - 11 - 02 - 22 - 0