Meisjes C5

6e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule D

6e in poule 6e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 6e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht MC710730305024
2.Alphen MC710811478322
3.Westland MC6105143111016
4.Rotterdam MC15105142921016
5.Gouda MC610109115103
6.Catwijck MC51010996103

Spelers (1)

Trainingen

di
17:30
-
19:00
Veld 2 (Zandveld) (CD)
vr
19:00
-
20:30
Veld 1 (Zandveld) (ABCD)
Carrousel
Volledig schema

Team resultaten

AlpBarCatGouRotWes
Alphen MC71 - 110 - 15 - 12 - 13 - 1
Barendrecht MC72 - 19 - 05 - 06 - 11 - 0
Catwijck MC50 - 110 - 13 - 00 - 20 - 8
Gouda MC60 - 90 - 37 - 20 - 41 - 2
Rotterdam MC150 - 32 - 25 - 311 - 12 - 1
Westland MC61 - 20 - 08 - 07 - 13 - 1