Dames 3

11e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
3
Leonidas D10
1
HGC D3
2
Alphen D3
3
Schiedam D4
3
Victoria D6
1
Alecto D5
2
Rijswijk D3
2
Groen-Geel D6
Zondag 10 november
1
Leonidas D11
2
Schiedam D4
2
HGC D3
0
Catwijck D3
0
Alecto D5
2
Rijswijk D3
2
Groen-Geel D6
1
Leonidas D10
5
Alphen D3
0
Leiden D4
0
Craeyenhout D5
2
Victoria D6
Zondag 3 november
2
Schiedam D4
0
Leiden D4
2
Leonidas D11
0
HGC D3
5
Leonidas D10
1
Alecto D5
Zondag 27 oktober
0
Groen-Geel D6
4
Leonidas D11
0
HGC D3
1
Schiedam D4
0
Alphen D3
2
Rijswijk D3
0
Craeyenhout D5
8
Leonidas D10

Wedstrijdschema

Schiedam D4
D3
Uit
24-11-2019 16:30
Rabobank - Veld 1 (Waterveld)
Nr. 231791
D3
Leonidas D10
Thuis
08-03-2020
Nr. 231793
Rijswijk D3
D3
Uit
15-03-2020
Nr. 231799
D3
Victoria D6
Thuis
22-03-2020
Nr. 231805
Leiden D4
D3
Uit
29-03-2020
Nr. 231813
D3
Alphen D3
Thuis
05-04-2020
Nr. 231816
Craeyenhout D5
D3
Uit
19-04-2020
Nr. 231824
D3
Alecto D5
Thuis
10-05-2020
Nr. 231829
Groen Geel D6
D3
Uit
17-05-2020
Nr. 231837
Let op: Reserve tenue
D3
HGC D3
Thuis
24-05-2020
Nr. 231841
Leonidas D11
D3
Uit
07-06-2020
Nr. 231850
D3
Schiedam D4
Thuis
14-06-2020
Nr. 231855

Poule stand (11e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schiedam D410910295028
2.Leonidas D11109013410027
3.Alphen D3107033414021
4.Victoria D6105142915016
5.Rijswijk D3105142819016
6.Leonidas D10105052915015
7.Groen-Geel D6104241819014
8.Leiden D4104151821013
9.HGC D3104061114012
10.Alecto D510307142709
11.Catwijck D31020883106
12.Craeyenhout D510001036500

Begeleiders (2)

Spelers (20)

Trainingen

di
20:00
-
21:15
8-tal veld (Zand half veld) (ABCD)
wo
20:30
-
22:00
Veld 2 (Zandveld) (CD)
oneven (even veld 1)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 23 november
16:00
JB1Forcial JB1
Scheidsrechters: D3
Veld: KG1
Zaterdag 30 november
18:00
MB5Rijswijk MB6
Scheidsrechters: D3
Veld: KG1

Team resultaten

CraeySchieVictoRijswLeoniLeoniLeideHGC DGroenCatwiAlpheAlect
Craeyenhout D50 - 90 - 21 - 110 - 80 - 8
Schiedam D41 - 12 - 02 - 12 - 0
Victoria D68 - 30 - 14 - 03 - 1
Rijswijk D31 - 22 - 11 - 32 - 2
Leonidas D111 - 24 - 32 - 02 - 04 - 2
Leonidas D102 - 13 - 13 - 45 - 1
Leiden D41 - 22 - 03 - 3
HGC D30 - 12 - 10 - 12 - 0
Groen-Geel D60 - 30 - 42 - 11 - 0
Catwijck D30 - 31 - 5
Alphen D32 - 30 - 25 - 05 - 14 - 07 - 1
Alecto D50 - 40 - 21 - 0