Meisjes O12-1
3e in poule Zuid-Holland - B
3e in poule Zuid-Holland - E
1e in poule Zuid-Holland - G
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
5
Catwijck MO12-1
1
Forescate MO12-1
1
Roomburg MO12-1
3
Noordwijk MO12-1
1
Cartouche MO12-2
1
Alphen MO12-1
Zaterdag 16 maart
1
Forescate MO12-1
5
Cartouche MO12-2
1
Alphen MO12-1
5
Noordwijk MO12-1
2
Roomburg MO12-1
1
Catwijck MO12-1
Zaterdag 9 maart
6
Alphen MO12-1
4
Forescate MO12-1
7
Noordwijk MO12-1
0
Catwijck MO12-1
0
Cartouche MO12-2
3
Roomburg MO12-1
Zaterdag 2 maart
1
Catwijck MO12-1
0
Cartouche MO12-2
2
Forescate MO12-1
8
Noordwijk MO12-1
2
Roomburg MO12-1
0
Alphen MO12-1
Wedstrijdschema
Alphen MO12-1
MO12-1
Uit
06-04-2024
09:15
Veld 5 (Waterveld)
Nr. 1307510
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Cartouche MO12-2
MO12-1
Uit
13-04-2024
08:30
Rabobank (Waterveld)
Nr. 1307512
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
MO12-1
Noordwijk MO12-1
Thuis
11-05-2024
14:00
Veld: KG1
Nr. 1307517
MO12-1
Roomburg MO12-1
Thuis
25-05-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1307518
Forescate MO12-1
MO12-1
Uit
01-06-2024
Nr. 1307521
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
MO12-1
Alphen MO12-1
Thuis
08-06-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1307525
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Noordwijk MO12-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 23 | 4 | 0 | 12 |
2. | Roomburg MO12-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 4 | 0 | 9 |
3. | Catwijck MO12-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 10 | 0 | 6 |
4. | Cartouche MO12-2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 4 |
5. | Alphen MO12-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 12 | 0 | 4 |
6. | Forescate MO12-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 8 | 24 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Victoria MO12-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 6 | 0 | 13 |
2. | Berkel-Rodenrijs MO12-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 4 | 0 | 10 |
3. | Catwijck MO12-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 7 | 0 | 10 |
4. | HGC MO12-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 8 | 0 | 4 |
5. | Forescate MO12-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 11 | 0 | 4 |
6. | Alecto MO12-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 19 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Catwijck MO12-1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 2 | 0 | 11 |
2. | Roomburg MO12-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 3 | 0 | 10 |
3. | Craeyenhout MO12-2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 6 | 0 | 8 |
4. | Cartouche MO12-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 9 | 0 | 7 |
5. | Noordwijk MO12-2 | 5 | 0 | 3 | 2 | 6 | 8 | 0 | 3 |
6. | HGC MO12-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 15 | 0 | 1 |
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:30
-
19:00
Veld 1 (Water) (AB)
do
17:30
-
19:00
Veld 1 (Water) (AB)
Team resultaten
Roomb | Noord | Fores | Catwi | Carto | Alphe | |
Roomburg MO12-1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 0 | |||
Noordwijk MO12-1 | 7 - 0 | |||||
Forescate MO12-1 | 2 - 8 | 1 - 5 | ||||
Catwijck MO12-1 | 5 - 1 | 1 - 0 | ||||
Cartouche MO12-2 | 0 - 3 | 1 - 1 | ||||
Alphen MO12-1 | 1 - 5 | 6 - 4 |
Victo | HGC M | Fores | Catwi | Berke | Alect | |
Victoria MO12-2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 5 - 0 | |||
HGC MO12-1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 3 - 1 | |||
Forescate MO12-1 | 2 - 5 | 2 - 1 | ||||
Catwijck MO12-1 | 1 - 0 | 3 - 2 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO12-1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 1 | |||
Alecto MO12-1 | 1 - 1 | 1 - 7 |
Roomb | Noord | HGC M | Craey | Catwi | Carto | |
Roomburg MO12-1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 4 - 0 | |||
Noordwijk MO12-2 | 2 - 2 | 0 - 1 | ||||
HGC MO12-2 | 1 - 4 | 1 - 5 | 0 - 2 | |||
Craeyenhout MO12-2 | 1 - 0 | 2 - 2 | ||||
Catwijck MO12-1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | |||
Cartouche MO12-2 | 2 - 2 | 2 - 1 |