Jongens A1

4e klasse Jongens A regulier Poule A

5e in poule 4e klasse Jongens A regulier Poule A
4e in poule 4e klasse Jongens A voorcompetitie Poule A
Bekijk begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nieuwkoop JA1129124934028
2.Alkemade JA1127144628022
3.Noordwijk JA2127233923320
4.HGC JA2125253840017
5.Catwijck JA1125073028015
6.Klein Zwitserland JA5124083741012
7.Leiden JA4122010176206
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland JA64400235012
2.HGC JA2412117905
3.Wateringse veld JA24121191305
4.Catwijck JA14121141205
5.Pijnacker JA3400413500

Trainingen

di
19:00
-
20:30
Veld 2 (Zandveld) (CD)
vr
18:15
-
19:30
Veld 1 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

AlkCatHGCKleLeiNieNoo
Alkemade JA13 - 04 - 57 - 46 - 22 - 51 - 1
Catwijck JA13 - 12 - 31 - 35 - 02 - 33 - 1
HGC JA21 - 52 - 44 - 26 - 21 - 43 - 3
Klein Zwitserland JA50 - 53 - 12 - 45 - 214 - 20 - 3
Leiden JA40 - 81 - 84 - 32 - 01 - 81 - 4
Nieuwkoop JA15 - 13 - 04 - 46 - 23 - 14 - 1
Noordwijk JA22 - 35 - 14 - 24 - 26 - 15 - 2
CatHGCKlePijWat
Catwijck JA13 - 76 - 03 - 3
HGC JA22 - 20 - 3
Klein Zwitserland JA66 - 1
Pijnacker JA30 - 111 - 7
Wateringse veld JA24 - 411 - 0