Meisjes C2

1e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse H
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 19 september
1
Alecto MC3
3
Forescate MC3
Zaterdag 12 september
4
Roomburg MC3
2
Voorhout MC2
4
Catwijck MC2
0
Alecto MC3
Zaterdag 5 september
1
Voorhout MC2
3
Leiden MC4
4
Alecto MC3
2
Roomburg MC3
1
Forescate MC3
5
Catwijck MC2

Wedstrijdschema

Voorhout
MC2
Uit
19-09-2020 11:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 482009
MC2
Roomburg MC3
Thuis
26-09-2020 16:00
Veld: KG2
Nr. 482011
Leiden MC4
MC2
Uit
03-10-2020 14:55
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 482013

Poule stand (1e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck MC2330012109
2.Leiden MC411003103
3.Roomburg MC321016603
4.Forescate MC321014603
5.Alecto MC331025903
6.Voorhout MC2300331000

Teambegeleiders (2)

Spelers (16)

Trainingen

di
18:45
-
20:00
Veld 2 (Zandveld) (CD)
vr
17:30
-
19:00
Veld 1 (Water) (ABCD)
carroussel
Volledig schema

Team resultaten

VoorhRoombLeideForesCatwiAlect
Voorhout MC21 - 3
Roomburg MC34 - 2
Leiden MC4
Forescate MC31 - 5
Catwijck MC24 - 0
Alecto MC34 - 21 - 3