Meisjes B2

6e in poule Meisjes B najaarscompetitie 2e klasse E
5e in poule Meisjes B voorcompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
2
Catwijck MB2
5
Alecto MB1
0
Leiden MB3
2
Alphen MB2
4
Nieuwkoop MB1
2
HCRB MB1
Zaterdag 20 november
7
HCRB MB1
3
Catwijck MB2
3
Alecto MB1
1
Leiden MB3
1
Alphen MB2
1
Nieuwkoop MB1
Zaterdag 13 november
1
Alphen MB2
4
Alecto MB1
0
Catwijck MB2
3
Nieuwkoop MB1
2
Leiden MB3
1
HCRB MB1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto MB15500238015
2.Alphen MB25311106010
3.Nieuwkoop MB1521212907
4.Leiden MB352126807
5.HCRB MB15104111803
6.Catwijck MB2501472001
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MB25500293015
2.Roomburg MB25311195010
3.Noordwijk MB25212101407
4.Nieuwkoop MB15122131305
5.Catwijck MB25113113104
6.Voorhout MB2501462201

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Team resultaten

HCRB NieuwLeideCatwiAlpheAlect
HCRB MB17 - 30 - 2
Nieuwkoop MB14 - 23 - 4
Leiden MB32 - 12 - 10 - 2
Catwijck MB20 - 31 - 12 - 5
Alphen MB21 - 14 - 11 - 4
Alecto MB17 - 13 - 1
VoorhRoombNoordNieuwLeideCatwi
Voorhout MB20 - 40 - 32 - 6
Roomburg MB20 - 29 - 1
Noordwijk MB20 - 41 - 6
Nieuwkoop MB13 - 32 - 21 - 3
Leiden MB26 - 14 - 1
Catwijck MB23 - 31 - 60 - 11