Meisjes D5

5e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule B

1e in poule 5e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule B
4e in poule 4e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck MD55401369012
2.Roomburg MD55401288012
3.Westland MD65401228012
4.Barendrecht MD75203133106
5.Leiden MD10510482203
6.Schiedam MD7500523100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto MD45410187013
2.Voorhout MD35230211209
3.Roomburg MD45221251808
4.Catwijck MD55113101804
5.Noordwijk MD4511391704
6.Leiden MD8510451603

Spelers (2)

Trainingen

ma
17:30
-
19:00
Veld 2 (Zandveld) (AB)
vr
17:30
-
19:00
Veld 1 (Zandveld) (ABCD)
Carrousel
Volledig schema

Team resultaten

BarCatLeiRooSchWes
Barendrecht MD71 - 114 - 12 - 7
Catwijck MD59 - 18 - 16 - 3
Leiden MD103 - 51 - 0
Roomburg MD54 - 26 - 30 - 1
Schiedam MD70 - 111 - 7
Westland MD63 - 08 - 0
AleCatLeiNooRooVoo
Alecto MD44 - 03 - 2
Catwijck MD52 - 32 - 05 - 5
Leiden MD80 - 51 - 3
Noordwijk MD43 - 10 - 23 - 3
Roomburg MD46 - 27 - 35 - 5
Voorhout MD33 - 37 - 0