Meisjes O14-1
2e in poule Zuid-Holland - A
2e in poule Zuid-Holland - A
5e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
3
Zoetermeer MO14-2
6
Catwijck MO14-1
2
Klein Zwitserland MO14-2
0
HDM MO14-3
1
Kieviten MO14-1
2
Craeyenhout MO14-2
Zaterdag 16 maart
7
HDM MO14-3
1
Kieviten MO14-1
0
Zoetermeer MO14-2
4
Klein Zwitserland MO14-2
1
Craeyenhout MO14-2
2
Catwijck MO14-1
Zaterdag 9 maart
1
Catwijck MO14-1
1
Klein Zwitserland MO14-2
2
Kieviten MO14-1
2
Zoetermeer MO14-2
3
Craeyenhout MO14-2
0
HDM MO14-3
Zaterdag 2 maart
0
Zoetermeer MO14-2
2
Craeyenhout MO14-2
3
Klein Zwitserland MO14-2
0
Kieviten MO14-1
1
HDM MO14-3
3
Catwijck MO14-1
Wedstrijdschema
MO14-1
Kieviten MO14-1
Thuis
06-04-2024
12:10
Veld: KG1
Nr. 1306521
Scheidsrechters: MO18-1
MO14-1
HDM MO14-3
Thuis
13-04-2024
14:00
Veld: KG1
Nr. 1306524
Klein Zwitserland MO14-2
MO14-1
Uit
11-05-2024
Nr. 1306527
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
MO14-1
Craeyenhout MO14-2
Thuis
25-05-2024
14:00
Veld: KG1
Nr. 1306530
MO14-1
Zoetermeer MO14-2
Thuis
01-06-2024
14:00
Veld: KG1
Nr. 1306533
Kieviten MO14-1
MO14-1
Uit
08-06-2024
Nr. 1306536
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland MO14-2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 1 | 0 | 10 |
2. | Catwijck MO14-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 6 | 0 | 10 |
3. | Craeyenhout MO14-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | 0 | 9 |
4. | HDM MO14-3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 9 | 0 | 3 |
5. | Zoetermeer MO14-2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 14 | 0 | 1 |
6. | Kieviten MO14-1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 14 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDM MO14-3 | 5 | 5 | 0 | 0 | 38 | 6 | 0 | 15 |
2. | Catwijck MO14-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 39 | 5 | 0 | 12 |
3. | Noordwijk MO14-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 17 | 23 | 0 | 9 |
4. | Cartouche MO14-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 15 | 0 | 6 |
5. | Leiden MO14-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 32 | 0 | 3 |
6. | Forescate MO14-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 34 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alecto MO14-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 23 | 3 | 0 | 15 |
2. | Roomburg MO14-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 15 | 9 | 0 | 10 |
3. | Gouda MO14-1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 25 | 14 | 0 | 8 |
4. | Rotterdam MO14-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 14 | 0 | 4 |
5. | Catwijck MO14-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 11 | 25 | 0 | 3 |
6. | Westland MO14-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 23 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (5)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:00
-
20:30
Veld 1 (Water) (AB)
do
19:00
-
20:30
Veld 1 (Water) (AB)
Team resultaten
HDM M | Zoete | Klein | Kievi | Craey | Catwi | |
HDM MO14-3 | 7 - 1 | 1 - 3 | ||||
Zoetermeer MO14-2 | 0 - 4 | 0 - 2 | 3 - 6 | |||
Klein Zwitserland MO14-2 | 2 - 0 | 3 - 0 | ||||
Kieviten MO14-1 | 2 - 2 | 1 - 2 | ||||
Craeyenhout MO14-2 | 3 - 0 | 1 - 2 | ||||
Catwijck MO14-1 | 1 - 1 |
HDM M | Noord | Leide | Fores | Catwi | Carto | |
HDM MO14-3 | 10 - 1 | 4 - 3 | 6 - 1 | |||
Noordwijk MO14-2 | 7 - 3 | 5 - 0 | 1 - 8 | |||
Leiden MO14-3 | 1 - 10 | 0 - 8 | 0 - 4 | |||
Forescate MO14-2 | 0 - 8 | 3 - 4 | ||||
Catwijck MO14-1 | 14 - 0 | 6 - 0 | ||||
Cartouche MO14-3 | 2 - 3 | 3 - 0 |
Westl | Rotte | Roomb | Gouda | Catwi | Alect | |
Westland MO14-1 | 1 - 3 | 1 - 5 | ||||
Rotterdam MO14-3 | 0 - 3 | 3 - 3 | 0 - 2 | |||
Roomburg MO14-1 | 4 - 1 | 0 - 4 | ||||
Gouda MO14-1 | 8 - 1 | 3 - 3 | ||||
Catwijck MO14-1 | 3 - 4 | 5 - 1 | 2 - 8 | |||
Alecto MO14-1 | 4 - 0 | 5 - 3 | 8 - 0 |