Dames 3

Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule E

10e in poule Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 16 september
4
Ring Pass Delft D7
0
Groen-Geel D10
3
Catwijck D3
8
Leonidas D21
5
HUDITO D7
1
Victoria D9
0
Barendrecht D2 (O)
3
Craeyenhout D4
3
Alecto/Augustinus D6
2
Pollux D3
5
Leonidas D20
0
Leiden D9
Zondag 9 september
1
Groen-Geel D10
7
Leonidas D20
0
Leiden D9
6
Alecto/Augustinus D6
0
Pollux D3
3
Barendrecht D2 (O)
4
Craeyenhout D4
2
HUDITO D7
4
Victoria D9
1
Catwijck D3
0
Leonidas D21
1
Ring Pass Delft D7

Wedstrijdschema

D3
Ring Pass D7
Thuis
23-09-2018 11:00
Veld: KG2
Nr. 14478
Scheidsrechters: D4
Hudito D7
D3
Uit
30-09-2018 11:30
Veld: SMV
Nr. 14534
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT - Fostair
D3
Barendrecht D2
Thuis
07-10-2018 11:00
Veld: KG1
Nr. 14618
Alecto D6
D3
Uit
14-10-2018
Nr. 14666
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
D3
Leonidas D20
Thuis
28-10-2018
Nr. 14758
Groen Geel D10
D3
Uit
04-11-2018
Nr. 14791
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Let op: Reserve tenue
D3
Leiden D9
Thuis
11-11-2018
Nr. 14898
Pollux D3
D3
Uit
18-11-2018
Nr. 14931
Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN
D3
Craeyenhout D4
Thuis
25-11-2018
Nr. 15026
D3
Victoria D9
Thuis
10-03-2019
Nr. 15096
Leonidas D21
D3
Uit
17-03-2019
Nr. 15113
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Ring Pass D7
D3
Uit
24-03-2019
Nr. 15241
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT
D3
Hudito D7
Thuis
31-03-2019
Nr. 15318
Barendrecht D2
D3
Uit
07-04-2019
Nr. 15378
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', BARENDRECHT
D3
Alecto D6
Thuis
14-04-2019
Nr. 15458
Leonidas D20
D3
Uit
05-05-2019
Nr. 15498
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D3
Groen Geel D10
Thuis
12-05-2019
Nr. 15598
Leiden D9
D3
Uit
19-05-2019
Nr. 15631
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST
D3
Pollux D3
Thuis
26-05-2019
Nr. 15726
Craeyenhout D4
D3
Uit
02-06-2019
Nr. 15761
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE

Poule stand (10e in poule Res. 3e klasse Dames senioren reserve Poule E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D20220012106
2.Alecto/Augustinus D622009206
3.Craeyenhout D422007206
4.Ring Pass Delft D722005006
5.Leonidas D2121018403
6.HUDITO D721017503
7.Barendrecht D2 (O)21013303
8.Victoria D921015603
9.Pollux D320022600
10.Catwijck D3200241200
11.Groen-Geel D10200211100
12.Leiden D9200201100

Trainingen

ma
20:30
-
22:00
Veld 1 (Zandveld) (AB)
wo
20:30
-
22:00
Veld 2 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 22 september
17:45
MA3Klein Zwitserland MA6
Scheidsrechters: D3
Veld: KG1
Zondag 23 september
12:30
D4Leiden D12
Scheidsrechters: D3
Veld: KG2

Team resultaten

AleBarCatCraGroHUDLeiLeoLeoPolRinVic
Alecto D63 - 2
Barendrecht D20 - 3
Catwijck D33 - 8
Craeyenhout D44 - 2
Groen-Geel D101 - 7
HUDITO D75 - 1
Leiden D90 - 6
Leonidas D205 - 0
Leonidas D210 - 1
Pollux D30 - 3
Ring Pass Delft D74 - 0
Victoria D94 - 1