Vrijdag 5 april
Kieviten MO16-1
MO16-2
Uit
05-04-2024
19:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304686
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Zaterdag 6 april
MO9-1
Alecto MO9-3
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG1 - Deel A
Nr. 1299641
MO8-3
Kieviten MO8-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG1 - Deel B
Nr. 1301041
MO7-1
Roomburg MO7-3
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG1 - Deel D
Nr. 1301160
MO10-1
HDM MO10-2
Thuis
06-04-2024
09:00
Veld: KG3-8
Nr. 1298652
JO12-1
Zoetermeer JO12-3
Thuis
06-04-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1303729
Scheidsrechters: MO16-1
MO12-3
HDM MO12-9
Thuis
06-04-2024
10:20
Veld: KG2
Nr. 1306911
Scheidsrechters: MO18-3
MO10-3
HDM MO10-7
Thuis
06-04-2024
10:45
Veld: KG3-8
Nr. 1299000
MO14-1
Kieviten MO14-1
Thuis
06-04-2024
12:10
Veld: KG1
Nr. 1306521
Scheidsrechters: MO18-1
MO16-4
Noordwijk MO16-4
Thuis
06-04-2024
14:00
Veld: KG2
Nr. 1305385
Scheidsrechters: DO25-1
MO16-1
Craeyenhout MO16-2
Thuis
06-04-2024
14:00
Veld: KG1
Nr. 1304560
Scheidsrechters: D1
MO18-1
Victoria MO18-2
Thuis
06-04-2024
15:50
Veld: KG1
Nr. 1198219
Scheidsrechters: H1
MO18-3
HGC MO18-5
Thuis
06-04-2024
17:40
Veld: KG1
Nr. 1204388
Scheidsrechters: D2
Kieviten JO9-2
JO9-1
Uit
06-04-2024
08:30
Veld 2 (A) (Semiveld)
Nr. 1301990
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Noordwijk MO8-Paars
MO8-1
Uit
06-04-2024
08:30
veld 1 (A) (Waterveld)
Nr. 1300571
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Leiden MO14-3
MO14-2
Uit
06-04-2024
08:40
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1306430
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Leiden MO10-Engeland
MO10-2
Uit
06-04-2024
08:45
Veld 4 (CD) (Semiveld)
Nr. 1298772
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Alphen MO12-1
MO12-1
Uit
06-04-2024
09:15
Veld 5 (Waterveld)
Nr. 1307510
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Nieuwkoop MO8-1
MO8-2
Uit
06-04-2024
10:15
Veld 2 (1/2) (A) (Zandveld)
Nr. 1313003
Locatie: Sportpark 'De Dulen', Nieuwkoop
Alphen MO9-3
MO9-2
Uit
06-04-2024
10:15
Half veld (1/2) (B) (Zandveld)
Nr. 1299672
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Noordwijk MO12-2
MO12-2
Uit
06-04-2024
10:50
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307269
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Voorhout MO18-3
MO18-2
Uit
06-04-2024
11:30
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1203952
Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
Klein Zwitserland JO14-5
JO14-1
Uit
06-04-2024
13:20
Veld 5 (Waterveld)
Nr. 1303815
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Klein Zwitserland MO16-11
MO16-3
Uit
06-04-2024
15:10
Veld 5 (Waterveld)
Nr. 1305211
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Leiden MO16-3
MO16-2
Uit
06-04-2024
16:25
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1304681
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Zondag 7 april
DO25-1
Hudito DO25-2
Thuis
07-04-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1296637
Scheidsrechters: H1
Gouda D1
D1
Uit
07-04-2024
12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1157602
Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Let op:
Reserve tenue
Amsterdam D3
D2
Uit
07-04-2024
14:15
Zuidbroek veld (Waterveld)
Nr. 1187616
Locatie: Amsterdamse Bos (Amsterdam), Amstelveen
Gouda H1
H1
Uit
07-04-2024
14:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1155622
Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Let op:
Reserve tenue