Meisjes C5

6e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse H
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 3 oktober
2
Leiden MC9
4
Alkemade MC1
Zaterdag 26 september
4
Roomburg MC4
1
Leiden MC9
1
Alkemade MC1
2
Forescate MC6
9
Noordwijk MC4
1
Catwijck MC5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate MC65410254013
2.Roomburg MC45311177010
3.Noordwijk MC4523015409
4.Alkemade MC1521214807
5.Leiden MC9510471803
6.Catwijck MC5500523900

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Trainingen

di
18:45
-
20:00
Veld 1 (Water) (ABCD)
carroussel
do
17:30
-
19:00
8-tal veld (Zand half veld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

LeideCatwiNoordRoombForesAlkem
Leiden MC90 - 31 - 62 - 4
Catwijck MC51 - 3
Noordwijk MC49 - 11 - 11 - 1
Roomburg MC44 - 1
Forescate MC63 - 1
Alkemade MC16 - 02 - 31 - 2