Dames 3

Res. 4e klasse Dames senioren reserve Poule A

6e in poule Res. 4e klasse Dames senioren reserve Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 12 november
2
Pollux D5
4
Alecto D8
1
Alkemade D2 (O)
2
Klein Zwitserland D6
0
Leonidas D21
3
Catwijck D3
0
Voorhout D2 (O)
4
HGC D5
3
Victoria D10
3
hdm D7
2
Roomburg D7
0
Groen-Geel D12
Zondag 5 november
0
Alecto D8
1
Victoria D10
3
Leonidas D21
0
Alkemade D2 (O)
2
hdm D7
2
Voorhout D2 (O)
2
Klein Zwitserland D6
2
Pollux D5
1
HGC D5
1
Roomburg D7
2
Catwijck D3
3
Groen-Geel D12

Wedstrijdschema

Roomburg D7
D3
Uit
19-11-2017 16:00
Veld: SMV
Nr. 15869
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN - Rabo-veld
D3
Klein Zwitserland D6
Thuis
26-11-2017 14:45
Veld: KG2
Nr. 15761
Scheidsrechters: D1. Let op: wedstrijdtijd gewijzigd (15/11 MP). H1 doet na hun wedstrijd de bardienst
D3
Voorhout D2
Thuis
11-03-2018
Nr. 15764
Alecto D8
D3
Uit
18-03-2018
Nr. 16045
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
D3
Victoria D10
Thuis
25-03-2018
Nr. 15763
HDM D7
D3
Uit
08-04-2018
Nr. 15957
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE
Let op: Reserve tenue
D3
Pollux D5
Thuis
15-04-2018
Nr. 15769
HGC D4
D3
Uit
22-04-2018
Nr. 15825
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR
D3
Alkemade D2
Thuis
13-05-2018
Nr. 15768
Groen Geel D12
D3
Uit
27-05-2018
Nr. 15781
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Let op: Reserve tenue
D3
Leonidas D21
Thuis
03-06-2018
Nr. 15766
D3
Roomburg D7
Thuis
10-06-2018
Nr. 15762
Klein Zwitserland D6
D3
Uit
17-06-2018
Nr. 15847
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE

Poule stand (6e in poule Res. 4e klasse Dames senioren reserve Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC D59810287025
2.Alecto D896122113019
3.Leonidas D2195222612017
4.Roomburg D795222414017
5.Victoria D1095132123016
6.Catwijck D39504189015
7.Pollux D594231918014
8.Groen-Geel D1294141518013
9.Klein Zwitserland D69135132206
10.hdm D79045112104
11.Alkemade D2 (O)910862703
12.Voorhout D2 (O)903672503

Team nieuws

D3 wint van HDM

Maandag 2 oktober
Met 3-0 winst van HDM zijn de dames van het 3e elftal van Catwijck het veld afgelopen vandaag. Wel hadden de dames versterking gekregen van wat invallers uit de jeugd, die zich uitstekend wisten te profileren binnen het team. De bal werd goed rond gespeeld en er werd het grootste gedeelte van de wedstrijd op de helft van de tegenstander heen en weer getikt. 
Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (12)

Trainingen

di
20:00
-
21:30
8-tal veld (Zand half veld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 18 november
16:30
MB2Forescate MB3
Scheidsrechters: D3
Veld: KG2
Zaterdag 25 november
15:00
MB2Alkemade MB1
Scheidsrechters: D3
Veld: KG2
Zondag 26 november
10:30
D2Noordwijk D2
Scheidsrechters: D3
Veld: KG1

Team resultaten

AleAlkCatGrohdmHGCKleLeoPolRooVicVoo
Alecto D80 - 44 - 12 - 10 - 1
Alkemade D20 - 30 - 31 - 20 - 22 - 0
Catwijck D30 - 12 - 33 - 01 - 3
Groen-Geel D122 - 22 - 30 - 20 - 5
hdm D72 - 50 - 23 - 32 - 2
HGC D45 - 11 - 05 - 11 - 1
Klein Zwitserland D62 - 31 - 12 - 21 - 1
Leonidas D213 - 00 - 31 - 23 - 27 - 0
Pollux D52 - 41 - 00 - 53 - 32 - 4
Roomburg D74 - 22 - 01 - 03 - 27 - 1
Victoria D105 - 00 - 23 - 32 - 15 - 1
Voorhout D20 - 31 - 40 - 42 - 20 - 2