Meisjes A1

1e klasse Meisjes A regulier Poule A

6e in poule 1e klasse Meisjes A regulier Poule A
2e in poule 2e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
0
Pollux MA1
2
Schiedam MA1
1
Victoria MA2
3
Berkel-Rodenrijs MA1
4
Klein Zwitserland MA2
6
Catwijck MA1
1
Leonidas MA2
1
Gouda MA1
Zaterdag 9 maart
2
Schiedam MA1
0
Klein Zwitserland MA2
3
Catwijck MA1
1
Victoria MA2
2
Berkel-Rodenrijs MA1
1
Leonidas MA2
2
Gouda MA1
2
Pollux MA1

Wedstrijdschema

Schiedam MA1
MA1
Uit
23-03-2019 14:15
Veld: WATER
Nr. 21353
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM - Rabobank - Veld 1
MA1
Pollux MA1
Thuis
30-03-2019 16:15
Veld: KG1
Nr. 21532
MA1
Berkel Rodenrijs MA1
Thuis
06-04-2019 16:15
Veld: KG1
Nr. 21555
Gouda MA1
MA1
Uit
13-04-2019 16:00
Veld: SMV
Nr. 21664
Locatie: Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel), GOUDA - Veld 1
Let op: Reserve tenue
MA1
Leonidas MA2
Thuis
11-05-2019 16:15
Veld: KG1
Nr. 21759
Victoria MA2
MA1
Uit
18-05-2019
Nr. 21864
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
Let op: Reserve tenue
MA1
Klein Zwitserland MA2
Thuis
25-05-2019 13:15
Veld: KG1
Nr. 21964

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MA176011810018
2.Schiedam MA17502127015
3.Gouda MA173221311011
4.Pollux MA17322109011
5.Victoria MA27304101209
6.Catwijck MA17214121507
7.Leonidas MA271244805
8.Klein Zwitserland MA2711591604
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MA15500243015
2.Catwijck MA15401168012
3.Zoetermeer MA25203131506
4.Ommoord MA1512241005
5.Ring Pass Delft MA3502351302
6.Alphen MA2502351802

Trainingen

di
19:00
-
20:30
Veld 1 (Zandveld) (AB)
do
19:00
-
20:30
Veld 1 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 23 maart
10:15
MD1Ypenburg MD2
Scheidsrechters: MA1
Veld: KG1

Team resultaten

BerCatGouKleLeoPolSchVic
Berkel-Rodenrijs MA14 - 14 - 12 - 1
Catwijck MA11 - 31 - 23 - 1
Gouda MA11 - 22 - 22 - 13 - 1
Klein Zwitserland MA24 - 63 - 11 - 10 - 1
Leonidas MA20 - 01 - 11 - 01 - 2
Pollux MA14 - 11 - 00 - 2
Schiedam MA11 - 22 - 01 - 0
Victoria MA21 - 32 - 02 - 02 - 3
AlpCatNooOmmRinZoe
Alphen MA20 - 32 - 21 - 1
Catwijck MA14 - 04 - 2
Noordwijk MA19 - 05 - 03 - 0
Ommoord MA10 - 02 - 1
Ring Pass Delft MA31 - 50 - 33 - 4
Zoetermeer MA23 - 23 - 4