Jongens A1

4e in poule Jongens A regulier 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 11 juni
5
Voorhout JA2
1
Leiden JA4
5
Alphen JA2
2
Klein Zwitserland JA4
Zaterdag 4 juni
1
Catwijck JA1
0
Klein Zwitserland JA4
HDM JA5
Alphen JA2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Jongens A regulier 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorhout JA21411215717035
2.HCRB JA2148245333026
3.Leiden JA4147345430024
4.Catwijck JA1147344023024
5.Alphen JA2135353741018
6.Cartouche JA4144283365014
7.HDM JA5133193265010
8.Klein Zwitserland JA4141211114305

Teambegeleiders (1)

Spelers (11)

Team resultaten

VoorhHDM JHCRB CartoAlpheCatwiLeideKlein
Voorhout JA27 - 22 - 22 - 1 - 4 - 05 - 13 - 0
HDM JA51 - 72 - 71 - 2 - 1 - 44 - 82 - 1
HCRB JA20 - 24 - 112 - 43 - 21 - 11 - 54 - 0
Cartouche JA43 - 24 - 83 - 103 - 62 - 50 - 64 - 0
Alphen JA21 - 43 - 34 - 23 - 33 - 11 - 5 -
Catwijck JA12 - 39 - 23 - 07 - 02 - 23 - 3 -
Leiden JA4 - 7 - 12 - 33 - 47 - 20 - 13 - 1
Klein Zwitserland JA40 - 72 - 42 - 40 - 00 - 42 - 11 - 1