Heren 2

2e in poule Heren senioren reserve 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 26 september
2
Rijswijk H4
2
Nieuwkoop H2-O
2
Groen-Geel H9
1
Roomburg H6
0
Evergreen H2-O
0
Leonidas H25
1
Catwijck H2-O
1
Groen-Geel H10
Zondag 19 september
1
Groen-Geel H10
1
Roomburg H6
5
Catwijck H2-O
1
Alkemade H2-O
5
Klein Zwitserland H4
0
Groen-Geel H9
1
Nieuwkoop H2-O
1
Evergreen H2-O
Zondag 12 september
4
Alkemade H2-O
3
Groen-Geel H10
2
Roomburg H6
1
Klein Zwitserland H4
0
Groen-Geel H9
0
Leonidas H25
1
Rijswijk H4
1
Catwijck H2-O

Wedstrijdschema

Leiden H8
H2
Uit
03-10-2021 15:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 561779
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
H2
Nieuwkoop H2
Thuis
10-10-2021 17:00
Veld: KG1
Nr. 561783
Leonidas H25
H2
Uit
24-10-2021 00:00
Nr. 561791
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H2
Klein Zwitserland H4
Thuis
31-10-2021 00:00
Nr. 561794
Roomburg H6
H2
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 561805
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
H2
Groen Geel H9
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 561807
Leiden H7
H2
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 561815
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
H2
Evergreen H2
Thuis
28-11-2021 00:00
Nr. 561817
H2
Rijswijk H4
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 561824
Alkemade H2
H2
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 561830
Locatie: Hertogspark, RIJPWETERING
Groen Geel H10
H2
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 561837
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Let op: Reserve tenue
H2
Leiden H8
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 561843
Nieuwkoop H2
H2
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 561854
Locatie: Sportp. 'De Dulen', NIEUWKOOP
H2
Leonidas H25
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 561855
Klein Zwitserland H4
H2
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 561862
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
H2
Roomburg H6
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 561865
Groen Geel H9
H2
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 561874
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Let op: Reserve tenue
H2
Leiden H7
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 561879
Evergreen H2
H2
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 561883
Locatie: Sportp. Schweitzerdreef, MAASSLUIS

Poule stand (2e in poule Heren senioren reserve 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nieuwkoop H2-O31207305
2.Catwijck H2-O31207305
3.Rijswijk H431206305
4.Evergreen H2-O31205305
5.Leonidas H2531202005
6.Roomburg H631114404
7.Groen-Geel H931112604
8.Klein Zwitserland H421016203
9.Leiden-Quintus H831025703
10.Alkemade H2-O310251103
11.Groen-Geel H1030215602
12.Leiden H720020600

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Fluit dienst

Zaterdag 2 oktober
14:00
MB3Voorhout MB3
Scheidsrechters: H2
Veld: KG1
Zaterdag 9 oktober
14:00
MB1Klein Zwitserland MB2
Scheidsrechters: H2
Veld: KG1

Team resultaten

AlkemLeoniRijswLeideLeideEvergRoombNieuwKleinGroenGroenCatwi
Alkemade H2-O4 - 3
Leonidas H25
Rijswijk H42 - 21 - 1
Leiden-Quintus H8
Leiden H7
Evergreen H2-O0 - 0
Roomburg H62 - 1
Nieuwkoop H2-O1 - 1
Klein Zwitserland H45 - 0
Groen-Geel H101 - 1
Groen-Geel H90 - 02 - 1
Catwijck H2-O5 - 11 - 1