Meisjes O12-1
3e in poule Zuid-Holland - B
3e in poule Zuid-Holland - E
1e in poule Zuid-Holland - G
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
6
Roomburg MO12-1
0
Cartouche MO12-2
0
Forescate MO12-1
3
Alphen MO12-1
0
Catwijck MO12-1
5
Noordwijk MO12-1
Zaterdag 13 april
11
Noordwijk MO12-1
1
Forescate MO12-1
1
Alphen MO12-1
3
Roomburg MO12-1
0
Cartouche MO12-2
2
Catwijck MO12-1
Wedstrijdschema
MO12-1
Roomburg MO12-1
Thuis
25-05-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1307518
Scheidsrechters: MO18-1
Forescate MO12-1
MO12-1
Uit
01-06-2024
08:30
1 Polytan Rio (Waterveld)
Nr. 1307521
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
MO12-1
Alphen MO12-1
Thuis
08-06-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1307525
Scheidsrechters: MO18-1
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Noordwijk MO12-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 46 | 5 | 0 | 21 |
2. | Roomburg MO12-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 21 | 5 | 0 | 18 |
3. | Catwijck MO12-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 16 | 0 | 10 |
4. | Alphen MO12-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 13 | 16 | 0 | 8 |
5. | Cartouche MO12-2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 21 | 0 | 4 |
6. | Forescate MO12-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 9 | 42 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Victoria MO12-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 6 | 0 | 13 |
2. | Berkel-Rodenrijs MO12-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 4 | 0 | 10 |
3. | Catwijck MO12-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 7 | 0 | 10 |
4. | HGC MO12-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 8 | 0 | 4 |
5. | Forescate MO12-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 11 | 0 | 4 |
6. | Alecto MO12-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 19 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Catwijck MO12-1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 2 | 0 | 11 |
2. | Roomburg MO12-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 3 | 0 | 10 |
3. | Craeyenhout MO12-2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 6 | 0 | 8 |
4. | Cartouche MO12-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 9 | 0 | 7 |
5. | Noordwijk MO12-2 | 5 | 0 | 3 | 2 | 6 | 8 | 0 | 3 |
6. | HGC MO12-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 15 | 0 | 1 |
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:30
-
19:00
Veld 1 (Water) (AB)
do
17:30
-
19:00
Veld 1 (Water) (AB)
Team resultaten
Roomb | Noord | Fores | Catwi | Carto | Alphe | |
Roomburg MO12-1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 6 - 0 | 2 - 0 | ||
Noordwijk MO12-1 | 11 - 1 | 7 - 0 | 7 - 0 | |||
Forescate MO12-1 | 0 - 4 | 2 - 8 | 1 - 5 | 0 - 3 | ||
Catwijck MO12-1 | 0 - 5 | 5 - 1 | 1 - 0 | |||
Cartouche MO12-2 | 0 - 3 | 0 - 2 | 1 - 1 | |||
Alphen MO12-1 | 1 - 3 | 1 - 5 | 6 - 4 | 1 - 1 |
Victo | HGC M | Fores | Catwi | Berke | Alect | |
Victoria MO12-2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 5 - 0 | |||
HGC MO12-1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 3 - 1 | |||
Forescate MO12-1 | 2 - 5 | 2 - 1 | ||||
Catwijck MO12-1 | 1 - 0 | 3 - 2 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO12-1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 1 | |||
Alecto MO12-1 | 1 - 1 | 1 - 7 |
Roomb | Noord | HGC M | Craey | Catwi | Carto | |
Roomburg MO12-1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 4 - 0 | |||
Noordwijk MO12-2 | 2 - 2 | 0 - 1 | ||||
HGC MO12-2 | 1 - 4 | 1 - 5 | 0 - 2 | |||
Craeyenhout MO12-2 | 1 - 0 | 2 - 2 | ||||
Catwijck MO12-1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | |||
Cartouche MO12-2 | 2 - 2 | 2 - 1 |