Jongens A1

4e klasse Jongens A regulier Poule A

2e in poule 4e klasse Jongens A regulier Poule A
4e in poule 4e klasse Jongens A voorcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Klein Zwitserland JA5
JA1
Uit
09-03-2019
Nr. 19012
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
JA1
Leiden JA4
Thuis
16-03-2019
Nr. 19047
JA1
HGC JA2
Thuis
23-03-2019
Nr. 19087
Alkemade JA1
JA1
Uit
30-03-2019
Nr. 19114
Locatie: Hertogspark, RIJPWETERING
Noordwijk JA2
JA1
Uit
06-04-2019
Nr. 19179
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, NOORDWIJK ZH
JA1
Nieuwkoop JA1
Thuis
13-04-2019
Nr. 19220
JA1
Klein Zwitserland JA5
Thuis
18-05-2019
Nr. 19291
Leiden JA4
JA1
Uit
25-05-2019
Nr. 19329
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nieuwkoop JA15410248013
2.Catwijck JA1430110709
3.HGC JA24211161207
4.Noordwijk JA25212131107
5.Alkemade JA14112111304
6.Leiden JA4410362003
7.Klein Zwitserland JA5400481700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland JA64400235012
2.HGC JA2412117905
3.Wateringse veld JA24121191305
4.Catwijck JA14121141205
5.Pijnacker JA3400413500

Trainingen

ma
20:00
-
21:30
8-tal veld (Zand half veld) (ABCD)
wo
20:00
-
21:30
8-tal veld (Zand half veld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AlkCatHGCKleLeiNieNoo
Alkemade JA17 - 42 - 51 - 1
Catwijck JA13 - 13 - 1
HGC JA22 - 46 - 2
Klein Zwitserland JA52 - 4
Leiden JA42 - 01 - 8
Nieuwkoop JA13 - 04 - 44 - 1
Noordwijk JA24 - 26 - 1
CatHGCKlePijWat
Catwijck JA13 - 76 - 03 - 3
HGC JA22 - 20 - 3
Klein Zwitserland JA66 - 1
Pijnacker JA30 - 111 - 7
Wateringse veld JA24 - 411 - 0