Meisjes C5

2e in poule Meisjes C najaarscompetitie 4e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
0
Klein Zwitserland MC9
1
Catwijck MC5
Zaterdag 2 november
1
Catwijck MC5
1
Noordwijk MC4
1
Leiden MC6
1
Alphen MC6

Wedstrijdschema

MC5
Alphen MC6
Thuis
23-11-2019 16:25
Veld: KG2
Nr. 300831
Scheidsrechters: MA2, Let op: MA2 staat er 2x op om te fluiten (10/11 MP)
Leiden MC6
MC5
Uit
30-11-2019 10:05
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 300835

Poule stand (2e in poule Meisjes C najaarscompetitie 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen MC632108507
2.Catwijck MC531203205
3.Noordwijk MC4311110504
4.Craeyenhout MC531119504
5.Leiden MC631114804
6.Klein Zwitserland MC930030900

Begeleiders (1)

Spelers (13)

Trainingen

ma
17:15
-
18:30
Veld 2 (Zandveld) (CD)
wo
19:00
-
20:30
Veld 1 (Water) (ABCD)
caroussel oneven (even veld 2)
Volledig schema

Team resultaten

CraeyAlpheCatwiNoordLeideKlein
Craeyenhout MC5
Alphen MC6
Catwijck MC51 - 1
Noordwijk MC4
Leiden MC61 - 1
Klein Zwitserland MC90 - 1