Meisjes A1

6e in poule Meisjes A regulier 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Leonidas
MA1
Uit
06-06-2020 12:00
Nr. 308395
AFGELAST,

Poule stand (6e in poule Meisjes A regulier 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MA26510214016
2.Alecto MA16510205016
3.Voorne MA16312910010
4.HUDITO MA16222181408
5.Zoetermeer MA2612381105
6.Catwijck MA1612381705
7.Leonidas MA26114112104
8.Leiden MA2610592203

Team nieuws

MA1 stijgt op de ranglijst

Zondag 1 december 2019
zeer goede 1e helft

In de allerlaatste veldwedstrijd van 2019 hebben de Meiden van de A1 met een ruime 5-0 overwinning het jaar zeer goed weten af te sluiten.

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (7)

Spelers (14)

Trainingen

di
19:00
-
20:30
Veld 1 (Water) (CD)
do
19:00
-
20:30
Veld 1 (Water) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

ZoeteVoornRotteLeoniLeideHUDITCatwiAlect
Zoetermeer MA24 - 11 - 3
Voorne MA11 - 01 - 42 - 0
Rotterdam MA23 - 17 - 01 - 1
Leonidas MA21 - 13 - 00 - 31 - 4
Leiden MA21 - 31 - 36 - 3
HUDITO MA14 - 12 - 27 - 3
Catwijck MA11 - 12 - 2
Alecto MA14 - 03 - 25 - 0