Dames 1

6e in poule Dames senioren 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
1
Rapide D1
1
Pijnacker D1
2
Derby D1
2
Bleiswijk D1
6
Ommoord D1
0
Hoeksche Waard D1
6
Voorne D1
1
Tempo '34 D1
2
Catwijck D1
1
Spijkenisse D1
Zondag 10 november
4
Spijkenisse D1
2
Bleiswijk D1
1
Pijnacker D1
3
Barendrecht D1
3
Derby D1
1
Rapide D1
0
Tempo '34 D1
3
Ommoord D1
1
Hoeksche Waard D1
7
Catwijck D1
Zondag 3 november
2
Barendrecht D1
1
Derby D1
7
Spijkenisse D1
0
Hoeksche Waard D1
2
Voorne D1
1
Pijnacker D1
2
Bleiswijk D1
2
Rapide D1
5
Catwijck D1
0
Tempo '34 D1
Zondag 27 oktober
2
Rapide D1
0
Barendrecht D1
1
Tempo '34 D1
9
Spijkenisse D1
2
Derby D1
0
Voorne D1
0
Hoeksche Waard D1
1
Bleiswijk D1
2
Pijnacker D1
1
Ommoord D1

Wedstrijdschema

D1
Westland D1
Thuis
22-11-2019 20:30
Veld: KG1
Nr. 310039
Bleiswijk D1
D1
Uit
24-11-2019 12:45
Havecon veld 1 (Semiveld)
Nr. 206620
D1
Ommoord D1
Thuis
08-03-2020
Nr. 206630
Voorne D1
D1
Uit
15-03-2020
Nr. 206640
D1
Barendrecht D1
Thuis
22-03-2020
Nr. 206642
Rapide D1
D1
Uit
29-03-2020 12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 206650
D1
Derby D1
Thuis
05-04-2020
Nr. 206653
Pijnacker D1
D1
Uit
19-04-2020 12:45
WVK veld (Semiveld)
Nr. 206663
D1
HDS D1
Thuis
10-05-2020
Nr. 206667
Tempo '34 D1
D1
Uit
17-05-2020
Nr. 206676
D1
Hoeksche Waard D1
Thuis
24-05-2020
Nr. 206681
Spijkenisse D1
D1
Uit
07-06-2020
Nr. 206684
D1
Bleiswijk D1
Thuis
14-06-2020
Nr. 206692

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Derby D110712259022
2.Ommoord D1107032311021
3.Rapide D1106312210021
4.Barendrecht D1106222011020
5.Spijkenisse D1106133214019
6.Catwijck D1105232312017
7.Pijnacker D1104242219014
8.Bleiswijk D1103341821012
9.HDS D1103341115012
10.Voorne D1103161214010
11.Hoeksche Waard D11010994003
12.Tempo '34 D1100010105100

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 4 Silvercup - KO Zuid-West".

Team nieuws

HC Catwyck D1 Tempo 34 D1

Maandag 4 november

Na een drukke trainingsweek waarin we daarnaast afgelopen vrijdag de Silvercup wedstrijd
van Wateringse veld D1 met 2-3 hadden gewonnen, waren we klaar om vandaag ook punten
te pakken in de competitie. Maar eerst was het aan de mini’s Lynn Brandt en Noor
Ouwehand, uit de M8E2, om de afslag te nemen.

Lees meer
Toon al het nieuws

Begeleiders (3)

Spelers (7)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
Veld 1 (Water) (CD)
do
20:30
-
22:00
Veld 1 (Water) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 23 november
10:00
MB1Craeyenhout MB2
Scheidsrechters: D1
Veld: KG1
Zaterdag 30 november
14:00
MC1Cartouche MC2
Scheidsrechters: D1
Veld: KG1

Team resultaten

HDS DTempoHoeksSpijkRapidPijnaOmmooCatwiBleisVoornBarenDerby
HDS D11 - 01 - 11 - 1
Tempo '34 D12 - 31 - 90 - 31 - 6
Hoeksche Waard D16 - 10 - 31 - 51 - 70 - 1
Spijkenisse D17 - 04 - 22 - 21 - 2
Rapide D15 - 23 - 11 - 13 - 02 - 0
Pijnacker D15 - 21 - 32 - 14 - 21 - 3
Ommoord D16 - 02 - 02 - 12 - 1
Catwijck D15 - 02 - 11 - 13 - 12 - 0
Bleiswijk D12 - 23 - 11 - 4
Voorne D16 - 10 - 10 - 12 - 11 - 3
Barendrecht D14 - 13 - 10 - 02 - 1
Derby D12 - 05 - 03 - 11 - 02 - 22 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 4 Silvercup - KO Zuid-West".