Jongens A1

3e in poule Jongens A regulier 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
1
Ring Pass Delft JA3
4
Evergreen JA1
2
Cartouche JA4
4
Dordrecht JA2
Zaterdag 9 november
7
Catwijck JA1
0
Victoria JA4
8
Dordrecht JA2
0
Ring Pass Delft JA3
5
Krimpen JA1
2
Evergreen JA1
Zaterdag 2 november
3
Cartouche JA4
2
Catwijck JA1
2
Evergreen JA1
4
Dordrecht JA2
0
Victoria JA4
7
Krimpen JA1

Wedstrijdschema

JA1
Dordrecht JA2
Thuis
30-11-2019 16:30
Veld: KG2
Nr. 301238
Scheidsrechters: H2
Evergreen JA1
JA1
Uit
07-03-2020
Nr. 301242
JA1
Ring Pass JA3
Thuis
14-03-2020
Nr. 301243
JA1
Cartouche JA4
Thuis
21-03-2020
Nr. 301247
Victoria JA4
JA1
Uit
28-03-2020
Nr. 301250
Let op: Reserve tenue
Krimpen JA1
JA1
Uit
04-04-2020
Nr. 301253
Dordrecht JA2
JA1
Uit
09-05-2020
Nr. 308574
JA1
Evergreen JA1
Thuis
16-05-2020
Nr. 308576
Ring Pass JA3
JA1
Uit
06-06-2020
Nr. 308582

Poule stand (3e in poule Jongens A regulier 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Krimpen JA1330018209
2.Dordrecht JA2330016409
3.Catwijck JA131029903
4.Cartouche JA421015603
5.Evergreen JA1310281003
6.Ring Pass Delft JA3200211200
7.Victoria JA4200201400

Begeleiders (4)

Spelers (14)

Trainingen

di
19:00
-
20:30
Veld 2 (Zandveld) (CD)
vr
18:15
-
19:30
Veld 1 (Water) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 23 november
18:00
MD6Roomburg MD5
Scheidsrechters: JA1
Veld: KG2
Zaterdag 30 november
12:00
MC2Barendrecht MC3
Scheidsrechters: JA1
Veld: KG1

Team resultaten

VictoCartoCatwiRing KrimpEvergDordr
Victoria JA40 - 7
Cartouche JA43 - 22 - 4
Catwijck JA17 - 0
Ring Pass Delft JA31 - 4
Krimpen JA15 - 2
Evergreen JA12 - 4
Dordrecht JA28 - 0