Meisjes C5

6e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 september
4
Noordwijk MC3
0
Forescate MC5
8
Cartouche MC7
0
Catwijck MC5
Zaterdag 18 september
5
Roomburg MC3
0
Noordwijk MC3
14
Forescate MC5
1
Cartouche MC7
11
HGC MC9
2
Catwijck MC5
Zaterdag 11 september
0
Cartouche MC7
12
Roomburg MC3

Wedstrijdschema

MC5
Noordwijk MC3
Thuis
02-10-2021 12:30
Veld: KG2
Nr. 567813
Scheidsrechters: DJ1
Roomburg MC3
MC5
Uit
09-10-2021 14:00
2 Heineken 0.0-veld (Waterveld)
Nr. 567817
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN

Poule stand (6e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg MC3321019207
2.Forescate MC5320122606
3.Noordwijk MC332017506
4.HGC MC9311113704
5.Cartouche MC7310292603
6.Catwijck MC5300332700

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Team resultaten

CatwiCartoRoombNoordHGC MFores
Catwijck MC5
Cartouche MC78 - 00 - 12
Roomburg MC35 - 0
Noordwijk MC34 - 0
HGC MC911 - 2
Forescate MC514 - 1