Dames 2
11e in poule Landelijk - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 21 april
1
Alphen D2-O
3
HUDITO D2-O
4
Leiden D3
1
HDM D3
3
Alliance D2-O
2
Groen-Geel D3
2
Victoria D3
1
Catwijck D2-O
1
Leonidas D5
3
Roomburg D3
5
Amsterdam D3
1
Myra D4
Zondag 14 april
5
Catwijck D2-O
2
Leonidas D5
3
Groen-Geel D3
5
HDM D3
4
HUDITO D2-O
0
Alliance D2-O
5
Victoria D3
2
Leiden D3
1
Myra D4
4
Alphen D2-O
0
Roomburg D3
4
Amsterdam D3
Zondag 7 april
2
Alphen D2-O
3
Roomburg D3
5
Amsterdam D3
1
Catwijck D2-O
7
Leiden D3
2
Groen-Geel D3
0
HDM D3
6
HUDITO D2-O
4
Alliance D2-O
3
Myra D4
0
Leonidas D5
2
Victoria D3
Wedstrijdschema
D2
Leiden D3
Thuis
26-05-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1187619
Scheidsrechters: H1
D2
Roomburg D3
Thuis
02-06-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1187620
Scheidsrechters: H1
Myra D4
D2
Uit
09-06-2024
Nr. 1187621
Locatie: Sportlaan Oost (Myra), Amstelveen
D2
Hudito D2-O
Thuis
16-06-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1187622
Scheidsrechters: H1
Poule stand (11e in poule Landelijk - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Amsterdam D3 | 18 | 16 | 0 | 2 | 77 | 18 | 0 | 48 |
2. | HUDITO D2-O | 18 | 14 | 2 | 2 | 67 | 13 | 0 | 44 |
3. | Leiden D3 | 18 | 14 | 1 | 3 | 59 | 25 | 0 | 43 |
4. | Victoria D3 | 18 | 14 | 1 | 3 | 63 | 32 | 0 | 43 |
5. | Roomburg D3 | 18 | 11 | 4 | 3 | 47 | 24 | 0 | 37 |
6. | Alphen D2-O | 18 | 6 | 3 | 9 | 34 | 38 | 0 | 21 |
7. | Myra D4 | 18 | 6 | 1 | 11 | 37 | 60 | 0 | 19 |
8. | Alliance D2-O | 18 | 6 | 0 | 12 | 31 | 53 | 0 | 18 |
9. | Groen-Geel D3 | 18 | 5 | 1 | 12 | 35 | 56 | 0 | 16 |
10. | HDM D3 | 18 | 4 | 0 | 14 | 23 | 91 | 0 | 12 |
11. | Catwijck D2-O | 18 | 2 | 2 | 14 | 27 | 60 | 0 | 8 |
12. | Leonidas D5 | 18 | 2 | 1 | 15 | 15 | 45 | 0 | 7 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
20:30
-
22:00
Veld 1 (Water) (CD)
do
20:30
-
22:00
Veld 1 (Water) (CD)
Scheidsrechtersbeurt
Zaterdag 11 mei
Zaterdag 25 mei
Zondag 26 mei
Zaterdag 1 juni
Zondag 2 juni
Zaterdag 8 juni
Zondag 16 juni
Team resultaten
HDM D | Victo | Roomb | Leoni | Leide | Groen | Catwi | Amste | Alphe | HUDIT | Allia | Myra | |
HDM D3 | 2 - 7 | 0 - 7 | 1 - 0 | 1 - 4 | 0 - 6 | 3 - 6 | 1 - 5 | 0 - 6 | 1 - 5 | |||
Victoria D3 | 8 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | 5 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 5 - 2 | 1 - 3 | 3 - 2 | |||
Roomburg D3 | 8 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 4 - 0 | 1 - 1 | 0 - 4 | 2 - 1 | 1 - 1 | 4 - 2 | |||
Leonidas D5 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 2 - 3 | 3 - 2 | 2 - 6 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | |||
Leiden D3 | 4 - 1 | 5 - 0 | 3 - 0 | 7 - 2 | 5 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 2 | |||
Groen-Geel D3 | 3 - 5 | 1 - 5 | 0 - 2 | 2 - 3 | 1 - 1 | 0 - 7 | 0 - 3 | 2 - 4 | 4 - 2 | |||
Catwijck D2-O | 1 - 2 | 1 - 4 | 5 - 2 | 1 - 3 | 2 - 6 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
Amsterdam D3 | 8 - 1 | 4 - 2 | 2 - 0 | 6 - 0 | 3 - 0 | 5 - 1 | 2 - 1 | 2 - 4 | 5 - 1 | |||
Alphen D2-O | 2 - 2 | 2 - 3 | 0 - 0 | 4 - 5 | 4 - 2 | 0 - 4 | 1 - 3 | 3 - 2 | 2 - 2 | |||
HUDITO D2-O | 10 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 | 1 - 4 | 1 - 0 | 8 - 0 | 3 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
Alliance D2-O | 0 - 1 | 1 - 4 | 3 - 5 | 1 - 0 | 0 - 4 | 3 - 2 | 3 - 0 | 1 - 6 | 1 - 5 | 4 - 3 | ||
Myra D4 | 3 - 2 | 2 - 5 | 2 - 3 | 1 - 8 | 2 - 1 | 1 - 5 | 1 - 4 | 1 - 6 | 4 - 1 |