Meisjes O18-3
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
Roomburg MO18-5
2
Catwijck MO18-3
1
Cartouche MO18-6
0
Rotterdam MO18-8
HGC MO18-5
HDM MO18-8
0
HDS MO18-4
3
Wateringse veld MO18-3
Zaterdag 16 maart
1
HDM MO18-8
1
Roomburg MO18-5
4
Rotterdam MO18-8
1
HDS MO18-4
4
Wateringse veld MO18-3
5
HGC MO18-5
1
Catwijck MO18-3
2
Cartouche MO18-6
Zaterdag 9 maart
1
HGC MO18-5
7
Roomburg MO18-5
2
Wateringse veld MO18-3
1
Rotterdam MO18-8
2
Catwijck MO18-3
0
HDS MO18-4
0
HDM MO18-8
6
Cartouche MO18-6
Zaterdag 2 maart
1
Rotterdam MO18-8
0
Catwijck MO18-3
5
HDS MO18-4
0
HDM MO18-8
2
Roomburg MO18-5
4
Wateringse veld MO18-3
11
Cartouche MO18-6
5
HGC MO18-5
Wedstrijdschema
MO18-3
HGC MO18-5
Thuis
06-04-2024
17:40
Veld: KG1
Nr. 1204388
Scheidsrechters: D2
HDM MO18-8
MO18-3
Uit
13-04-2024
Nr. 1204393
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Let op:
Reserve tenue
Wateringse Veld MO18-3
MO18-3
Uit
11-05-2024
14:15
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1204397
Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
MO18-3
Rotterdam MO18-8
Thuis
25-05-2024
15:50
Veld: KG2
Nr. 1204399
HDS MO18-4
MO18-3
Uit
01-06-2024
Nr. 1204404
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Cartouche MO18-6 | 9 | 7 | 0 | 2 | 33 | 16 | 0 | 21 |
2. | Rotterdam MO18-8 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 9 | 0 | 18 |
3. | Catwijck MO18-3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 25 | 7 | 0 | 17 |
4. | Wateringse veld MO18-3 | 8 | 5 | 0 | 3 | 21 | 13 | 0 | 15 |
5. | Roomburg MO18-5 | 9 | 2 | 3 | 4 | 19 | 23 | 0 | 9 |
6. | HDM MO18-8 | 8 | 2 | 3 | 3 | 7 | 15 | 0 | 9 |
7. | HDS MO18-4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 10 | 23 | 0 | 4 |
8. | HGC MO18-5 | 8 | 1 | 1 | 6 | 16 | 43 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Forescate MO18-5 | 4 | 3 | 0 | 1 | 19 | 3 | 0 | 9 |
2. | Noordwijk MO18-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 3 | 0 | 9 |
3. | HGC MO18-4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | 0 | 4 |
4. | Catwijck MO18-3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 14 | 0 | 4 |
5. | Roomburg MO18-5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 12 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Isa
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
19:00
-
20:30
Veld 2 (Zandveld) (AB)
wo
19:00
-
20:30
Veld 1 (Water) (AB)
om-en-om even/oneven weken
wo
19:00
-
20:30
Veld 2 (Zandveld) (CD)
om-en-om even/oneven weken
Scheidsrechtersbeurt
Zaterdag 6 april
Team resultaten
Roomb | HDM M | Water | HDS M | HGC M | Carto | Rotte | Catwi | |
Roomburg MO18-5 | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 5 | 0 - 3 | 2 - 2 | |||
HDM MO18-8 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 6 | 0 - 1 | |||
Wateringse veld MO18-3 | 4 - 5 | 2 - 0 | 2 - 1 | |||||
HDS MO18-4 | 0 - 4 | 5 - 0 | 0 - 3 | 1 - 2 | ||||
HGC MO18-5 | 1 - 7 | - | 1 - 6 | 2 - 2 | 0 - 5 | |||
Cartouche MO18-6 | 6 - 1 | 11 - 5 | 1 - 0 | 0 - 5 | ||||
Rotterdam MO18-8 | 4 - 1 | 5 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | ||||
Catwijck MO18-3 | 6 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 |
Roomb | Noord | HGC M | Catwi | Fores | |
Roomburg MO18-5 | 0 - 2 | 0 - 6 | |||
Noordwijk MO18-3 | 3 - 0 | 3 - 0 | 5 - 0 | ||
HGC MO18-4 | 1 - 2 | 3 - 2 | |||
Catwijck MO18-3 | 1 - 1 | ||||
Forescate MO18-5 | 3 - 0 | 8 - 0 |