Jongens A1

4e klasse Jongens A regulier Poule A

3e in poule 4e klasse Jongens A regulier Poule A
4e in poule 4e klasse Jongens A voorcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 23 maart
2
Noordwijk JA2
3
Alkemade JA1
2
Catwijck JA1
3
HGC JA2
3
Nieuwkoop JA1
1
Leiden JA4
Zaterdag 16 maart
5
Catwijck JA1
0
Leiden JA4
6
Nieuwkoop JA1
2
Klein Zwitserland JA5
4
Alkemade JA1
5
HGC JA2

Wedstrijdschema

Alkemade JA1
JA1
Uit
30-03-2019 16:00
Veld: SMV
Nr. 19114
Locatie: Hertogspark, RIJPWETERING - Veld 1
Noordwijk JA2
JA1
Uit
06-04-2019 16:30
Veld: SMV
Nr. 19179
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, NOORDWIJK ZH - veld 2
JA1
Nieuwkoop JA1
Thuis
13-04-2019 16:15
Veld: KG1
Nr. 19220
JA1
Klein Zwitserland JA5
Thuis
18-05-2019 17:45
Veld: KG1
Nr. 19291
Leiden JA4
JA1
Uit
25-05-2019
Nr. 19329
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nieuwkoop JA176103311019
2.HGC JA264112418013
3.Catwijck JA174031813012
4.Alkemade JA173132620010
5.Noordwijk JA26213151407
6.Klein Zwitserland JA56105132403
7.Leiden JA4710673603
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland JA64400235012
2.HGC JA2412117905
3.Wateringse veld JA24121191305
4.Catwijck JA14121141205
5.Pijnacker JA3400413500

Trainingen

ma
20:00
-
21:30
8-tal veld (Zand half veld) (ABCD)
wo
20:00
-
21:30
8-tal veld (Zand half veld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 30 maart
11:45
MD1Berkel Rodenrijs MD2
Scheidsrechters: JA1
Veld: KG1
Zaterdag 6 april
11:45
JC1HDM JC5
Scheidsrechters: JA1
Veld: KG1

Team resultaten

AlkCatHGCKleLeiNieNoo
Alkemade JA14 - 57 - 42 - 51 - 1
Catwijck JA13 - 12 - 35 - 03 - 1
HGC JA22 - 46 - 2
Klein Zwitserland JA53 - 12 - 4
Leiden JA40 - 82 - 01 - 8
Nieuwkoop JA13 - 04 - 46 - 23 - 14 - 1
Noordwijk JA22 - 34 - 26 - 1
CatHGCKlePijWat
Catwijck JA13 - 76 - 03 - 3
HGC JA22 - 20 - 3
Klein Zwitserland JA66 - 1
Pijnacker JA30 - 111 - 7
Wateringse veld JA24 - 411 - 0