Meisjes A1

1e klasse Meisjes A regulier Poule A

2e in poule 1e klasse Meisjes A regulier Poule A
2e in poule 2e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MA1
Schiedam MA1
Thuis
27-10-2018 16:15
Veld: KG1
Nr. 20804
Scheidsrechters: H1
Pollux MA1
MA1
Uit
03-11-2018
Nr. 20890
Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN
Berkel Rodenrijs MA1
MA1
Uit
10-11-2018
Nr. 20963
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS
Let op: Reserve tenue
MA1
Gouda MA1
Thuis
17-11-2018 16:15
Veld: KG1
Nr. 21009
Leonidas MA2
MA1
Uit
24-11-2018
Nr. 21097
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
MA1
Victoria MA2
Thuis
09-03-2019
Nr. 21236
Klein Zwitserland MA2
MA1
Uit
16-03-2019
Nr. 21303
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
Schiedam MA1
MA1
Uit
23-03-2019
Nr. 21353
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
MA1
Pollux MA1
Thuis
30-03-2019
Nr. 21532
MA1
Berkel Rodenrijs MA1
Thuis
06-04-2019
Nr. 21555
Gouda MA1
MA1
Uit
13-04-2019
Nr. 21664
Locatie: Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel), GOUDA
Let op: Reserve tenue
MA1
Leonidas MA2
Thuis
11-05-2019
Nr. 21759
Victoria MA2
MA1
Uit
18-05-2019
Nr. 21864
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
Let op: Reserve tenue
MA1
Klein Zwitserland MA2
Thuis
25-05-2019
Nr. 21964

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MA100000000
2.Catwijck MA100000000
3.Gouda MA100000000
4.Klein Zwitserland MA200000000
5.Leonidas MA200000000
6.Pollux MA100000000
7.Schiedam MA100000000
8.Victoria MA200000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MA15500243015
2.Catwijck MA15401168012
3.Zoetermeer MA25203131506
4.Ommoord MA1512241005
5.Ring Pass Delft MA3502351302
6.Alphen MA2502351802

Trainingen

di
19:00
-
20:30
Veld 1 (Zandveld) (AB)
do
19:00
-
20:30
Veld 1 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 27 oktober
11:45
MD4Zoetermeer MD4
Scheidsrechters: MA1. Fluiten 1xMA1 + 1xMB4 Ella de Heer
Veld: KG1
13:15
MD6Voorhout MD4
Scheidsrechters: MA1. Fluiten 1xMA1 + 1xMB3 Britt van den Berg
Veld: KG1
Zaterdag 3 november
12:15
MC5Gouda MC6
Scheidsrechters: MA1
Veld: KG2

Team resultaten

BerCatGouKleLeoPolSchVic
Berkel-Rodenrijs MA1
Catwijck MA1
Gouda MA1
Klein Zwitserland MA2
Leonidas MA2
Pollux MA1
Schiedam MA1
Victoria MA2
AlpCatNooOmmRinZoe
Alphen MA20 - 32 - 21 - 1
Catwijck MA14 - 04 - 2
Noordwijk MA19 - 05 - 03 - 0
Ommoord MA10 - 02 - 1
Ring Pass Delft MA31 - 50 - 33 - 4
Zoetermeer MA23 - 23 - 4