Meisjes C5

6e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule E

5e in poule 6e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule E
6e in poule 6e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MC1086023618018
2.Forescate MC78602268018
3.Roomburg MC68305262509
4.Noordwijk MC58215203607
5.Catwijck MC58215143507
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht MC710730305024
2.Alphen MC710811478322
3.Westland MC6105143111016
4.Rotterdam MC15105142921016
5.Gouda MC610109115103
6.Catwijck MC51010996103

Spelers (1)

Trainingen

ma
17:15
-
18:30
Veld 2 (Zandveld) (CD)
wo
19:00
-
20:30
Veld 1 (Zandveld) (ABCD)
caroussel oneven (even veld 2)
Volledig schema

Team resultaten

CatForLeiNooRoo
Catwijck MC50 - 42 - 102 - 21 - 6
Forescate MC72 - 31 - 04 - 03 - 0
Leiden MC101 - 24 - 27 - 23 - 0
Noordwijk MC55 - 20 - 55 - 64 - 3
Roomburg MC65 - 21 - 54 - 57 - 2
AlpBarCatGouRotWes
Alphen MC71 - 110 - 15 - 12 - 13 - 1
Barendrecht MC72 - 19 - 05 - 06 - 11 - 0
Catwijck MC50 - 110 - 13 - 00 - 20 - 8
Gouda MC60 - 90 - 37 - 20 - 41 - 2
Rotterdam MC150 - 32 - 25 - 311 - 12 - 1
Westland MC61 - 20 - 08 - 07 - 13 - 1