Meisjes O12-2
4e in poule Zuid-Holland - C
1e in poule Zuid-Holland - E
2e in poule Zuid-Holland - D
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
8
Catwijck MO12-2
1
Roomburg MO12-2
0
Leiden MO12-3
0
Klein Zwitserland MO12-4
Zaterdag 13 april
0
Roomburg MO12-2
6
Leiden MO12-3
2
Klein Zwitserland MO12-4
1
Noordwijk MO12-2
9
Craeyenhout MO12-3
2
Catwijck MO12-2
Zaterdag 6 april
7
Noordwijk MO12-2
0
Catwijck MO12-2
1
Klein Zwitserland MO12-4
0
Roomburg MO12-2
4
Craeyenhout MO12-3
3
Leiden MO12-3
Wedstrijdschema
Leiden MO12-3
MO12-2
Uit
25-05-2024
11:40
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1307278
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Klein Zwitserland MO12-4
MO12-2
Uit
01-06-2024
12:10
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1307283
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO12-2
Noordwijk MO12-2
Thuis
08-06-2024
08:30
Veld: KG1
Nr. 1307284
Scheidsrechters: MO16-2
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Noordwijk MO12-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 30 | 6 | 0 | 15 |
2. | Craeyenhout MO12-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 36 | 13 | 0 | 15 |
3. | Leiden MO12-3 | 7 | 3 | 2 | 2 | 16 | 10 | 0 | 11 |
4. | Catwijck MO12-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 20 | 26 | 0 | 9 |
5. | Klein Zwitserland MO12-4 | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 21 | 0 | 8 |
6. | Roomburg MO12-2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 2 | 35 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Catwijck MO12-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 33 | 4 | 0 | 15 |
2. | Kieviten MO12-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 | 7 | 0 | 12 |
3. | Leiden MO12-5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 9 | 0 | 6 |
4. | Klein Zwitserland MO12-8 | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 20 | 0 | 6 |
5. | Noordwijk MO12-4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 18 | 0 | 3 |
6. | Voorhout MO12-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 26 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leiden MO12-4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 32 | 6 | 0 | 13 |
2. | Catwijck MO12-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 22 | 8 | 0 | 10 |
3. | Kieviten MO12-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 22 | 0 | 7 |
4. | Noordwijk MO12-3 | 5 | 1 | 3 | 1 | 15 | 10 | 0 | 6 |
5. | HDM MO12-6 | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 14 | 0 | 3 |
6. | HGC MO12-4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 26 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Isa
Ivy
Carlijn
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:30
-
19:00
Veld 1 (Water) (CD)
carrousel training
do
17:30
-
19:00
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Team resultaten
Roomb | Noord | Leide | Klein | Craey | Catwi | |
Roomburg MO12-2 | 0 - 6 | 1 - 7 | 0 - 4 | |||
Noordwijk MO12-2 | 8 - 0 | 6 - 0 | 7 - 0 | |||
Leiden MO12-3 | 1 - 0 | 2 - 4 | 0 - 0 | |||
Klein Zwitserland MO12-4 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | |||
Craeyenhout MO12-3 | 2 - 4 | 4 - 3 | 10 - 1 | 9 - 2 | ||
Catwijck MO12-2 | 8 - 1 | 1 - 3 | 3 - 2 | 2 - 4 |
Voorh | Noord | Leide | Klein | Kievi | Catwi | |
Voorhout MO12-2 | 1 - 3 | 2 - 4 | 1 - 7 | |||
Noordwijk MO12-4 | 0 - 4 | 1 - 2 | ||||
Leiden MO12-5 | 2 - 0 | 1 - 3 | ||||
Klein Zwitserland MO12-8 | 3 - 1 | 2 - 3 | 1 - 8 | |||
Kieviten MO12-2 | 4 - 2 | 6 - 1 | ||||
Catwijck MO12-2 | 12 - 1 | 8 - 0 | 2 - 1 |
HDM M | Noord | Leide | Kievi | HGC M | Catwi | |
HDM MO12-6 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 4 | |||
Noordwijk MO12-3 | 2 - 2 | 7 - 1 | 2 - 2 | |||
Leiden MO12-4 | 7 - 1 | 10 - 1 | 10 - 0 | |||
Kieviten MO12-2 | 1 - 1 | 4 - 3 | ||||
HGC MO12-4 | 0 - 2 | 2 - 6 | ||||
Catwijck MO12-2 | 2 - 3 | 8 - 0 |