Meisjes D5

4e in poule Meisjes D najaarscompetitie 6e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
2
Catwijck MD5
1
Ypenburg MD7
2
Berkel-Rodenrijs MD8
2
Barendrecht MD8
1
Feijenoord MD3
0
Evergreen MD2
Zaterdag 9 november
8
Evergreen MD2
2
Ypenburg MD7
0
Feijenoord MD3
0
Berkel-Rodenrijs MD8
4
Barendrecht MD8
0
Catwijck MD5
Zaterdag 2 november
0
Berkel-Rodenrijs MD8
9
Evergreen MD2
1
Ypenburg MD7
2
Barendrecht MD8
3
Catwijck MD5
6
Feijenoord MD3

Wedstrijdschema

MD5
Evergreen MD2
Thuis
23-11-2019 11:40
Veld: KG2
Nr. 307082
Scheidsrechters: MB2
Berkel Rodenrijs MD8
MD5
Uit
30-11-2019 12:25
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 307085
Let op: Reserve tenue

Poule stand (4e in poule Meisjes D najaarscompetitie 6e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht MD832108307
2.Feijenoord MD332107307
3.Evergreen MD2320117306
4.Catwijck MD5310251103
5.Berkel-Rodenrijs MD8302121102
6.Ypenburg MD7300341200

Begeleiders (5)

Spelers (14)

Trainingen

di
17:30
-
19:00
Veld 2 (Zandveld) (AB)
vr
17:00
-
18:15
Veld 1 (Water) (ABCD)
caroussel olv Remco
Volledig schema

Team resultaten

FeijeBerkeBarenCatwiYpenbEverg
Feijenoord MD30 - 01 - 0
Berkel-Rodenrijs MD82 - 20 - 9
Barendrecht MD84 - 0
Catwijck MD53 - 62 - 1
Ypenburg MD71 - 2
Evergreen MD28 - 2