Heren 2

10e in poule Heren senioren reserve 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
1
Catwijck H2-O
3
Nieuwkoop H2-O
1
Alkemade H2-O
2
Leonidas H25
1
Leiden-Quintus H8
5
Groen-Geel H10
1
Rijswijk H4
2
Klein Zwitserland H4
2
Evergreen H2-O
1
Roomburg H6
Zondag 3 oktober
3
Klein Zwitserland H4
0
Evergreen H2-O
0
Leonidas H25
2
Rijswijk H4
5
Groen-Geel H10
0
Groen-Geel H9
1
Nieuwkoop H2-O
2
Alkemade H2-O
1
Roomburg H6
0
Leiden H7
Zondag 26 september
2
Rijswijk H4
2
Nieuwkoop H2-O
2
Groen-Geel H9
1
Roomburg H6
0
Evergreen H2-O
0
Leonidas H25
1
Catwijck H2-O
1
Groen-Geel H10

Wedstrijdschema

Leonidas H25
H2
Uit
24-10-2021 15:55
veld 4 (Semiveld)
Nr. 561791
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H2
Klein Zwitserland H4
Thuis
31-10-2021 10:30
Veld: KG1
Nr. 561794
Scheidsrechters: H1
Roomburg H6
H2
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 561805
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
H2
Groen Geel H9
Thuis
14-11-2021 10:30
Veld: KG2
Nr. 561807
Scheidsrechters: H1
Leiden H7
H2
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 561815
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
H2
Evergreen H2
Thuis
28-11-2021 10:30
Veld: KG2
Nr. 561817
Scheidsrechters: H1
H2
Rijswijk H4
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 561824
Alkemade H2
H2
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 561830
Locatie: Hertogspark, RIJPWETERING
Groen Geel H10
H2
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 561837
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Let op: Reserve tenue
H2
Leiden H8
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 561843
Nieuwkoop H2
H2
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 561854
Locatie: Sportp. 'De Dulen', NIEUWKOOP
H2
Leonidas H25
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 561855
Klein Zwitserland H4
H2
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 561862
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
H2
Roomburg H6
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 561865
Groen Geel H9
H2
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 561874
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Let op: Reserve tenue
H2
Leiden H7
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 561879
Evergreen H2
H2
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 561883
Locatie: Sportp. Schweitzerdreef, MAASSLUIS

Poule stand (10e in poule Heren senioren reserve 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland H45401144012
2.Groen-Geel H10522115708
3.Nieuwkoop H2-O522111608
4.Rijswijk H452219508
5.Leonidas H2552214308
6.Evergreen H2-O52217708
7.Roomburg H652126607
8.Groen-Geel H9521231107
9.Alkemade H2-O520381406
10.Catwijck H2-O51319706
11.Leiden-Quintus H8511371304
12.Leiden H7500511100

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Fluit dienst

Zondag 31 oktober
15:00
H1Lelystad H1
Scheidsrechters: H2
Veld: KG1
Zondag 14 november
15:00
H1Voorhout H1
Scheidsrechters: H2
Veld: KG1
Zondag 28 november
15:00
H1Saxenburg H1
Scheidsrechters: H2
Veld: KG1

Team resultaten

AlkemLeoniRijswLeideLeideEvergRoombNieuwKleinGroenGroenCatwi
Alkemade H2-O1 - 24 - 3
Leonidas H250 - 2
Rijswijk H42 - 21 - 21 - 1
Leiden-Quintus H81 - 5
Leiden H7
Evergreen H2-O0 - 02 - 1
Roomburg H61 - 02 - 1
Nieuwkoop H2-O1 - 21 - 1
Klein Zwitserland H43 - 05 - 0
Groen-Geel H101 - 15 - 0
Groen-Geel H90 - 02 - 1
Catwijck H2-O5 - 11 - 31 - 1