Zaterdag 13 april
MO9-2
Cartouche MO9-4
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KG1 - Deel B
Nr. 1299673
MO9-1
Leiden MO9-Frankrijk
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KG1 - Deel A
Nr. 1299644
MO8-3
Cartouche MO8-2
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KG1 - Deel C
Nr. 1301044
MO8-2
Voorhout MO8-3
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KG1 - Deel D
Nr. 1313009
MO10-2
Kieviten MO10-3
Thuis
13-04-2024
09:00
Veld: KG3-8
Nr. 1298773
MO12-3
Kieviten MO12-3
Thuis
13-04-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1306914
Scheidsrechters: MO16-1
MO10-1
Leiden MO10-Argentiniƫ
Thuis
13-04-2024
10:45
Veld: KG3-8
Nr. 1298655
MO16-3
Kieviten MO16-2
Thuis
13-04-2024
12:10
Veld: KG1
Nr. 1305212
Scheidsrechters: MO18-2
MO16-2
Alecto MO16-2
Thuis
13-04-2024
14:00
Veld: KG2
Nr. 1304682
Scheidsrechters: D2
MO14-1
HDM MO14-3
Thuis
13-04-2024
14:00
Veld: KG1
Nr. 1306524
MO18-2
Leiden MO18-4
Thuis
13-04-2024
15:50
Veld: KG1
Nr. 1203958
Scheidsrechters: DO25-1
MO16-1
HDS MO16-1
Thuis
13-04-2024
17:40
Veld: KG1
Nr. 1304563
Scheidsrechters: H1
HDM MO18-8
MO18-3
Uit
13-04-2024
Nr. 1204393
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Let op:
Reserve tenue
HGC MO8-1
MO8-1
Uit
13-04-2024
Nr. 1300573
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Craeyenhout MO12-3
MO12-2
Uit
13-04-2024
08:30
WK veld (Waterveld)
Nr. 1307273
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Cartouche MO12-2
MO12-1
Uit
13-04-2024
08:30
Rabobank (Waterveld)
Nr. 1307512
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Kieviten MO10-1
MO10-3
Uit
13-04-2024
08:30
Veld 2 (CD) (Semiveld)
Nr. 1299005
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Leiden JO9-Spanje
JO9-1
Uit
13-04-2024
08:40
Veld 6 (D) (Zandveld)
Nr. 1301994
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Forescate MO7-2
MO7-1
Uit
13-04-2024
09:30
Veld 4 (AB) (Zandveld)
Nr. 1301165
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
HDM JO12-5
JO12-1
Uit
13-04-2024
10:05
KG 5 (Zandveld)
Nr. 1303734
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Let op:
Reserve tenue
HDS MO14-2
MO14-2
Uit
13-04-2024
12:30
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1306432
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Cartouche JO14-5
JO14-1
Uit
13-04-2024
14:00
Kunstgrasveld 2 (Waterveld)
Nr. 1303818
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Schiedam MO18-1
MO18-1
Uit
13-04-2024
14:00
Rabobank - Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1198225
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Leiden MO14-7
MO14-3
Uit
13-04-2024
14:50
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 1305987
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Zondag 14 april
D1
Wateringse Veld D1
Thuis
14-04-2024
12:45
Veld: KG1
Nr. 1157609
Scheidsrechters: D2
H1
Wateringse Veld H1
Thuis
14-04-2024
14:45
Veld: KG1
Nr. 1155629
Scheidsrechters: Extern
D2
Leonidas D5
Thuis
14-04-2024
16:45
Veld: KG1
Nr. 1187617
Scheidsrechters: D1
Rijswijk DO25-1
DO25-1
Uit
14-04-2024
10:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1296644
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk