Meisjes B3

4e klasse Meisjes B regulier Poule B

1e in poule 4e klasse Meisjes B regulier Poule B
6e in poule 3e klasse Meisjes B voorcompetitie Poule I
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
7
Ypenburg MB3
1
hdm MB6
Zaterdag 23 maart
3
Klein Zwitserland MB8
2
Leiden MB5
1
Cartouche MB5
1
HGC MB4
1
Pijnacker MB4
1
Catwijck MB3
Zaterdag 16 maart
8
Klein Zwitserland MB8
2
Pijnacker MB4
3
Cartouche MB5
2
hdm MB6
3
Ypenburg MB3
3
Catwijck MB3
3
Leiden MB5
1
HGC MB4

Wedstrijdschema

MB3
Klein Zwitserland MB8
Thuis
30-03-2019 17:45
Veld: KG1
Nr. 23147
Scheidsrechters: D2
MB3
HDM MB6
Thuis
06-04-2019 15:15
Veld: KG2
Nr. 23178
Scheidsrechters: D4
HGC MB4
MB3
Uit
13-04-2019
Nr. 23337
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR
MB3
Leiden MB5
Thuis
11-05-2019 13:15
Veld: KG1
Nr. 23468
Cartouche MB5
MB3
Uit
18-05-2019
Nr. 23629
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
MB3
Ypenburg MB3
Thuis
25-05-2019 16:45
Veld: KG2
Nr. 23759

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck MB386202512020
2.Klein Zwitserland MB886022012018
3.Ypenburg MB384222913014
4.Leiden MB584131917013
5.Pijnacker MB483322521012
6.HGC MB48233161409
7.Cartouche MB5811693104
8.hdm MB68008103300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijswijk MB354102011013
2.Leonidas MB35320146011
3.Evergreen MB153111810010
4.Roomburg MB25113182004
5.Waddinxveen MB1510482003
6.Catwijck MB35014112201

Begeleiders (1)

Trainingen

ma
19:00
-
20:30
Veld 1 (Zandveld) (ABCD)
Carrousel
do
19:00
-
20:30
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 30 maart
14:45
MD3Voorhout MD2
Scheidsrechters: MB3. Scheidsrechters: 1 x MB3 + 1x dames 4
Veld: KG1
Zaterdag 6 april
13:15
MD6Leiden MD8
Scheidsrechters: MB3
Veld: KG1

Team resultaten

CarCathdmHGCKleLeiPijYpe
Cartouche MB53 - 21 - 11 - 31 - 21 - 5
Catwijck MB35 - 03 - 24 - 3
hdm MB61 - 41 - 41 - 2
HGC MB45 - 14 - 22 - 30 - 0
Klein Zwitserland MB80 - 22 - 13 - 28 - 2
Leiden MB52 - 33 - 12 - 01 - 5
Pijnacker MB41 - 17 - 13 - 34 - 3
Ypenburg MB38 - 13 - 37 - 11 - 10 - 1
CatEveLeoRijRooWad
Catwijck MB32 - 63 - 32 - 4
Evergreen MB15 - 21 - 15 - 1
Leonidas MB34 - 21 - 1
Rijswijk MB34 - 27 - 62 - 0
Roomburg MB22 - 36 - 2
Waddinxveen MB12 - 50 - 5