Meisjes C5

6e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule E

4e in poule 6e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule E
6e in poule 6e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 23 maart
4
Leiden MC10
2
Forescate MC7
5
Noordwijk MC5
2
Catwijck MC5
Zaterdag 16 maart
7
Roomburg MC6
2
Noordwijk MC5
2
Catwijck MC5
10
Leiden MC10

Wedstrijdschema

MC5
Roomburg MC6
Thuis
30-03-2019 13:15
Veld: KG1
Nr. 54512
Scheidsrechters: MA2
MC5
Forescate MC7
Thuis
13-04-2019 13:45
Veld: KG2
Nr. 54513
Leiden MC10
MC5
Uit
11-05-2019
Nr. 54843
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST
MC5
Noordwijk MC5
Thuis
18-05-2019 13:45
Veld: KG2
Nr. 54514
Roomburg MC6
MC5
Uit
25-05-2019
Nr. 54863
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MC10330017409
2.Roomburg MC621017503
3.Noordwijk MC521017903
4.Catwijck MC5310271703
5.Forescate MC720024700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht MC710730305024
2.Alphen MC710811478322
3.Westland MC6105143111016
4.Rotterdam MC15105142921016
5.Gouda MC610109115103
6.Catwijck MC51010996103

Spelers (1)

Trainingen

di
17:30
-
19:00
Veld 2 (Zandveld) (CD)
vr
19:00
-
20:30
Veld 1 (Zandveld) (ABCD)
Carrousel
Volledig schema

Team resultaten

CatForLeiNooRoo
Catwijck MC52 - 10
Forescate MC72 - 3
Leiden MC104 - 23 - 0
Noordwijk MC55 - 2
Roomburg MC67 - 2
AlpBarCatGouRotWes
Alphen MC71 - 110 - 15 - 12 - 13 - 1
Barendrecht MC72 - 19 - 05 - 06 - 11 - 0
Catwijck MC50 - 110 - 13 - 00 - 20 - 8
Gouda MC60 - 90 - 37 - 20 - 41 - 2
Rotterdam MC150 - 32 - 25 - 311 - 12 - 1
Westland MC61 - 20 - 08 - 07 - 13 - 1