Meisjes A1

5e in poule Meisjes A regulier 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 30 november
4
HUDITO MA1
1
Zoetermeer MA2
1
Voorne MA1
4
Rotterdam MA2
Zaterdag 23 november
7
Rotterdam MA2
0
Catwijck MA1
6
Leiden MA2
3
Leonidas MA2
2
HUDITO MA1
2
Voorne MA1
1
Zoetermeer MA2
3
Alecto MA1
Zaterdag 16 november
2
Catwijck MA1
2
HUDITO MA1
0
Leonidas MA2
3
Rotterdam MA2
4
Alecto MA1
0
Leiden MA2
1
Voorne MA1
0
Zoetermeer MA2

Wedstrijdschema

Alecto MA1
MA1
Uit
07-03-2020
Nr. 298073
MA1
Leonidas MA2
Thuis
14-03-2020
Nr. 298077
Zoetermeer MA2
MA1
Uit
21-03-2020
Nr. 298084
MA1
Voorne MA1
Thuis
28-03-2020
Nr. 298086
Hudito MA1
MA1
Uit
04-04-2020
Nr. 298089
MA1
Rotterdam MA2
Thuis
18-04-2020
Nr. 298094
Leiden MA2
MA1
Uit
09-05-2020
Nr. 308386
MA1
Alecto MA1
Thuis
16-05-2020
Nr. 308390
Leonidas MA2
MA1
Uit
06-06-2020
Nr. 308395

Poule stand (5e in poule Meisjes A regulier 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MA25410183013
2.Alecto MA14310114010
3.HUDITO MA15221171108
4.Voorne MA152126907
5.Catwijck MA1512281205
6.Zoetermeer MA2511371004
7.Leonidas MA2410391603
8.Leiden MA2510481903

Team nieuws

MA1 stijgt op de ranglijst

Zondag 1 december
zeer goede 1e helft

In de allerlaatste veldwedstrijd van 2019 hebben de Meiden van de A1 met een ruime 5-0 overwinning het jaar zeer goed weten af te sluiten.

Lees meer
Toon al het nieuws

Begeleiders (7)

Spelers (14)

Trainingen

di
19:00
-
20:30
Veld 1 (Water) (CD)
do
19:00
-
20:30
Veld 1 (Water) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

ZoeteVoornRotteLeoniLeideHUDITCatwiAlect
Zoetermeer MA24 - 11 - 3
Voorne MA11 - 01 - 42 - 0
Rotterdam MA27 - 01 - 1
Leonidas MA23 - 00 - 3
Leiden MA21 - 36 - 3
HUDITO MA14 - 12 - 27 - 3
Catwijck MA11 - 12 - 2
Alecto MA14 - 03 - 2