Dames 3

11e in poule Dames senioren reserve 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 26 september
0
Leonidas D18
3
Forescate D3
2
Victoria D8
3
Alecto D5
4
Groen-Geel D11
2
Leonidas D12
0
Catwijck D3
8
Alphen D4
Zondag 19 september
0
Alphen D4
2
Roomburg D6
3
Leonidas D12
0
Leonidas D18
2
Catwijck D3
6
Victoria D8
0
Nieuwkoop D2-O
6
Groen-Geel D11
Zondag 12 september
2
Leonidas D18
2
Nieuwkoop D2-O
5
Victoria D8
9
Alphen D4

Wedstrijdschema

Alecto D5
D3
Uit
03-10-2021 12:45
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 560283
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
D3
Nieuwkoop D2
Thuis
10-10-2021 10:30
Veld: KG1
Nr. 560291
Leonidas D12
D3
Uit
24-10-2021 00:00
Nr. 560300
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D3
Forescate D3
Thuis
31-10-2021 00:00
Nr. 560304
Roomburg D6
D3
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 560313
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
Leonidas D18
D3
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 560323
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D3
Groen Geel D11
Thuis
28-11-2021 00:00
Nr. 560325
D3
Noordwijk D2
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 560333
Victoria D8
D3
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 560342
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
Let op: Reserve tenue
Alphen D4
D3
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 560343
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
D3
Alecto D5
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 560349
Nieuwkoop D2
D3
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 560359
Locatie: Sportp. 'De Dulen', NIEUWKOOP
D3
Leonidas D12
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 560362
Forescate D3
D3
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 560369
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
D3
Roomburg D6
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 560375
D3
Leonidas D18
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 560388
Groen Geel D11
D3
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 560393
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Let op: Reserve tenue

Poule stand (11e in poule Dames senioren reserve 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel D11330017209
2.Noordwijk D2-O330014109
3.Alphen D4320117706
4.Roomburg D622006206
5.Forescate D321015403
6.Leonidas D1221015403
7.Victoria D83102131403
8.Alecto D5310241103
9.Leonidas D1830122801
10.Nieuwkoop D2-O301221501
11.Catwijck D3300321900

Teambegeleiders (4)

Spelers (10)

Fluit dienst

Zaterdag 2 oktober
14:15
MB4Cartouche MB5
Scheidsrechters: D3
Veld: KG2
Zaterdag 9 oktober
12:30
MC2Craeyenhout MC2
Scheidsrechters: D3
Veld: KG2

Team resultaten

NieuwLeoniVictoRoombNoordLeoniLeideGroenForesCatwiAlpheAlect
Nieuwkoop D2-O0 - 6
Leonidas D182 - 20 - 3
Victoria D85 - 92 - 3
Roomburg D6
Noordwijk D2-O
Leonidas D123 - 0
Leiden D5
Groen-Geel D114 - 2
Forescate D3
Catwijck D32 - 60 - 8
Alphen D40 - 2
Alecto D5