Meisjes A1

1e klasse Meisjes A regulier Poule A

8e in poule 1e klasse Meisjes A regulier Poule A
2e in poule 2e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MA1
Victoria MA2
Thuis
09-03-2019
Nr. 21236
Klein Zwitserland MA2
MA1
Uit
16-03-2019
Nr. 21303
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
Schiedam MA1
MA1
Uit
23-03-2019
Nr. 21353
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
MA1
Pollux MA1
Thuis
30-03-2019
Nr. 21532
MA1
Berkel Rodenrijs MA1
Thuis
06-04-2019
Nr. 21555
Gouda MA1
MA1
Uit
13-04-2019
Nr. 21664
Locatie: Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel), GOUDA
Let op: Reserve tenue
MA1
Leonidas MA2
Thuis
11-05-2019
Nr. 21759
Victoria MA2
MA1
Uit
18-05-2019
Nr. 21864
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
Let op: Reserve tenue
MA1
Klein Zwitserland MA2
Thuis
25-05-2019
Nr. 21964

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MA15401138012
2.Pollux MA1531185010
3.Gouda MA1530210809
4.Victoria MA253028609
5.Schiedam MA153028709
6.Klein Zwitserland MA251135804
7.Leonidas MA251132504
8.Catwijck MA1501431001
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MA15500243015
2.Catwijck MA15401168012
3.Zoetermeer MA25203131506
4.Ommoord MA1512241005
5.Ring Pass Delft MA3502351302
6.Alphen MA2502351802

Trainingen

di
19:00
-
20:30
Veld 1 (Zandveld) (AB)
do
19:00
-
20:30
Veld 1 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BerCatGouKleLeoPolSchVic
Berkel-Rodenrijs MA14 - 14 - 1
Catwijck MA11 - 31 - 2
Gouda MA11 - 22 - 13 - 1
Klein Zwitserland MA23 - 11 - 10 - 1
Leonidas MA20 - 01 - 01 - 2
Pollux MA14 - 11 - 0
Schiedam MA11 - 21 - 0
Victoria MA22 - 02 - 02 - 3
AlpCatNooOmmRinZoe
Alphen MA20 - 32 - 21 - 1
Catwijck MA14 - 04 - 2
Noordwijk MA19 - 05 - 03 - 0
Ommoord MA10 - 02 - 1
Ring Pass Delft MA31 - 50 - 33 - 4
Zoetermeer MA23 - 23 - 4