Vrijdag 24 mei
HDS MO16-1
MO16-1
Uit
24-05-2024
19:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1334177
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
TRDAMES
Leiden Maatjes
Thuis
24-05-2024
20:30
Veld: KG1
Nr.
Zaterdag 25 mei
MO9-2
Forescate MO9-Blauw
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: KG3-8 - Half veld (A+B)
Nr. 1299680
MO8-1
HDM MO8-8
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: KG3-8 - Half veld (C+D)
Nr. 1300579
MO12-3
Voorhout MO12-2
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: KG1
Nr. 1306920
Scheidsrechters: MO16-3
MO10-2
Noordwijk MO10-2
Thuis
25-05-2024
09:30
Veld: KG2 - Half veld (A+B)
Nr. 1298780
MO10-1
Klein Zwitserland MO10-2
Thuis
25-05-2024
10:00
Veld: KG3-8
Nr. 1298661
MO12-1
Roomburg MO12-1
Thuis
25-05-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1307518
Scheidsrechters: MO18-1
MO14-2
Alecto MO14-2
Thuis
25-05-2024
12:10
Veld: KG1
Nr. 1306438
Scheidsrechters: MO18-3
MO14-3
Westland MO14-4
Thuis
25-05-2024
12:10
Veld: KG2
Nr. 1305991
Scheidsrechters: MO16-2
MO16-3
HDM MO16-9
Thuis
25-05-2024
14:00
Veld: KG2
Nr. 1305219
Scheidsrechters: D2
MO14-1
Craeyenhout MO14-2
Thuis
25-05-2024
14:00
Veld: KG1
Nr. 1306530
Scheidsrechters: DO25-1
MO18-1
Zoetermeer MO18-1
Thuis
25-05-2024
15:50
Veld: KG1
Nr. 1198235
Scheidsrechters: H1
MO18-3
Rotterdam MO18-8
Thuis
25-05-2024
15:50
Veld: KG2
Nr. 1204399
Scheidsrechters: D1
MO16-2
Klein Zwitserland MO16-3
Thuis
25-05-2024
17:40
Veld: KG1
Nr. 1304689
Scheidsrechters: D1
Noordwijk MO7-Geel-mix
MO7-1
Uit
25-05-2024
08:30
veld 1 (B) (Waterveld)
Nr. 1301170
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Forescate MO8-Rood
MO8-2
Uit
25-05-2024
09:30
Veld 4 (B) (Zandveld)
Nr. 1313015
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Klein Zwitserland MO10-5
MO10-3
Uit
25-05-2024
10:00
Veld 5 (CD) (Waterveld)
Nr. 1299010
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Forescate MO8-Zwart
MO8-3
Uit
25-05-2024
10:30
Veld 4 (B) (Zandveld)
Nr. 1301051
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Leiden MO12-3
MO12-2
Uit
25-05-2024
11:40
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1307278
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Cartouche JO12-6
JO12-1
Uit
25-05-2024
11:45
Kunstgrasveld 5 (Zandveld)
Nr. 1303739
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Forescate JO9-Rood
JO9-1
Uit
25-05-2024
12:00
Veld 4 (C) (Zandveld)
Nr. 1301999
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Forescate MO9-Geel
MO9-1
Uit
25-05-2024
12:00
Veld 4 (D) (Zandveld)
Nr. 1299651
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Nieuwkoop MO18-1
MO18-2
Uit
25-05-2024
12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1203964
Locatie: Sportpark 'De Dulen', Nieuwkoop
Gouda JO14-1
JO14-1
Uit
25-05-2024
13:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1303821
Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Let op:
Reserve tenue
Klein Zwitserland MO16-2
MO16-1
Uit
25-05-2024
15:50
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1304570
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Leiden MO16-8
MO16-4
Uit
25-05-2024
16:25
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 1305392
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Zondag 26 mei
D2
Leiden D3
Thuis
26-05-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1187619
Scheidsrechters: H1
D1
Ommoord D1
Thuis
26-05-2024
12:45
Veld: KG1
Nr. 1157621
Scheidsrechters: D2
H1
Dopie H1
Thuis
26-05-2024
14:45
Veld: KG1
Nr. 1155641
Scheidsrechters: Extern
DO25-1
Alkemade DO25-1-O
Thuis
26-05-2024
16:45
Veld: KG1
Nr. 1296657
Scheidsrechters: D1