Meisjes D5

4e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule J

4e in poule 4e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule J
1e in poule 5e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule B
4e in poule 4e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 23 maart
2
Roomburg MD5
1
Kieviten MD3
3
Leiden MD7
2
Noordwijk MD4
Zaterdag 16 maart
6
Voorhout MD3
3
Leiden MD7
2
Noordwijk MD4
5
Roomburg MD5
3
Kieviten MD3
3
Catwijck MD5

Wedstrijdschema

Noordwijk MD4
MD5
Uit
30-03-2019 08:45
Veld: SMV
Nr. 55860
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, NOORDWIJK ZH - veld 2
MD5
Leiden MD7
Thuis
06-04-2019 10:45
Veld: KG2
Nr. 56171
Scheidsrechters: MB2
Roomburg MD5
MD5
Uit
13-04-2019 13:15
Veld: ZV
Nr. 56251
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN - Veld 2
MD5
Kieviten MD3
Thuis
11-05-2019 09:15
Veld: KG2
Nr. 56172
Voorhout MD3
MD5
Uit
18-05-2019 12:30
Veld: ZV
Nr. 55882
Locatie: Sportp. Elsgeest, VOORHOUT - veld 2
MD5
Noordwijk MD4
Thuis
25-05-2019 10:15
Veld: KG1
Nr. 56173
Leiden MD7
MD5
Uit
01-06-2019
Nr. 55753
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorhout MD3220014506
2.Leiden MD7320111806
3.Roomburg MD532017406
4.Catwijck MD521104304
5.Kieviten MD3301241001
6.Noordwijk MD4300361600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck MD55401369012
2.Roomburg MD55401288012
3.Westland MD65401228012
4.Barendrecht MD75203133106
5.Leiden MD10510482203
6.Schiedam MD7500523100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto MD45410187013
2.Voorhout MD35230211209
3.Roomburg MD45221251808
4.Catwijck MD55113101804
5.Noordwijk MD4511391704
6.Leiden MD8510451603

Spelers (2)

Trainingen

ma
17:30
-
19:00
Veld 2 (Zandveld) (AB)
vr
17:30
-
19:00
Veld 1 (Zandveld) (ABCD)
Carrousel
Volledig schema

Team resultaten

CatKieLeiNooRooVoo
Catwijck MD51 - 0
Kieviten MD33 - 3
Leiden MD75 - 03 - 2
Noordwijk MD42 - 52 - 8
Roomburg MD52 - 1
Voorhout MD36 - 3
BarCatLeiRooSchWes
Barendrecht MD71 - 114 - 12 - 7
Catwijck MD59 - 18 - 16 - 3
Leiden MD103 - 51 - 0
Roomburg MD54 - 26 - 30 - 1
Schiedam MD70 - 111 - 7
Westland MD63 - 08 - 0
AleCatLeiNooRooVoo
Alecto MD44 - 03 - 2
Catwijck MD52 - 32 - 05 - 5
Leiden MD80 - 51 - 3
Noordwijk MD43 - 10 - 23 - 3
Roomburg MD46 - 27 - 35 - 5
Voorhout MD33 - 37 - 0